Jak minął dzień 10

11 września 2020 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

W Duesseldorie nie sprzedają biletów w autobusach, trzeba w automacue kupić . 

Tu automatu nie ma. Poza tym jeździ po wioskach, co 2 minuty się zatrzymuje, w polu też- widziłam przystanki, to raczej w autobusie powinna być taka możliwość.
11 września 2020 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Tu automatu nie ma. Poza tym jeździ po wioskach, co 2 minuty się zatrzymuje, w polu też- widziłam przystanki, to raczej w autobusie powinna być taka możliwość.

To że względu na Covids, kierowca nie otwiera drzwi , kabinę ma oklejona folia . Automatu u mnie też nie ma , na gape jechałam 22 minuty 
11 września 2020 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Newsy
Dzis i jutro 11.09. I 12.09
Sommeraktion bei edeka
Od godz 10 do 18 
Można zjeść :grillen
Wurstsemmel z 1,50 euro
Steaksemmel za 2 Euro 
Ustersbacher Limo 0.5l za 1 eurosek
Schwarzbräu Bier 0.33 za 1,50 euroska
 Oraz losy za 2 euro 
 ZAtem jutro omija babcie kasza gryczana :lol1:
uzgodniłyśmy ze idziemy gościć się do edeki  na świeże powietrze na obiad :glodny: 
******jest plan jest impressaa***:piwosze:

A bo jesteś w Bawarii, stąd ten semmel... Kojarzę z Monachium. 
W pozostałych landach to Currywurst mit brötchen, albo Krakauer czy inna kiełbasa
11 września 2020 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A bo jesteś w Bawarii, stąd ten semmel... Kojarzę z Monachium. 
W pozostałych landach to Currywurst mit brötchen, albo Krakauer czy inna kiełbasa:-). 

Noo ja bawarka  hehe 
Yhmmm taki bajer   a jakoś w zeszłym roku to mnie ominęło widać Werbung mnie ominął bo ostatnio to kasjerka prosto do rąci wepchala
   już zadowolona na jutrzejsze wyjście idziemy popołudniu bo się na ludzi pogapić chcemy i po obgadywać i pogadać z nimi.
Pdp zostawiłam na 1 min przed edeka to już z jakąś kobieta gadała  obcą ci
11 września 2020 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

To że względu na Covids, kierowca nie otwiera drzwi , kabinę ma oklejona folia . Automatu u mnie też nie ma , na gape jechałam 22 minuty :chaplin:

No to kurczę skąd wziąć bilet, skoro automatu nie ma i kierowca nie sprzedaje???????
11 września 2020 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

No to kurczę skąd wziąć bilet, skoro automatu nie ma i kierowca nie sprzedaje???????

Ja jadę rowerem do automatu  kupuję cztery bilety , jak się skoncA znowu pedałuje . 
11 września 2020 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Może na wsi mniejsze obostrzenia mają?
11 września 2020 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
kto tak chrapie ... To mój dziadzia W. 
Spokój, REWE zaliczone, obowiązki wypełnione... Można myśleć o spanku... 
11 września 2020 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Może na wsi mniejsze obostrzenia mają?

Jutro z rana się dowiem- wyjadę, albo nie wyjadę...
11 września 2020 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
A np. w REWE można taki bilet na komunikację kupić?  Bo automatu nie ma. Właśnie z koleżanką skonsultowałam- nie kojarzymy żadnego.
11 września 2020 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

A np. w REWE można taki bilet na komunikację kupić?  Bo automatu nie ma. Właśnie z koleżanką skonsultowałam- nie kojarzymy żadnego.

Nie wiem , zawsze kupowałam u kierowcy , A teraz w automacie . Zobaczysz jutro .
11 września 2020 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

A np. w REWE można taki bilet na komunikację kupić?  Bo automatu nie ma. Właśnie z koleżanką skonsultowałam- nie kojarzymy żadnego.

U mnie w REWE jest trafika, tzw. LOTTO, może i mają. W Hamburgu też w tym LOTTO można było kupić bilety... Albo po prostu zapytać się, gdzie można kupić bilety 
11 września 2020 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

U mnie w REWE jest trafika, tzw. LOTTO, może i mają. W Hamburgu też w tym LOTTO można było kupić bilety... Albo po prostu zapytać się, gdzie można kupić bilety :-)

Chciałam z rana jechać, bo są 3 sklepy do 13-14 czynne, które chciałam odwiedzić. Inne później, ale na tych też mi zależało. Zwiedzać mogę potem. Autobus te 20 km jedzie 62 minuty- przystanek co chwilia. Jeśli nie uda mi się rano wyjechać, bo kiosk otwierają później, to przełożę na następny tydzień i bilet kupię wcześniej. Ale właśnie była druga konsultacja i podobno wcześniej nie można było kupić u kierowcy, a teraz chyba tak. To jutro dam znać, jak mi się wyprawa udała!
11 września 2020 21:25
Werska

Chciałam z rana jechać, bo są 3 sklepy do 13-14 czynne, które chciałam odwiedzić. Inne później, ale na tych też mi zależało. Zwiedzać mogę potem. Autobus te 20 km jedzie 62 minuty- przystanek co chwilia. Jeśli nie uda mi się rano wyjechać, bo kiosk otwierają później, to przełożę na następny tydzień i bilet kupię wcześniej. Ale właśnie była druga konsultacja:-) i podobno wcześniej nie można było kupić u kierowcy, a teraz chyba tak. To jutro dam znać, jak mi się wyprawa udała!

Zobacz może w internecie?
11 września 2020 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
W kioskach można kupić