Powitajki przy kawie 63

30 listopada 2020 06:16 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  I kolejny miesiąc za nami.  Dla mnie to przedostatni poniedziałek na szteli.  Wszystkim życzę spokojnego i bezstroskiego dnia i oby cały tydzień szybko poleciał jak błyskawica. ⚡⚡⚡. Miłego dnia ludziska. 
30 listopada 2020 08:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry cieplutkie, bo przymrozek w nocy się rozgościł,ale już 1 na plusie. 
30 listopada, Andrzejki, gdzie te czasy, kiedy czekałam na ten dzień,a właściwie wieczór imprez, lania wosku i wróżb. Wspomnienia zostały. 
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę 
30 listopada 2020 08:19 / 7 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam się po pierwszej nocy. Najgorsze, że zeszłam na dół a tam kawa tylko do ekspresu a jaz mam swoją jeszcze w walizce. Nic, wypiję później. No, to zaczynamy turnus, jak mówi Malgi ☕????

Dzień dobry w ten mroźny poniedziałek. Maluda powodzenia, a kawy z ekspresu zazdroszczę, ja muszę pić instant za którą nie przepadam, tutaj przeważnie wszyscy herbaciani, więc jak chcę dobrą kawę wypić to na zakupach się delektuję. Czekam na córkę będzie w piątek, bo mamy do pogadania, Senior ma zablokowane karty płatnicze, bo już nie ogarnia finansów. Mimo to 2 razy w tygodniu wędruje do banku i wiecznie jest zdziwiony dlaczego nie może wypłacić. I nie to jest najgorsze, tylko to że idzie sam, a to spory kawałek i nie życzy sobie towarzystwa. Syn powiedział że mam się nie przejmować ale to córka jest głównodowodząca, więc niech się też określi. Senior miał w różnych miejscach pochowane pieniądze i to są naprawdę okrągłe sumy, wszystko co dostałam od niego schowałam do koperty i przekaże jej w piątek, ale czuję się niekomfortowo. Telefonicznie sam zamawia różne usługi np. w sobotę przyszło 100butelek wina, zostawili rachunek, ogrodnik, mycie okien itp. no nie jestem w stanie go ze wszystkim kontrolować, czy podsłuchiwać jego rozmów. Powiedziała że tata ma zapisane w kalendarzu, co kiedy trzeba zamówić i mam przeglądać te terminy, tylko że ten notes Senior też gdzieś ukrył. Czekam jak na wiosnę, niech mi to wszystko poukłada, bo tak ciągle jakieś niespodzianki. Miłego dnia, a ja idę wyciągać towarzystwo z łóżek.
30 listopada 2020 08:22 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Kolejny dzień nam nastał z którym stan naszego konta się powiększy. Tak trzeba myśleć i cieszyć się tym, że możemy np. zarabiać na szyneczkę. Póki co to każdy  na ogół trafia dobrze, więc nie ma co od razu wstawać zmęczonym i iść do pedepciów jak na ścięcie. Wtedy się prosi los aby już był wieczór a brak sypanej kawy urasta do problemu rozmiarów globalnych. Lepiej się uśmiechnąć niż wciąż narzekać- chyba, że to jest fashion. No ok- od czasu do czasu można być modnym i w ten sposób. Jednak usmiech jest bardziej trendy- nawet do siebie, a może zwłaszcza, bo każdy z nas jest wyjątkowy.
Dobrego dnia wszystkim.
30 listopada 2020 08:27 / 7 osobom podoba się ten post
Króciutko dzień dobry w nowym tygodniu 
30 listopada 2020 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry .Kolejny dzień nam nastał z którym stan naszego konta się powiększy. Tak trzeba myśleć i cieszyć się tym, że możemy np. zarabiać na szyneczkę. Póki co to każdy  na ogół trafia dobrze, więc nie ma co od razu wstawać zmęczonym i iść do pedepciów jak na ścięcie. Wtedy się prosi los aby już był wieczór a brak sypanej kawy urasta do problemu rozmiarów globalnych. Lepiej się uśmiechnąć niż wciąż narzekać- chyba, że to jest fashion. No ok- od czasu do czasu można być modnym i w ten sposób. Jednak usmiech jest bardziej trendy- nawet do siebie, a może zwłaszcza, bo każdy z nas jest wyjątkowy.
Dobrego dnia wszystkim.

