Powitajki przy kawie 62

16 października 2020 11:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dziękuję i wzajemnie miłego dzionka aż do zachodu słonka?
16 października 2020 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A dają kasę na 3 osoby czy na 2 co byś za dużo nie wydała i nie zjadła. ? 

Dzień dobry wszystkim. W końcu znów działa, przedtem nie mogłam nic napisać.
Kasa jest, tylko dystrybucja szwankuje Nie ma problemu z kupowaniem i jedzeniem tego, co się chce. Ale trzeba wiedzieć, ile zakupy będą kosztować, bo kasę dostaję codziennie i zdarza się, że pdp. daje za mało. Ostatnio częściej, co irytuje. Bo trzeba tłumaczyć. Poprzedniczka usiłowała to zmienić, nawet firmę o pomoc poprosiła i nic. Bo w sumie nie brakuje pieniędzy na jedzenie, tylko to sranie po trochu, za przeproszeniem jest denerwujące czasami.
16 października 2020 11:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry prawie w południe, ale fajnie że już forum działa ?miłego dnia i całego weekendu 
16 października 2020 11:37 / 5 osobom podoba się ten post
Witam. Nawet nie zauważyłam, ze forum kaputt. Ja już po wizycie u drntysty, dokończenie będzie za tydzień bo to kanałowe leczenie żebym tylko z bólem nie jechała. Spokojnego dnia ludziska i słoneczka bo u mnie deszczyk pada.  i zimno się zrobiło. 
16 października 2020 13:40 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek. 
16 października 2020 14:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo zakupy udane , teraz tylko muszę zacząć się pakować
16 października 2020 15:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo 
16 października 2020 15:34 / 3 osobom podoba się ten post
Ona czeka na Pana, a Pan pierwszy raz od poniedziałku 

 
16 października 2020 15:50 / 5 osobom podoba się ten post
Heloł przy podwójnym espresso

Jeszcze raz to samo a sforsuję barierę międzygatunkową do naczelnych 
Jutro natomiast wyjazd do Bremgarten- piękne , zabytkowe miasto a i pogoda ma dopisywać. Wprawdzie pałętanie się jest teraz nieco ryzykowne, ale ubiorę maskę przeciw drobnoustrojom, czy innym takim czepliwym :)
Głowy do góry ,wytrzeć nosy, będzie dobrze :)
17 października 2020 04:37 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek no i że spania nici.Kawe już zaparzylam,dobrze, że seniorka ma mocny sen.Moze odespie podczas przerwy.No i zabieram się za kawę a Wy śpijcie sobie dalej.
17 października 2020 06:42 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Doberek no i że spania nici.Kawe już zaparzylam,dobrze, że seniorka ma mocny sen.Moze odespie podczas przerwy.No i zabieram się za kawę a Wy śpijcie sobie dalej.

Fota ładna tylko, że dziś jest sobota. 
17 października 2020 06:47 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w sobotę, jakby ktoś się pogubił jaki to dzień.  Za oknem jeszcze ciemno.. Za ścianą śpi córka i będzie że mną cały tydzień bo szkoła u nas zdalnie jesteśmy w czerwonej strefie.  Czerwony, zielony, żółty a potem. Co? My jestem w czarnej dupie po prostu i będziemy ryczec jak barany jak z tym coś nie zrobimy. Dzis muszę nazwać gruszek dla kolezanki i jadę na 17 w goście. Sama niestety bo moje nie przy leciało bo w Norwegii jest kwarantanna. Wam życze spokojnego i dobrego dnia i smacznej kawki kto tak rano ja pije. 
17 października 2020 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Dziś nowa odsłona. Przyczajony tygrys, ukryty smok 

Dziś jak to w sobotę- dzionek wolny całkowicie. Pamiętam. Pamięć mam świetną znaczy... Co nie zawsze ma swoje dobre strony, bo są np. teorie, którymi zaśmiecać sobie głowy nie należy :)
Miłego dzionka .
17 października 2020 07:28 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny dzień pracy czas rozpocząć tak się dzieje w Polsce,że już nie wiadomo co o tym wszystkim myśleć. Nie ma mowy o tym,żeby funkcjonować normalnie, z każdej strony restrykcje, które bardzo utrudniają życie i wzbudzają niepokój. Ja ,mimo tego,życzę nam zdrowia, spokoju i tylko pozytywnych myśli. 
17 października 2020 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Coraz ciemniej i coraz trudniej mi się wstaje. Dobrze, że jest kawa...