Jak minął dzień 10

07 marca 2021 19:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ciężki przypadek i masz dość. Już ostatnie dni a po drugie długo już w DE i załamanie małe. Oby tylko do piątku/ soboty. :aniolki:

Tak.zmienniczka stala wraca w piatek rano ale nie na 7 mcy tylko na 3.ta z Rumunii. 
Wiec w piatek razniej.bo we 2.
Wczoraj  babka z domu zwiala  rezerwowymi drzwiami z piwnicy na szczescie zwiala niedaleko bo obok do sasiadki a ja w skarepetach ja szukalam po ulicy bo sie skapnelam szybko i I akurat skarpety  wiadomo. Staly rytual kontrolowania babki.
Poczym syn mnie poinfirmowal zebym sie nie przejmowala bo zmienniczce tez zwiala.
No nie pocieszylo to mnie.
Te info bylo wazne a nie zeby nie przejmowac sie tylko trzeba bylo z awaryjnych drzwi klucz wyciagnac.Raz zwiala to zawsze moze.
takie buty i cyrki. 
Dobranoc  mówię i jednym okiem na babke drugie na tv 
Der junge inspektor Morse- krimi.zdf neo.zawsze w sonntag.
 
07 marca 2021 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Tak.zmienniczka stala wraca w piatek rano ale nie na 7 mcy tylko na 3.ta z Rumunii. 
Wiec w piatek razniej.bo we 2.
Wczoraj  babka z domu zwiala  rezerwowymi drzwiami z piwnicy na szczescie zwiala niedaleko bo obok do sasiadki a ja w skarepetach ja szukalam po ulicy bo sie skapnelam szybko i I akurat skarpety  wiadomo. Staly rytual kontrolowania babki.
Poczym syn mnie poinfirmowal zebym sie nie przejmowala bo zmienniczce tez zwiala.
No nie pocieszylo to mnie.
Te info bylo wazne a nie zeby nie przejmowac sie tylko trzeba bylo z awaryjnych drzwi klucz wyciagnac.Raz zwiala to zawsze moze.
takie buty i cyrki.:oczko: 
Dobranoc  mówię i jednym okiem na babke drugie na tv:ogladam tv: 
Der junge inspektor Morse- krimi.zdf neo.zawsze w sonntag.
 

Wybieram starego inspektora Barnaby zdf-neo , poniedziałek godz. 20.15
07 marca 2021 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Wybieram starego inspektora Barnaby:chaplin: zdf-neo , poniedziałek godz. 20.15:chaplin:

Ok. To ndz i pon tureckim targiem
07 marca 2021 19:51 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Ok. To ndz i pon tureckim targiem:gwizdanie:

Ok . dzisiaj TatortARD ,20.15. Jeszcze nie wiem z kim i gdzie . , Tzn akcja .
Ja samia u Margaretki
07 marca 2021 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

5 dni :kocha nie kocha::kocha nie kocha::kocha nie kocha::modlitwa: :sciana: :brak wiary: 
Do 14 jako tako srako od 14 le kataatrofa  kolo maciejowato srowate :bezradny: :kropla potu: 
Pozdrowionka:super:

Clio, szacun! Czy srako, czy maciejowato, potrafisz zachować dystans. Do sytuacji i do siebie. I jeszcze nie tracisz poczucia humoru. A zmęczona jesteś na pewno. Jeszcze tylko kilka dni i wrócisz do domku. Dasz radę, tego jestem pewna. Trzymaj się 
07 marca 2021 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ok . dzisiaj Tatort:chaplin:ARD ,20.15. Jeszcze nie wiem z kim i gdzie . , Tzn akcja .
Ja samia u Margaretki:dwa piwa:

Borowski w Kiel , brutalnie będzie . 
07 marca 2021 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Wybieram starego inspektora Barnaby:chaplin: zdf-neo , poniedziałek godz. 20.15:chaplin:

Znow lubie obejrzec na Vox w pon.  First dates hotel.  20.15. Wersja hotelowa hmm brakuje chyba drugiego tv
07 marca 2021 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Borowski w Kiel , brutalnie będzie . 

Siekiera? Motyka? Noz? Scyzoryk? 
07 marca 2021 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Znow lubie obejrzec na Vox w pon.  First dates hotel.  20.15. Wersja hotelowa:eureka: hmm brakuje chyba drugiego tv:oczko:

Ja powoli wracam do kryminałów, od marca 2020 miałam przerwę , przez pandemię.
07 marca 2021 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja powoli wracam do kryminałów, od marca 2020 miałam przerwę , przez pandemię.

