Jak minął dzień 10

16 września 2020 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień, jak co dzień... Spokój i cisza... Dziadek na spacer nie chciał wyjść, więc leżał i spał do szóstej.. A za dwa tygodnie będę już najprawdopodobniej w busie albo czekał na niego:niech zyje:
Zresztą, niektórzy z nas również:-)

No to ja teoretycznie , o tej porze  będę  smacznie  spała  w swoim  łóżeczku ...busa mam ok.11 godz.
16 września 2020 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

No to ja teoretycznie , o tej porze  będę  smacznie  spała  w swoim  łóżeczku ...busa mam ok.11 godz.:-)

A to fajnie
Zmienniczka rano przyjedzie, a wolę osobiście nocą jechać
17 września 2020 19:56 / 2 osobom podoba się ten post
... Och moje obowiązki i podopiecznego od pauzy do teraz
Nie mam sił pisać.... 
17 września 2020 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:ferrari::piknik::pobudka::kawa1::piecze ciasteczka::gotuje::cola2::ogladam tv::ide spac:... Och moje obowiązki i podopiecznego od pauzy do teraz:smiech3:
Nie mam sił pisać.... :gwizdanie::lol3:

......i spociłeś się  mam podobnie ale jeszcze  do spółki  z koleżanką 
17 września 2020 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

......i spociłeś się :smiech2: mam podobnie ale jeszcze  do spółki  z koleżanką :smiech3:

Już kiedyś chciałam się zapytać , jaka jest przyczyna jak potrzebne są do opieki dwie opiekunki,? Co prawda już pracowałam w dwójkę przy aż schizofrenii  i paliatywnej opiece . 
18 września 2020 06:02 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Już kiedyś chciałam się zapytać , jaka jest przyczyna jak potrzebne są do opieki dwie opiekunki,? Co prawda już pracowałam w dwójkę przy aż schizofrenii  i paliatywnej opiece . 

W lutym tego roku, stan PDP się pogorszył .Nie mogłam  jej zostawić samej...często upadała, nie spała w nocy.Rodzona daleko  mieszka, żadnej  pomocy,byłyśmy  tylko we dwie.Przyjechała  córka  i zobaczyła  jak to wszystko wygląda .Lekarz  dopasował  tabletki   a córka  zatrudniła  jeszcze  jedną  opiekunkę.Rodzina  prawników ....tak to  wygląda .Każda  z nas mieszka  na innym piętrze.
18 września 2020 15:53 / 3 osobom podoba się ten post
Pojechałyśmy z koleżanką rowerami przed siebie, i zaniosło nas do Lidla w miejscowości obok. Wyszłyśmy stamtąd i gadamy, a tu z dwóch stron słyszymy "dzień dobry". Jedna jest opiekunką w naszej miejscowości, druga w tej, co byłyśmy. Idziemy kawałek, bo chciałyśmy pokazać ścieżkę rowerową do nas i do Kempen, i znów "dzień dobry" słyszmy- młoda dziewczyna pcha wózek z podopieczną. Taką sporą, to trochę musiała się wysilić... A miejscowość nieduża.
Umówiłyśmy się z jedną z nich na niedzielny wyjazd na flohmarkt- będzie musiała kawałek do mnie dojechać, ale poczekam na nią na końcu scieżki rowerowej- droga prosta, nie powinna się zgubić
 
 
18 września 2020 16:57 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj rower odbieram z naprawy . Nareszcie . Dwa dni bez roweru
18 września 2020 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś pdp na tarasie do kolacji posiedział, świeże powietrze. Potem kolację w kuchni zjadł i oglądać będzie mecz Schalke-Bayern. Tradycyjnie chyba tylko pierwszą połowę... W czasie kolacji dowiedzieliśmy się, że córka, która mieszka w sąsiedniej miejscowości, jest zainfekowana... Do następnego czwartku na domowej kwarantannie. Ponoć w przedszkolu, gdzie pracuje, ktoś przyszedł z koronką do pracy..
Tak się wcześniej zastanawiałem, czy przed powrotem nie iść testu zrobić... Oni potem wynik na meila wysyłają... Pracuje się w centrum niemieckiego ogniska, hmm... 
18 września 2020 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziś pdp na tarasie do kolacji posiedział, świeże powietrze. Potem kolację w kuchni zjadł i oglądać będzie mecz Schalke-Bayern. Tradycyjnie chyba tylko pierwszą połowę... W czasie kolacji dowiedzieliśmy się, że córka, która mieszka w sąsiedniej miejscowości, jest zainfekowana... Do następnego czwartku na domowej kwarantannie. Ponoć w przedszkolu, gdzie pracuje, ktoś przyszedł z koronką do pracy..
Tak się wcześniej zastanawiałem, czy przed powrotem nie iść testu zrobić... Oni potem wynik na meila wysyłają... Pracuje się w centrum niemieckiego ogniska, hmm... 

Ile kosztuje test?
18 września 2020 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ile kosztuje test?

Nie wiem, ale nie wiem też, czy nie za darmo robią.
W pn podskoczę do przychodni
18 września 2020 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nie wiem, ale nie wiem też, czy nie za darmo robią.
W pn podskoczę do przychodni

Daj znać, jak coś się dowiesz.
18 września 2020 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nie wiem, ale nie wiem też, czy nie za darmo robią.
W pn podskoczę do przychodni

Do niedawna powracający obywatele Niemuec mieli za darmo testy , z rejonu ryzyka . 
19 września 2020 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
Wyszłam z domu później i zadzwoniłam do nowo poznanej koleżanki, żeby się domówić na jutro. Okazało się, że jest akurat w naszej miejscowości, to się spotkałyśmy. Ona ma rower elektryczny- to śmiga, ile wlezie. Jutro jedziemy razem na flohmarkt. Będę się za nią wlec
19 września 2020 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mieliśmy o 17 iść do ogrodu, ale dziadek przypomniał sobie, że od 18 jest Sportschau, haha. No i dobrze. Pooglądał sobie, a ja w tym czasie Penny odwiedziłem.. Jak wyszedłem z maską ze sklepu, to dopiero po 5 minutach od przyjścia do domu zorientowałem się, że jeszcze jej nie ściągnąłem