Jak minął dzień 10

08 marca 2021 18:31 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Mialam  farta  ...spotkalam 2 opiekunki :-)Fajne,wesołe  babeczki. Jutro  też  się  widzimy.To był  fajny dzień. Dzidziuś  5 godzin  spędził  na dializie...i tak 3razy w tygodniu.

Fajowoooo 3xw  tyg po 5 h  
08 marca 2021 18:40 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ty to się potrafisz ustawić :-)
Jak nie spacery nad morzem, to 3 dni pauzy w tygodniu :lol1:

No..szczęścia jedna... Wzięłam  pierwsze  zaproponowane zlecenie...nie przebierałam,no i w punkt
08 marca 2021 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

No..szczęścia jedna...:smiech3: Wzięłam  pierwsze  zaproponowane zlecenie...nie przebierałam,no i w punkt:-)

No i fajnie 
08 marca 2021 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Fajowoooo 3xw  tyg po 5 h :niech zyje: 

Że dziadek tyle na dializach siedzi? Ty to jesteś geniusz zła ,jak bum cyk cyk 
08 marca 2021 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Że dziadek tyle na dializach siedzi? Ty to jesteś geniusz zła ,jak bum cyk cyk :lol3:

Ale jakie dobro,szczescie i zadowolenie wokol czyni Dziadek  w nagrode upieklabym mu ciasto 
08 marca 2021 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Ale jakie dobro,szczescie i zadowolenie wokol czyni Dziadek :gwizdanie::lol2: w nagrode upieklabym mu ciasto :gwizdanie::-)

A kudelebele nie wiem jakie  To Ty jestes tu od reserch'a 
08 marca 2021 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A kudelebele nie wiem jakie :-) To Ty jestes tu od reserch'a :smiech2:

Jeszcze jakby mial psiitajaca pania i jakies pflege i masazystki to hoĺł hoł...
Wlasnie mi sie przypomnialo jak jedna opiekunka  ooowiadala ze miala do opieki jednego pana 92 bylego dyrektora Bmw ktory 4 h dziennie jezdzil do firmy  od 10 do 14 pracowac bo kochal to a jej w zasadzie  praca byla pomoc w ubieraniu i 3x dz musiala go calego kremowac.
Osobno przychodzila pani do gotowanie,druga do sprzątania.,ogrodnik i cala reszta watachy ktorej juz nie pamietam  ojj bywaja ciekawe miejsca 
08 marca 2021 20:14
Clio

Jeszcze jakby mial psiitajaca pania i jakies pflege i masazystki to hoĺł hoł:lol2:...
Wlasnie mi sie przypomnialo jak jedna opiekunka  ooowiadala ze miala do opieki jednego pana 92 bylego dyrektora Bmw ktory 4 h dziennie jezdzil do firmy  od 10 do 14 pracowac bo kochal to a jej w zasadzie  praca byla pomoc w ubieraniu i 3x dz musiala go calego kremowac.:lol3:
Osobno przychodzila pani do gotowanie,druga do sprzątania.,ogrodnik i cala reszta watachy ktorej juz nie pamietam :lol3: ojj bywaja ciekawe miejsca :oczko:

Owszem-pisała tu opiekunka pracująca u takiego podopiecznego, ale to już było dawno...nawet nie wiem czy w archiwach to jest.
Oj Clio, Clio...
08 marca 2021 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Owszem-pisała tu opiekunka pracująca u takiego podopiecznego, ale to już było dawno...nawet nie wiem czy w archiwach to jest.
Oj Clio, Clio...:nie wolno:

Noo to daawno bylo.No nie jedna tam pracuje opiekunka pewnie.12 mcy w roku nikt nie robi.
To co ze w archiwum  
08 marca 2021 20:26 / 3 osobom podoba się ten post
Wizyta u dentysty  babki zaliczona.
Doktor pochwalil mnie za ladne czyszczenie 2 protez   Pilnowalam babke ostro i nie odpuszczalam sciagania protez i czyszczenia nawet jak lazila jak zombi po chacie czy cyrki robila.
Wieczorem  zostala wcisnieta w wanne i wykapana Nie miewa ochoty na kąpiel  z powodu oczywiscie  cyrkow ale dzis byl dobry- optymalny dzien bo spokojna. 
Dzien przyznam udany.
Czas  na RTL II - wybieram Love Island 
Spokojnej nocy  wam Do jutra 
 
08 marca 2021 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Noo to daawno bylo.No nie jedna tam pracuje opiekunka pewnie.12 mcy w roku nikt nie robi.
To co ze w archiwum:-)  

Nie wiadomo czy ten człowiek jeszcze żyje   
Abstrahując już od tego, to są przecież opiekunki, które rok czasu pracują na szteli, nawet dłużej. Powodów nie znam, wydziwiac nie będę. Ich sprawa.
08 marca 2021 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień też fajnie mi minął, spacer przed południem z dziadkiem, elektrycznym wózkiem. Po mojej pauzie po 18 pojechaliśmy do DM, również z dziadkiem. A teraz mam już pauzę, do rana. Rodzina podziękowała, jak zawsze za cały dzień pomocy. Choć on jeszcze nie śpi, to razem dziadka przebiorą i do łóżka zaprowadzą. Ja tylko w toalecie z nim byłem i założyłem świeże majtki i wkładki. Więc jeszcze pomagają, do tego płacąc. Jutro też ciekawy dzień przed nami. Aha, o 22.50 ma być jakiś program, film "Polka dla dziadka" na którymś z kanałów ZDF. Info z fejsa.
 
09 marca 2021 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
Wczorajsze prace
09 marca 2021 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajsze prace
09 marca 2021 13:38 / 3 osobom podoba się ten post
Cd. Ozdobek  wczorajszych