No trzeba cos tez tu ogladac.
Niestety przez pandemie powtarzaja filmy czy seriale stare puszczaja i nie ma nowych nagran 
A krimi to tutaj jakos ogladam i inne pierdalansy,zalezy  co pdp lubia lub co nas razem zainteresuje lub kiedy mozemy cos sami obejrzec.
07 marca 2021 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

No trzeba cos tez tu ogladac.
Niestety przez pandemie powtarzaja filmy czy seriale stare puszczaja i nie ma nowych nagran:bezradny: 
A krimi to tutaj jakos ogladam i inne pierdalansy,zalezy  co pdp lubia lub co nas razem zainteresuje lub kiedy mozemy cos sami obejrzec.:oczko:

Ja mam własny Tv , przez to napięcie z pandemią prawie przestałam całkowicie oglądać kryminały . 
07 marca 2021 21:17 / 6 osobom podoba się ten post
Super mi minął 10 dzień na zleceniu. Lenistwo  lenistwo i jeszcze raz lenistwo 
Wolny dzień dzisiaj miałam, pogoda była cudna, wypoczęłam, odpoczęłam , trochę siedząc na tarasie i wygrzewając się na słonku, spacerek też zaliczyłam. Pdp zabrała jedna z córek o 11  a przywiozła o 20. Żyć i pracować ile się da na takim fajnym miejscu. 
07 marca 2021 22:12 / 4 osobom podoba się ten post
I minął weekend. W sobotę odwiozłam Jolę na dworzec. Jechała pociągiem bo stąd do Berna jest niewiele ponad 100 km. Wieczorem w sobotę dzwoniła- póki co rodzina dziadka zrobiła na niej dobre wrażenie i wydaje się, że Jola też przypadła im do gustu. Dziadziowi też. Dziadek ma początki parkinsona, jest jeszcze sprawny intelektualnie-ruchowo mniej. 
W domu jednorodzinnym ma całe pięterko dla siebie. Dom ładnie polożony. Ma z pokoju widok na Jungfraujoch. Tam już się zaczynają wysokie Alpy. Jak się wszystko bedzie układać to zostanie 3 mce. 3 godzinna pauza w ciągu dnia i dzień wolny w tygodniu tylko i wyłacznie dla niej został już ustalony przed wyjazdem, to nawet jak jej podopieczny będzie miał gorsze dni, to wypocznie jak trzeba. Jak się zadomowi, to ją odwiedzę, bo daleko nie jest.
Sobotę przebimbałam chodząc po sklepach. Po zamknięciu wyprzedają wszystko w szalonym tempie, to powiększylam garderobę i kilka fatałaszkow i kosmetyków. Dla przyjaciólki też kupiłam to i owo. Najbardziej jestem zadowolona z zakupu nowego moda( taki bardziej zaawansowany e-papieros)-wielkosci zapalniczki-nie obciąża kieszeni, nie zużywa dużo liquidu i szybko się ładuje. 
Sprawie sobie jeszcze jeden taki, a te już nie spełniające wymogów pójdą na ławkę rezerwowych. Może będą miały szczęscie i doczekają chwili uznania .
Niedziela niedzielowata  -czyli flaki z olejem. Pogoda mieszana-raz deszcz, raz śnieg raz słonce-to dziadzia dziś nigdzie na wózku nie wywiozłam. Mając duzo czasu zrobiłam jako bailagę  kolejny przepis z ksiązki-risotto z orzechami i serem. My z babcią zjadłysmy z sałatą grecką- dziadek musiał mieć kotleta-to mu szybko usmażyłam stek.Po obiedzie przybyła rodzinka pedepciów i mialam wolne do wieczora. Zajęłam się pielęgnacją mej urody, żeby mąż przede mną w podskokach nie zwiewał i teraz jestem piękniejsza od Clio  co to sobie wlosy na wałki kręci  W międzyczasie jakieś rozmowy whatsappowe. Głównie z męzem i przyjaciółką.
Teraz jakis film do poduszki i spać .
Dobranoc.
08 marca 2021 17:30 / 6 osobom podoba się ten post
Mialam  farta  ...spotkalam 2 opiekunki Fajne,wesołe  babeczki. Jutro  też  się  widzimy.To był  fajny dzień. Dzidziuś  5 godzin  spędził  na dializie...i tak 3razy w tygodniu.
08 marca 2021 17:52 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Mialam  farta  ...spotkalam 2 opiekunki :-)Fajne,wesołe  babeczki. Jutro  też  się  widzimy.To był  fajny dzień. Dzidziuś  5 godzin  spędził  na dializie...i tak 3razy w tygodniu.

Ty to się potrafisz ustawić 
Jak nie spacery nad morzem, to 3 dni pauzy w tygodniu