Powitajki przy kawie 62

09 października 2020 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobryzaczynamy weekend, no cóż w pracy dzień jak każdy inny. Głowa do góry miłego piąteczku i całego weekendu 
09 października 2020 07:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Coraz bardziej mi się nie chce rano wstawać. Za oknem ciemno... Ale kawa pomoże
09 października 2020 08:13 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich, to mój ostatni weekend na zleceniu. Zyczę nam wszystkim dobrego spokojnego dnia. Czy słyszeliscie, czy wiecie,żepodobno niektóre cirmy wypłacają specjalne premie za pracę w czasie pandemii?
09 października 2020 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
09 października 2020 08:56 / 5 osobom podoba się ten post
Witam piątkowoZaraz zbieram sie do pracy...troche szarawo za oknem,ale kolejny dzień do przodu.Miłego wszystkim
09 października 2020 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiak54

Witam Wszystkich, to mój ostatni weekend na zleceniu. Zyczę nam wszystkim dobrego spokojnego dnia. Czy słyszeliscie, czy wiecie,żepodobno niektóre cirmy wypłacają specjalne premie za pracę w czasie pandemii?

Tak jak pracujesz na umowę o prace a my jestem na śmieciówce.. O kasie możemy pomarzyć.
09 października 2020 13:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
09 października 2020 13:56 / 4 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo ja tez ostani weekend i w poniedziałek do domku
 
 
10 października 2020 05:34 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  I już po spaniu. Chyba wiejskie powietrze mi służy bo krótko śpię albo się starzeje.  Dziś córcia przyjedzie ( jak zamknął szkoły zostanie na dłużej) więc i tak zaraz wstaje bo podszykuje sobie obiadek i dziś ciasto upieke.  Niech czuje, że mama wróciła na urlop.  Plesniak będzie !!! To jej najbardziej ukochane ciasto. Może w podziękowaniu pomoże mi później grabic liści?  Wam życzę spokojnego i dobrego dnia i smacznej kawki. 
10 października 2020 07:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnej soboty,nam w pracy i Wam na urlopie
10 października 2020 07:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Powoli się przejaśnia. Sobota i koniec tygodnia. Szybko leci. Wg. poprzednich ustaleń dziś czekałabym na busa... Z drugiej strony, nie czekam, bo tak lubię nimi jeździć, i akurat fakt, że mnie jedna trasa w tę i z powrotem ominie-  cieszy Trzymam kciuki za znajomą, która jakoś kiepsko trafia i nie potrafi odmówić kolejnych przyjazdów w takei miejsca- żeby teraz lepiej trafiła. Nowe otwarcie i oby się udało. Choć już coś jest nie tak- są różnice w tym, co mówi opiekunka na miejscu, a tym, co podała firma. Ale to nic nowego, niestety.
10 października 2020 08:12 / 7 osobom podoba się ten post
Też się z Wami przywitam 
Dzień dobry. Słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, zapowiada się ładny dzień.
Za godzinę wyjazd kilka km do lasu, możliwe, że trochę nazbieramy grzybków. A jeśli nie, to zawsze jest ten kontakt z lasem, z przyrodą. Po południu mały grill, ostatni w tym roku, ot, takie pożegnanie sezonu. 
Życzę Wam dużo słońca i uśmiechu 
10 października 2020 09:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo dzisiaj w planach odwiedziny u człowieka neandertalczyka oby nic nie stanęło na przeszkodzie.
10 października 2020 09:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotechłodno ,ale słonecznie.Popołudniu kawa ze znajomą ,może spacer.Miłego dnia 
10 października 2020 14:32 / 3 osobom podoba się ten post
witam wszystkich pracujących i na urlopie pozdrawiam udanej soboty