Powitajki przy kawie 63

18 listopada 2020 09:13 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja
Już trochę się napracowałem
Ptaszki głośno szprecha ją, więc będzie i pogoda, słoneczko. Czas zleci mi szybko, niebawem przyjdzie Pflege duszować F.., potem fizjo, obiad i po obiadku wyjazd do miasta,, REWE i ryneczek. Pochodziłbym po lesie, ale nie wyrobię się. Może jutro, pojutrze.
Słonecznego dnia, no i fajnego, miłego
Malgi, trzymaj się
18 listopada 2020 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

No i co zrobisz, jak wpływu na to nie masz Malgi :spotkanie: Trzymaj się i myśl pozytywnie, w tym fachu jak zawsze nie ma strachu i piorunem odrobisz i małżonem się nacieszysz:buziaczki:

Ależ ja jestem baaaardzo pozytywnie nastawiona, tylko mnie wkurza to robienie z ludzi idiotów!
W sumie zimę przeżyję, mam trochę zapasów schomikowanych, a i miejscówki na zimowy pozysk grzybów są mi znane.
Ryby ostatecznie siecią sobie wyłowię jak się nie uda na wędkę
Do wiosny bym przetrwała, a w maju wybieram się na emeryturkę, to chociaż co miesiąc na opłaty wystarczy, a na "zachcianki" sobie dorobię.
Małżonem to już od sierpnia się cieszę, wypadałoby trochę od siebie odpocząć?
18 listopada 2020 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego dzionka życzę 
18 listopada 2020 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ależ ja jestem baaaardzo pozytywnie nastawiona, tylko mnie wkurza to robienie z ludzi idiotów!:agent:
W sumie zimę przeżyję, mam trochę zapasów schomikowanych, a i miejscówki na zimowy pozysk grzybów są mi znane. :zywoplot:
Ryby ostatecznie siecią sobie wyłowię jak się nie uda na wędkę :lowi ryby:
Do wiosny bym przetrwała, a w maju wybieram się na emeryturkę, to chociaż co miesiąc na opłaty wystarczy, a na "zachcianki" sobie dorobię.
Małżonem to już od sierpnia się cieszę, wypadałoby trochę od siebie odpocząć?:czerwieni sie:

myślę że twój małżon jest innego zdania i cieszy go jak się po domku kręcisz. Emerytury ci szczerze zazdroszczę, ja jeszcze 2 lata muszę popracować, ale potem jak bum-bum tylko na waciki będę dorabiać i na podróże małe i duże  
18 listopada 2020 09:57 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Ależ ja jestem baaaardzo pozytywnie nastawiona, tylko mnie wkurza to robienie z ludzi idiotów!:agent:
W sumie zimę przeżyję, mam trochę zapasów schomikowanych, a i miejscówki na zimowy pozysk grzybów są mi znane. :zywoplot:
Ryby ostatecznie siecią sobie wyłowię jak się nie uda na wędkę :lowi ryby:
Do wiosny bym przetrwała, a w maju wybieram się na emeryturkę, to chociaż co miesiąc na opłaty wystarczy, a na "zachcianki" sobie dorobię.
Małżonem to już od sierpnia się cieszę, wypadałoby trochę od siebie odpocząć?:czerwieni sie:

myślę że twój małżon jest innego zdania i cieszy go jak się po domku kręcisz. Emerytury ci szczerze zazdroszczę, ja jeszcze 2 lata muszę popracować, ale potem jak bum-bum tylko na waciki będę dorabiać i na podróże małe i duże  
18 listopada 2020 09:59 / 4 osobom podoba się ten post
lapek mi się aktualizował i puścił 2x bąka.
18 listopada 2020 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witam cieplutko i życzę  miłego dnia,  ja dziś sobie podogadzam, upiekę  bataty  w ktorych się zakochałam  i do tego pierś z kurczaka  i gruszki i tzatziki zrobię.  Pojeżdżę  później po parku,  będę omijać  sklepy  bo już  przesadzam  i za dużo  ostatnio wydalam odstresowując  się w ten sposób. Czego ja nie mam już  w tej walizce,  ludzie...
18 listopada 2020 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Marilyn

Witam cieplutko i życzę  miłego dnia,  ja dziś sobie podogadzam, upiekę  bataty  w ktorych się zakochałam  i do tego pierś z kurczaka  i gruszki i tzatziki zrobię.  Pojeżdżę  później po parku,  będę omijać  sklepy  bo już  przesadzam  i za dużo  ostatnio wydalam odstresowując  się w ten sposób. Czego ja nie mam już  w tej walizce,  ludzie...

... No powiedz, powiedz... 
Witaj
18 listopada 2020 11:11 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

... No powiedz, powiedz... :oklaski3:
Witaj:kwiatek dla ciebie1:

Tk maxx mnie wciągnął  dokumentnie,  tak  więc  szampony  odżywki maseczki  peelingi  olejki zestawy  prezentowe  oprócz tego  słodycze  koszulki wyszczuplające  gacie skarpetki,  4 miseczki  ręcznie malowane portugalskie  , kubek z Marilyn  Monroe,  para butów,  2 bluzy  dla mena,  sweter  dla siebie,  czekolady,  sucharki w blaszanym  pudełku,  herbaty  też w blaszanych  fajnych  puszkach,  kawa,  zabawki dla psów,  puszki sardynek  jakby wojna nastała, marcepanowe   masy do ciasta,  kuwertury  do ciasta, gwiazda papierowa i lampka do niej. A no i dwie flaszki ?
18 listopada 2020 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn  ?
18 listopada 2020 11:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dostałam właśnie  info, że do poniedziałku sama  siedzę  bo dziadkowi  znów wodę będą ściągać  z płuc. 
18 listopada 2020 12:16 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

Dostałam właśnie  info, że do poniedziałku sama  siedzę  bo dziadkowi  znów wodę będą ściągać  z płuc. 

Marilyn Shopping Queen masz już miejsce na pudle zarezerwowane  ciesz się wolnością i terminem zjazdu, byle cię do busa z tymi skarbami wpuścili 
18 listopada 2020 12:30 / 7 osobom podoba się ten post
witam serdecznie po długiej przerwie opiekunkowo ??????
18 listopada 2020 12:59
magmab

:aniolki: witam serdecznie po długiej przerwie opiekunkowo ??????

Chociaż się nie znamy z forum, ale również miło witam 
18 listopada 2020 13:12 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Dostałam właśnie  info, że do poniedziałku sama  siedzę  bo dziadkowi  znów wodę będą ściągać  z płuc. 

To od poniedziałku sama prosta Ci zostanie. Nie przejmuj się odpoczywaj.