Powitajki przy kawie 62

13 października 2020 12:13 / 5 osobom podoba się ten post
Witam również, pogoda brzydka, brr... 
Życzę Wam mimo wszystko miłego dnia 
13 października 2020 14:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiak54

Dziękuję bardzo Luke, jutro jadę już do domku ale za 5 tygodni wracam i zrobie nareszcie z tym porzadek, dostaje tygodniowo 70 E na podopiecznego i siebie, z tmże corka kupuje srodki czystości. Jeszcze raz dzieki i milego dalszego wypoczynku

Nie ma za co... Dusia udostępniła to, co ja chciałem... Dzięki duże dla niej. 
Ostatnio miałem na start 50 euro na dwie osoby, ale zaraz synowi powiedziałem, że z mojego doświadczenia w innych domach niemieckich wiem, że na dwie osoby co najmniej 100.Ale na spożywkę mi wystarczało 70-80 euro (bez chemii i napojów, bo dzieci to kupowały) , a jeśli było mało, to i 100. Syn dzwonił dwa razy w tygodniu z zapytaniem, czy mi nie brak geldów. I było ok. Faktem jest, że nie robiłem zakupów w droższej Edece. Mimo wszystko i ja i dziadek zawsze byliśmy najedzeni. Nie bójmy się o tym rozmawiać, czy to z pdp, czy z rodziną, czy opiekunem prawnym. W ostateczności pozostaje agencja i to, co napisała Dusia. Tam jeszcze była podstawa prawna
 
13 października 2020 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
krisss

Witam wszystkich serdecznie i cieplutko, bo na razie u mnie zimno...:placze1:
 
Szukam dla siebie prywatnie zmiennika (zmienniczki) bez znajomości języka. Pytałem administrację tego forum czy mogę i gdzie zamieścić stosowny anons. Ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi... pozdrawiam

jestem chetna .Moze na facebooku sie oglos ?
13 października 2020 23:39 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie od rana leje, wiadro kawy nie pomogło 
14 października 2020 06:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Ciągle i. Jadę dziś załatwiać sprawy lekarsko urzędowe. Spokojnego dnia ludziska. 
14 października 2020 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już środa, a więc połowa tygodnia za nami. Zaraz kolejny weekend. Pięknego dnia życzę 
14 października 2020 10:33 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ostatnia środa na zleceniu
15 października 2020 06:42 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo. Za oknem znowu . Dziś wizyta koleżanek u mnie. Wszystkie przyjechały do Pl ale też na krótko więc dziś jest ok żeby się spotkać. Spokojnego dnia kochani. 
15 października 2020 07:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego dnia 
15 października 2020 07:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo z domku 
Wszystkim mikego i bezstresowego dnia. 
15 października 2020 07:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. Kawa, laptop i czekamy aż nam podopieczni wstaną (choć u niektórych pewnie już na chodzie). Dziś zapewne znów dyskusja będzie, co jemy na obiadokolację. Jak byłam sama to jednak łatwiej było decyzję podjąć. Teraz doszedł partner i zachowuje się jak kiedyś jedna wredna pdp.- "co się go ktoś czepia o poranku na taki temat". Nic zaplanować się nie da, codziennie po sniadaniu ustalanie i codziennie zakupy. I jeszcze codziennie wędruje do sypialni po pieniądze, zamiast dać raz na kilka dni. I muszę się mieć w myślach wyliczone, czy za mało nie dał... To chyba największa wada tego miejsca, ale się przyzwyczaiłam. Tyle, że teraz są obaj- jeden po operacji ścięgna Achillesa i ten codzienny rytm został z lekka zachwiany
15 października 2020 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowoostatni czwartek na zleceniu
15 października 2020 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry o poranku. Kawa, laptop i czekamy aż nam podopieczni wstaną (choć u niektórych pewnie już na chodzie). Dziś zapewne znów dyskusja będzie, co jemy na obiadokolację. Jak byłam sama to jednak łatwiej było decyzję podjąć. Teraz doszedł partner i zachowuje się jak kiedyś jedna wredna pdp.- "co się go ktoś czepia o poranku na taki temat". Nic zaplanować się nie da, codziennie po sniadaniu ustalanie i codziennie zakupy. I jeszcze codziennie wędruje do sypialni po pieniądze, zamiast dać raz na kilka dni. I muszę się mieć w myślach wyliczone, czy za mało nie dał... To chyba największa wada tego miejsca, ale się przyzwyczaiłam. Tyle, że teraz są obaj- jeden po operacji ścięgna Achillesa i ten codzienny rytm został z lekka zachwiany:-)

A dają kasę na 3 osoby czy na 2 co byś za dużo nie wydała i nie zjadła. ? 
16 października 2020 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dobrego dnia :) 
16 października 2020 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia