Jak minął dzień 10

20 września 2020 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mieliśmy o 17 iść do ogrodu, ale dziadek przypomniał sobie, że od 18 jest Sportschau, haha. No i dobrze. Pooglądał sobie, a ja w tym czasie Penny odwiedziłem.. Jak wyszedłem z maską ze sklepu, to dopiero po 5 minutach od przyjścia do domu zorientowałem się, że jeszcze jej nie ściągnąłem:sciana::smiech3:

Kiedyś patrzyłam z przymrużeniem oka na chińskie wielkie miasta i ludzi w maseczkach, a teraz to jest nasza codzienność.
Pojechałyśmy z koleżanką na flohmarkt i pusto- nie ma i nikt na stronie go nie wykreślił. W drodze powrotnej łańcuch w rowerze mi pękł. To na razie  tylko spacery wchodzą w grę..
21 września 2020 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
Nie ma to jak sznapsa i piwo wypić i iść spać.. przez cały dzień.
Dziadek już śpi, a ja wolne... 
Cieplutko się zrobiło, jutro też tak ma być... Jutro już powitamy kalendarzową jesień
22 września 2020 20:05 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień piękny  słoneczny i szybko zleciało. Obiad smakował. Nic nadzwyczajnego tylko placki kartoflane troszkę odmienione bo dodałam w małą kostke pokrojony boczek. Bardzo im smakowało. Podałam sos czosnkowy i keczup. Muszę oczywiście też ale woleli z sosem. I go od formy jest zmienniczka będzie na 6 październik nie kazali mi uciekać szybko tylko normalnie 7 październik a rodzina się że mną rozliczy za, dzień extra.  Jutro mam swój wolny dzień do 15rj więc też powinno szybko z lecieć. I jeszcze tylko 3 tygodnie i będę siedziała na, walizkach. Teraz dla Was spokojnego wieczoru. 
22 września 2020 20:20 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj odkryłam nad moim jeziorem plażę FKK
22 września 2020 20:34
dorotee

Dzisiaj odkryłam nad moim jeziorem plażę FKK:czerwieni sie:

I fajnie
22 września 2020 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzisiaj odkryłam nad moim jeziorem plażę FKK:czerwieni sie:

Co to jest FKK?
22 września 2020 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Co to jest FKK?

Plaża nudystów
23 września 2020 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
Tak trochę podejrzewałam
23 września 2020 15:17 / 3 osobom podoba się ten post
No i dniówka wolnego zaliczona. Wróciłam niedawno. Teraz odp kawkę piją plus ciacho. Ja zjadłam ciacho plus kawka w centrum z koleżankami więc teraz tylko jogurt. Trochę nadszarpnęlam konto i kupiłam kilka fajnych rzeczy.  . Teraz odpoczynek potem tylko kolację zrobić i dzień zaliczony. 
23 września 2020 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
Lody , kawa z Irenka . Obiad z Margaretka. Teraz trochę ruchu w ogrodzie . 
23 września 2020 16:29 / 1 osobie podoba się ten post
Latte zaliczone z koleżanką, teraz pauzy c.d. Dziadek ma lenia, od rana śpi i je w łóżku... Nic go nie boli... Nie wiem, dlaczego... Ale jest ok. 
23 września 2020 16:39 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzisiaj odkryłam nad moim jeziorem plażę FKK:czerwieni sie:

Fajna  sprawa...
23 września 2020 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Fajna  sprawa...:-)

Byłam widziałam
23 września 2020 17:22 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Byłam widziałam:zawstydzony:

23 września 2020 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

:brawo1:

Szału nie ma