Jak minął dzień 10

27 listopada 2020 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
Czas mija fajnie, przed chwilą pdp czytał gazetę składając wyrazy po literce, babcia z kimś rozmawiała, obgadując tradycyjnie moją poprzedniczkę
Jutro dwa razy jadę do miasta, rano jak zwykle po bułki, a po śniadaniu po jajka, na targ, 30 na tydzień. Pdp wcina białka dwa razy dziennie, jego mama rano je jakieś... czy to jajecznica, czy sadzone... nie mogę tego rozszyfrować. A ja nie jem już żółtka, bo ileż można.. więc wędruje ono do bioodpadów.
A teraz z innej beczki... Z okazji Black Friday syn nabył 4 duże bombki na choinkę za jedną złotówkę... Słowem... interes życia zrobił
27 listopada 2020 22:30 / 2 osobom podoba się ten post
No coż ja pracoholik siedzę na nowej miejscówce (ani zła ani dobra) ,  całe szczęście że do domciu na święta zawitam bo ja taki świąteczny dzwoneczek jestem. Zakupy ??? porobione bo to przecież black weekend a każdy Dudek się liczy. Życze Wam miłego wieczoru i spokojnej nocy
28 listopada 2020 17:16 / 2 osobom podoba się ten post
, a Wy co robicie? 
28 listopada 2020 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
A ja o tak spędzam czas.  pdp już po kolacji bo moja babka o 18.30 idzie spać. Staruszka ma dosyć i chce kości wyprostować. I sobota zleciała i jeszcze jedna tutaj przede mną
   
28 listopada 2020 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Czas mija fajnie, przed chwilą pdp czytał gazetę składając wyrazy po literce, babcia z kimś rozmawiała, obgadując tradycyjnie moją poprzedniczkę:nie wolno::smiech3:
Jutro dwa razy jadę do miasta, rano jak zwykle po bułki, a po śniadaniu po jajka, na targ, 30 na tydzień. Pdp wcina białka dwa razy dziennie, jego mama rano je jakieś... czy to jajecznica, czy sadzone... nie mogę tego rozszyfrować:smiech3:. A ja nie jem już żółtka, bo ileż można:gwizdanie:.. więc wędruje ono do bioodpadów.
A teraz z innej beczki... Z okazji Black Friday syn nabył 4 duże bombki na choinkę za jedną złotówkę... Słowem... interes życia zrobił:smiech2:

Syn ma zadatki na biznesmena  zalążek juz dziala  a pro po to to zoltka do bioodpadów a nie do zlewu?  bioodpady to my znowu  sklad w ogrodku mamy ale to np na skorupki od jajek,obierki warzyw,itd. A nie ze żółtkiem tam poleje jeszcze  hmm a poza tym to pdp maruje jedzonko  przyłapaliśmy  ja   
Znowu moj Dziadek to do najmniejszego okrucha zjada  
28 listopada 2020 18:50 / 2 osobom podoba się ten post
Żółtko na twardo, pdp je tylko białko, słowem gotuję jajka na twardo
28 listopada 2020 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Żółtko na twardo, pdp je tylko białko, słowem gotuję jajka na twardo:-)

A myslalam ze najpierw jest rozdzielanie a potem robi cos tam dziwnego pomiędzy sadzonym a jajecznica  a haa a wogole to ciagle musze aktualizować strone bo.nie widać nowych wpisów...heh technologie
28 listopada 2020 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
na jedynce niemieckiej Das Adventsfest 
29 listopada 2020 20:44 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień spędzony dość leniwie. Czasem zamerdałam chochlą w garnku  
Poza tym dom mój się zgłaszał na konsultacje w sprawie przeglądu ozdób choinkowych.
Święta spędzamy w nowym mieszkaniu u syna ( bardzo chce) - niech ma  Nie przekroczymy limitu 5 osób- pies szósty.
Wigilię przygotowuje synowa- taką mam informację, ale mamy tam jechać już 23 grudnia- wietrzę podstęp 
29 listopada 2020 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień spędzony dość leniwie. Czasem zamerdałam chochlą w garnku :lol2: 
Poza tym dom mój się zgłaszał na konsultacje w sprawie przeglądu ozdób choinkowych.
Święta spędzamy w nowym mieszkaniu u syna ( bardzo chce) - niech ma :lol2: Nie przekroczymy limitu 5 osób- pies szósty.
Wigilię przygotowuje synowa- taką mam informację, ale mamy tam jechać już 23 grudnia- wietrzę podstęp :gotuje::piecze ciasteczka::sprzatanie::smiech3:

Może choinkę będziesz mogła ustroić?
29 listopada 2020 21:02 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie też spokojnie, żadnych bezuchów. Tylko krótki spacer w czasie pauzy, bo dzisiaj wideotelefonowanie z dziećmi . W tygodniu pracują, potem po poludniu ich dzieci  nie dadzą spokojnie pogadać, wieczorem  w końcu maluchy śpią to rodzice mają czas dla siebie i nie chcę im d...y zawracać. Jak wcześniej wspominałam, posluchałam i pooglądalam sobie  trochę na  Youtube i pauza minęła. Kawa  w saloniku telewizyjnym bo skoki żeśmy  z babcią oglądały a później,  z doskoku, wielkie wypieki na Sat1,ulubiony program  pedepci. Czas szybko leci ,już ponad  miesiąc mam za sobą, przede mną tylko 3 tygodnie. Spokojnego, przyjemnego wieczoru 
30 listopada 2020 14:34 / 4 osobom podoba się ten post
Wczorajsze spotkanie 
30 listopada 2020 15:02 / 5 osobom podoba się ten post
Wróciłam ze  spaceru, nikogo nie spotkałam to posluchałam trochę swoich myśli, bo trawa lekko zmrożona i nic w niej nie piszczało . Niby mam jeszcze 20 minut wolnego ,ale słyszę w babyphonie ze babcia już  drepcze i żaluzje podnosi. 
Zaraz kawa, może chinczyk i kolacja. Albo zamiast chińczyka (jutro z nianią sobie pogra) zdjęcia pooglądamy ? 
Czas po kawie aż do wiadomości o  20 najbardziej się babci dłuży, a tym samym mnie też.  Przyjemnego popołudnia 
30 listopada 2020 15:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Może choinkę będziesz mogła ustroić?:-)

Bardzo chętnie-mogę cały dzień to robić aż bedzie picuś-glancuś  W zeszłym roku BN spędziłam w pracy-tym bardziej ochoczo się tym zajmę 
30 listopada 2020 18:22
Damessa

Wczorajsze spotkanie :-)

Oj, dlaczego swoją podopieczną samą, z tyłu zostawiłaś