Powitajki przy kawie 62

11 października 2020 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Poranna kawa na tarasie z widokiem na góry. Po 10 wyjazd w drogę powrotną do domu. Wszystkim życzę spokojnej i miłej niedzieli
11 października 2020 07:30 / 3 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Za oknem . Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. Kawkę Wam zostawiam. 
11 października 2020 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
Witam o poranku z kawą. Panowie pewnie trochę jeszcze poleżą. Pies tylko rozczarowany będzie, bo nie pójdzie na spacer, jak zwykle w sobotę i niedzielę, tylko drzwi zostaną otwarte i "rób, co chcesz". Ale wczoraj trzeba było zobaczyć jak Hera przywitała swojego ulubionego pana- kręciła się, nie wiedziała, co ze sobą zrobić. Ze szczęścia aż iskry sypała!
11 października 2020 07:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej, przyjemnej niedzieli życzę wszystkim 
11 października 2020 09:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry  wszystkim,  również  życzę  spokojnego dnia . U mnie  jaja  jak berety,  córka  z mężem  zostali wczoraj  na noc.  Dziadek  już  ma  dość,  wyciąga  aparat  sluchowy  bo to radio  wkurza  które  nastawila  córcia.  Co chwilę  się  podśmiechuje i kiwa głową. Wczoraj  byłam  dwa razy  w mieście rowerem bo zostawiłam portfel w sklepie gdzie kupiłam  sobie sweterek.  Masakra,  karty  dowód pieniądze...wszystko się skończyło  dobrze ale po ciemku  bez świateł  i w deszczyku  wracałam. Ot cała  ja. 
11 października 2020 13:39 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich podspiewuje sobie ta ostatnia niedziela jutro do domku
12 października 2020 06:33 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie . Nowy tydzień a na dziś dużo planów. Zobaczymy ile się z tego da zrealizować.  Jeśli pogoda dopisze grabienie liści i może zacznę powoli myć okna zeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Środa i piątek to dni urzędowych i lekarskich spraw więc jestem w rozjazdach. Wszystkim Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia i co najważniejsze mało stresu. 
12 października 2020 07:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Kolejny tydzień. Zobaczymy, co przyniesie...
12 października 2020 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia 
12 października 2020 09:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
12 października 2020 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dzieeeeń dobry :) Dzisiaj pogoda nie rozpieszcza, ale ja i tak mam dobry humor. Juz jestem po śniadanku i kawusi. Niedługo będę zabierać się do gotowania obiadu. Mam też w plnach osłodzić ten ponury dzień i upiec bezę. :) 
12 października 2020 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym  kolejnym tygodniu pracyOby do przodu...słonecznie ,ale chłodno.Wekendowe spotkanie ze znajoma udane.Miłego dnia
12 października 2020 12:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już z domowych pieleszy
Faktycznie, pogoda nie rozpieszcza, u mnie na Śląsku pada i tylko 8 stopni.
Cieszę się, że dopisała nam pogoda na urlopie. Dziś trochę spraw w mieście ogarnąłem, jutro dzień w domu. Być może za kilka dni zawitam znów do Niemiec. 
12 października 2020 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
Ludki kochane moja najstarsza siostra i jej mąż są pozytywni . W domu jest jest 99 letnia teściowa , jej  nie robiono testu . Mój siostra jest po zawale , cukrzykiem też jest . Mogą oboje być w domu . . Szwagier też choruje na serce . 
12 października 2020 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ludki kochane moja najstarsza siostra i jej mąż są pozytywni . W domu jest jest 99 letnia teściowa , jej  nie robiono testu . Mój siostra jest po zawale , cukrzykiem też jest . Mogą oboje być w domu . . Szwagier też choruje na serce . 

Podlegają kwarantannie? Czy mogą " normalnie " funkcjonować.