mówisz i masz.
30 listopada 2020 09:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w mroźny, aczkolwiek przyjemny, poniedziałek
U mnie dzień się zaczął o 7, przygotować śniadanko, wypić kawę i pojechać po bułki i gazetki. Bardzo rzadko się zdarza, że muszę chodzić czy jechać po świeże pieczywo. W zdecydowanej większości pdp spożywają chleb i bułki, zakupione poprzedniego dnia w markecie.
Pflege już działa, duszuje pdp, babcia kończy zaraz śniadanko i zwolni nam miejsce. 
Życzę Wam miłego dnia 
30 listopada 2020 09:54 / 7 osobom podoba się ten post
Milegoo tygodnia dla was opiekunkowo
 
Popijajac 2 kawke kontroluje czy smieciara smiecki zabrala mamy dzis czas  na plasticzek.
Jak zawsze wyspanam,humor w porządku,Dziadek po sniadanku odpoczywa zmeczyl sie wstawaniem,myciem jedzeniem wiec niech odpoczywa.
Od rana przymrozki  i nawet teraz-4,ptaszeta rzucaja sie na karmnik 
Nie ma to tamto dzis w planach dluugi spacer do wiochy obok obrobic sklep xnalazlam na mapie to ide wyczaić  i Bauera zbajerować  moze kartofle zgarne choc za pikne oczy
no i takakk dzis dzien" Salaty"
kasiora  wpadnie 
30 listopada 2020 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

:uśmiech ona2: mówisz i masz.

To po "połedniu" kaffka  w odwecie  Do wyboru można wziąć czarną, latte, albo kapuczinę 
 
Wirtualnie nikt od tego nie przytyje, ani pragnienia nie ugasi- ale ważne że chciałam...
01 grudnia 2020 05:54 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek.Parze kawę w swojej kuchni i jeszcze na godzinkę wskoczę do łóżka. Zaczynamy nowy miesiąc, oby lepszy. Miłego dnia Opiekunowo ?
01 grudnia 2020 08:03 / 6 osobom podoba się ten post
Witam się z Wami z kubkiem mocnej kawy  Dziś kiepsko spałam o ile można nazwać spaniem, kiedy o północy jeszcze  się wiercilam z boku na bok a o 6 już nie spałam. A najwyżej pojde spac na pauzie. Tak więc teraz kawa w dłoń i pewnie nie skończy się na jednej kawce. Zaczynamy nowy miesiąc więc koniec roku już tylko dotyknąć.najlepszego, a nowy miesiąc przywital mnie dziś śniegiem i ciągle sypie. Wam wszystkim miłego i spokojnego dnia. 
01 grudnia 2020 08:12 / 6 osobom podoba się ten post
Pada  śnieg ,pada  śnieg  cieszą  się    bo mogą pojsc na sanki haha tak przywital mnie 1 grudnia choc tylko-1
Milego dnia życzę 
01 grudnia 2020 08:30 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ! U mnie deszcz  37 lat temu urodziłam  mojego synkaZaraz zadzwonię  z życzeniami. We wtorki odwiedzam sklep dla  VIP- ów może coś  wyszperam Miłego dnia kochani 
01 grudnia 2020 08:54 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym miesiącu 
Wieczorem popadało trochę, teraz mokro i ślisko. Langsam, langsam, czy to  czy 
Dwie ulice stąd mała stłuczka, skuterek wjechał w bok osobówki. 
Przed nami dzień, kolejny na sztelach. Ubierajmy się ciepło, a ciepło nośmy także i w sercach naszych
Spokojnego i dobrego dnia Opiekunkowo
 
01 grudnia 2020 09:12 / 6 osobom podoba się ten post
I mamy grudzień :) To mój ulubiony miesiąc w roku ze względu na święta, rodzinna atmosferę itd. Mam nadzieję, że w tym roku w Wigilię spadnie śnieg i będzie pięknie! ;)