Powitajki przy kawie 62

08 października 2020 08:27 / 3 osobom podoba się ten post
Dziadek pragnie  na siłę  lekarza  choć  ma tylko kilka  siniaków. Więc  teraz wydzwanianie. Lekarz rodzinny  nie na czasu,  natomiast  reute  kreuz  nie na lekarza  i dzwoni  do lekarza rodzinnego. Czeski film. 
08 października 2020 09:00 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo dzisiaj
08 października 2020 09:05 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  22 godzina podróży trwa
czeka mnie dziś nie przyjemna rozmowa ma ten temat i z agencja i szefem busa. Kierowca cham i burak.. Pracujcie i miłego dnia bo moj już jest do bani. 
08 października 2020 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Współczuję,  zawsze  mogło być  gorzej,  dobrze Dusia, że w jednym  kawałku  jesteś. To co z ludźmi się dzieje  to gorsze  od koronawirusa. 
08 października 2020 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: 22 godzina podróży trwa
:-( czeka mnie dziś nie przyjemna rozmowa ma ten temat i z agencja i szefem busa. Kierowca cham i burak.. :do bani:Pracujcie i miłego dnia bo moj już jest do bani. 

O matko :( Współczuję, może jeszcze dzisiaj coś Ci poprawi humor, tego Ci życzę. Trzymaj się ciepło :* 
08 października 2020 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Zabrali mi dziadka do szpitala  na przegląd,  nie wiadomo  ile to potrwa,  pod żebrem wyskoczył  mu wielgachny  guz.  Dzis urodziny. Miałaby jego żona,  z którą  65 lat żył.  Płakał  chciał do.niej dołączyć,  ale jak wyjeżdżał  do karetki  to mi krzyknął  żeby  spaghetti mu zrobić ? trzy światy,  co my się  mamy z tymi dziadkami.  Idę do sklepu może żelatynę  dostanę  to zrobię galaretki z kurczaka. Coś trzeba  robić,  pada  muszę czekać  i czymś  się zająć  bo zwariuję. 
08 października 2020 13:06 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

O matko :( Współczuję, może jeszcze dzisiaj coś Ci poprawi humor, tego Ci życzę. Trzymaj się ciepło :* 

Jestem od 10 w domu. Zakupy zrobiłam, obiad restauracja na wynos wzięłam nie mam dziś ochoty ani sił gotować.   zupa ogórkowa i mielony plus marchewki i ziemniaki. Zaraz kawka i będę się rozpakowywac. Potem napalę i w piecu i kąpiel teraz muszę wy wietrzyć i wrócę do żywych. 
08 października 2020 13:55 / 4 osobom podoba się ten post
witam całe opiekunkowo
08 października 2020 15:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dziadek  w domciu już. Przeszczęśliwy  z powrotu. Zapach drożdżowego  ciasta ze śliwkami  z kruszonką  roznosi  się po domu.  Home sweet  home. 
Będziemy  musieli  rozwiązać  kwestię  nocnego sikania,  przecież  ma kaczuszke  z której  korzysta  w ciągu  dnia  wielokrotnie. No jeśli  miałabym  co noc  wstawać to nie byłoby  to zbyt  fajne. 
08 października 2020 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Witam was wszystkich 
23568 Lübeck deszczowo dzisiaj u mnie ale kawusia, ciacho musi być, może ktoś się znajdzie w tym mieście, zawsze razem raźniej, miłego popoludnia 
08 października 2020 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Dziadek  w domciu już. Przeszczęśliwy  z powrotu. Zapach drożdżowego  ciasta ze śliwkami  z kruszonką  roznosi  się po domu.  Home sweet  home. 
Będziemy  musieli  rozwiązać  kwestię  nocnego sikania,  przecież  ma kaczuszke  z której  korzysta  w ciągu  dnia  wielokrotnie. No jeśli  miałabym  co noc  wstawać to nie byłoby  to zbyt  fajne. 

Nie wytrzymałabym na zleceniu, gdzie jest regularne nocne wstawanie. Jak piszesz, jest kaczuszka, są pampersy. Opiekunka to nie robot, musi odpocząć.
08 października 2020 19:02 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Nie wytrzymałabym na zleceniu, gdzie jest regularne nocne wstawanie. Jak piszesz, jest kaczuszka, są pampersy. Opiekunka to nie robot, musi odpocząć.

No  właśnie  coś  czuję,  że mogę  mieć  przekichane teraz. Będę najwyżej  wnioskować  o podwyżkę  jeśli co noc mam wstawać,  w umowie  jest 2-3 dni w tygodniu. Dobrze,  że na razie   nie przedluzalam pobytu, do 11 listopada mam.  Zawsze  coś. 
08 października 2020 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

Witam was wszystkich :modlmy sie:
23568 Lübeck deszczowo dzisiaj u mnie ale kawusia, ciacho musi być, może ktoś się znajdzie w tym mieście, zawsze razem:modlmy sie: raźniej, miłego popoludnia 

Jesteś  w moich okolicach...23 570 Lubeck Travemunde....ale  ja właśnie  urlopuję. Do kiedy  tam zabawisz? 
09 października 2020 05:36 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.  i już po spaniu bo wczoraj po podróży nie spałam ale już o 20 mnie zmogło. Jest ok. Muszę wpaść w normalny rytm dnia.. Zaraz prankoo nastawie z kilku rzeczy z walizki a potem do sklepiku bo w lodowce światło tylko.  Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia i mało pracy na szteli. 
09 października 2020 06:53 / 4 osobom podoba się ten post
Witam przy kawie 
Dość chłodno, ale w ciągu dnia temperatura ma być o kilka gradusków wyższa. Bez opadów, co dobre dla mnie... Dziś pobyt w kraju objętym stanem wyjątkowym, czyli w Czechach. 
Wieczorem popiszę więcej. Miłego dnia Opiekunkowo