Jak minął dzień 10

30 listopada 2020 18:33 / 5 osobom podoba się ten post
A u mnie taki nastrój w salonie
 

 
F. teraz ćwiczy na rowerku, chętnie to robi. Jest super gość, chociaż zawsze po pauzie o 16 mówi, że o tej porze w pracy już miał fajrant, że dziesięć godzin pracował przy rozbiorze mięsa. I że muss sein i że Bett robi teraz pauzę do nocy Już przyzwyczaiłem się. 
Taki pocieszny, choć chory.
Po 19 kolacja i pauza do 22, wtedy tabletkę podam, głowę (oczywiście w rękawiczce) posmaruję, no i jeszcze pół godziny i windą na górę i za chwilę koniec dnia. Żadnego nocnego wstawania.  Ma podwójny podkład i chłonne nocne pampy. 
Nawet 8 godzin mu nie poświęcam w przeciągu dnia. 
30 listopada 2020 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie podobnie jak u Luke 
30 listopada 2020 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie też...
30 listopada 2020 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
30 listopada 2020 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Poprawka...
30 listopada 2020 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Oj, dlaczego swoją podopieczną samą, z tyłu zostawiłaś:-( :lol1:
:super:

Przecież czekam...z hulajnogą
30 listopada 2020 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie ( u dziadków?) też jest wieniec adwentowy. Synowa przyniosła. No niestety mojej babci już nic nie pasuje. Kazała to zabrać ze stołu.  bo mówi że jej nic nie potrzebne.  No zabrałam ze stołu na ławę żeby nie wzbudzać w niej agresji. 
30 listopada 2020 20:27 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dostałam emaila,że do 9 grudnia mam kwarantannę!Matko,o co tu chodzi?Odesłałam w całości firmie, mają mi jutro odpowiedzieć bo sami się nie orientują.A po 5dniach ponowny test... Głowa mnie rozbolała ?
30 listopada 2020 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

A ja dostałam emaila,że do 9 grudnia mam kwarantannę!Matko,o co tu chodzi?Odesłałam w całości firmie, mają mi jutro odpowiedzieć bo sami się nie orientują.A po 5dniach ponowny test... Głowa mnie rozbolała ?

Maila dostałaś tutaj z Niemiec czy od swojej firmy?
30 listopada 2020 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Maila dostałaś tutaj z Niemiec czy od swojej firmy?

Z Niemiec...
30 listopada 2020 21:30
To jednak Gesundheitsamt się upomniał
30 listopada 2020 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Z Niemiec...

To myślę, że firma nie dostarczyła odpowiednich dokumentów, zwalniających Ciebie z kwarantanny. Jeśli masz takie przy sobie, to możesz im odesłać na maila. Chociaż agencja powinna  się tym zająć. Wysłali pewnie do odpowiedniego wydziału zdrowia formularz lokalizacji czy jak tam się to zwie i nic więcej. Jutro pewnie wszystko się wyjaśni 
01 grudnia 2020 05:50 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

To jednak Gesundheitsamt się upomniał:-)

?
01 grudnia 2020 13:23 / 2 osobom podoba się ten post
1 grudnia, pierwsze okienka w kalendarzach adwentowych otwarte?
Ja poczekam że swoim do wieczora 
01 grudnia 2020 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

U mnie ( u dziadków?) też jest wieniec adwentowy. Synowa przyniosła. No niestety mojej babci już nic nie pasuje. Kazała to zabrać ze stołu. :-( bo mówi że jej nic nie potrzebne. :-( No zabrałam ze stołu na ławę żeby nie wzbudzać w niej agresji. 

cieszta sie ze babcia nie kazala corce ten wieniec na glowe założyć to by byla draka  babcia jest oszczedna praktyczną j nie dla niej zbytki ozdobnikowe