Powitajki przy kawie 63

29 listopada 2020 06:59 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w niedzielę.  W pierwszą niedzielę adwentu. Do świąt już tylko mały kroczek. wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia i czas zacząć dzień kawusią. 
29 listopada 2020 07:11 / 5 osobom podoba się ten post
Witam również w niedzielę
W nocy był lekki mróz, ale jest pogodnie i bezwietrznie, bez deszczu. Jeszcze ciemno. Ptaszki śpią, opiekunowie chyba też... niektórzy
Mimo wszystko życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
 
29 listopada 2020 07:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, pdp jeszcze smacznie śpi  jak zwykle o tej porze. Czas szykować śniadanko i kawusie spokojnej niedzieli wszyskim 
29 listopada 2020 07:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pierwszą  niedzielę adwentową Salony świątecznie  przystrojone.Milego dnia życzę nam Wszystkim 
29 listopada 2020 09:29 / 5 osobom podoba się ten post
Witaski milej niedzieli 
Ja dzis czekam z niecierpliwością na 
18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 29 listopada 2020. Jest to drugi konkurs z rzędu, który odbędzie się w Polsce.
Bardzo lubie konkursy piosenki(pilka takze) międzynarodowe.
I nie wspomnialam wam ze od piatku od zakupów mam nowe bojowe zadanie:karmic ptaszki.Karma kupiona sloneczniki ziarna i bede dosypywac.Wczoraj wszystko juz wyzarly glodomorki.
*****milegoooo ******
29 listopada 2020 10:33 / 4 osobom podoba się ten post
Zapraszam na przedpołudniową kawę i ciastko
 

 
Oj nie, sorki, ale ciacho jest dla, F. 
29 listopada 2020 10:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielne,już  trochę w świątecznym nastroju .
Wczoraj dołączyłam do tych, co to w krzaczorach siedzą i podglądają tylko, co tam u  Was słychać. Czasami tak mam, że pisać się nie chce. A sobota minęła fajnie i spokojnie. Mniejsze i większe czerwone  gwiazdy pysznią się w różnych  miejscach, lampki w stroiku świecą a i pierwsza świeca  adwentowa zapłonie trochę później. Kugle z karmą dla ptaszków pozawieszałam ,kilka na krzewach za oknem, na które babcia ma widok siedząc w swoim fotelu  . Wróble ucztują gromadnie nie zachowując dystansu i innych zakazów a babcia się cieczy i co chwilę mnie woła, żebym też na ptaszki popatrzyła. 
Spokojnej, przyjemnej niedzieli życzę 
29 listopada 2020 12:18 / 5 osobom podoba się ten post
Radosnego Adwentu
29 listopada 2020 14:42
dorotee

Radosnego Adwentu:prezenty_swiateczne:

na razie to taki* swistakowy ale thx
29 listopada 2020 15:03 / 3 osobom podoba się ten post
Ja zaraz biegnę na dół kawę robić i zasiadamy z pedepcią skoki oglądać. 
Na eurowizję nie czekałam, ale na pauzie "wyjutubiłam"sobie Voice of Poland. Po kilka razy odsłuchalam wykonania Krystiana Ochmana. Kto nie słyszał i nie widział, polecam. Chwyta za serce ,wzrusza do łez, wywołuje ciarki. Niesamowity głos. 
Milego popołudnia. 
29 listopada 2020 17:20 / 4 osobom podoba się ten post
Eurowizja start  lubie  
Milego popoludnia  -herbatka
29 listopada 2020 17:30 / 4 osobom podoba się ten post
I po skokach Do wieczorka zleci, a w radio słucham, swojej lokalnej stacyjki i przebojów z lat dziesiątych . o rudy, rudy, rudy rydz... 
29 listopada 2020 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Eurowizja start :kino: lubie :bravo: 
Milego popoludnia :kawa1: -herbatka

Jakby co... na programie Kika jest
29 listopada 2020 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Jakby co... na programie Kika jest:terefere:

już mam kikę i Junior Eurovision
29 listopada 2020 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
Piosenkarka i cztery dziewczyny... Jakieś eLGieBeTe czy cuś