Powitajki przy kawie 63

29 listopada 2020 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Piosenkarka i cztery dziewczyny... Jakieś eLGieBeTe czy cuś :gwizdanie::smiech3:

luke to tylko male dziewczeta z wyzwolonego kraju
29 listopada 2020 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

:smiech3: luke to tylko male dziewczeta z wyzwolonego kraju

Pisało jakaś Georgia
Ok, emocje głosowań
29 listopada 2020 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
I po bitwie hehe  nie usatysfakconowanam  jesli o mnie chodzi podobalo mi sie: Kazachstan,Bialorus,Rosja-bylam zachwycona kolejnosc losowa ..najbardziej.......ale pod wrazeniem wokalu bylam..poprostu pieknie..
.. I potem dalej Gruzja,Malta,hiszpania-choc juz nieco mniej I mieszane uczucia a hiszpanka to przeboj na disco zrobila..palante hehe
29 listopada 2020 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

I po bitwie :boks1: hehe  nie usatysfakconowanam :bezradny: jesli o mnie chodzi podobalo mi sie: Kazachstan,Bialorus,Rosja-bylam zachwycona kolejnosc losowa ..najbardziej.......ale pod wrazeniem wokalu bylam..poprostu pieknie..
.. I potem dalej Gruzja,Malta,hiszpania-choc juz nieco mniej I mieszane uczucia a hiszpanka to przeboj na disco zrobila..palante:lol3: hehe

A Polski nie było? Czy kiepsko wypadła?
29 listopada 2020 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

I po bitwie :boks1: hehe  nie usatysfakconowanam :bezradny: jesli o mnie chodzi podobalo mi sie: Kazachstan,Bialorus,Rosja-bylam zachwycona kolejnosc losowa ..najbardziej.......ale pod wrazeniem wokalu bylam..poprostu pieknie..
.. I potem dalej Gruzja,Malta,hiszpania-choc juz nieco mniej I mieszane uczucia a hiszpanka to przeboj na disco zrobila..palante:lol3: hehe

Nie oglądam Eurowizji, ale jak napisałaś , że przebój na disco przerobiła, to juz się zdążyłam wkurzyć 
Jaki przebój, jeśli spytać mogiem? 
29 listopada 2020 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A Polski nie było? Czy kiepsko wypadła?

Byla byla nie ujelam bo wiadomo ze wygrac milo...bardzo ladnie...tylko video czy oprawa moglaby byc ladniejsza czy ciekawsza...jakos nie ujelo mnie 
29 listopada 2020 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie oglądam Eurowizji, ale jak napisałaś , że przebój na disco przerobiła, to juz się zdążyłam wkurzyć :-)
Jaki przebój, jeśli spytać mogiem? 

no hiszpanka zaspiewala tytul: palante taka muza disco  latino dance takie typowe hiszp rytmy sle jakby muza dla doroslych do tego oswietlenie migajqce swiatla i uklad taneczny...moze to bedzie hit netu do tanca
29 listopada 2020 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

no hiszpanka zaspiewala tytul: palante :lol3: taka muza disco  latino dance takie typowe hiszp rytmy sle jakby muza dla doroslych do tego oswietlenie migajqce swiatla i uklad taneczny...moze to bedzie hit netu do tanca:lol2:

Myślałam, że jakiś powtarzany "wykon"  ( nie cierpię tego słowa, jest okropnie pretensjonalne) Będzie jeszcze ta Eurowizja? To też popatrzę 
29 listopada 2020 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Myślałam, że jakiś powtarzany "wykon" :lol1: ( nie cierpię tego słowa, jest okropnie pretensjonalne) Będzie jeszcze ta Eurowizja? To też popatrzę :smiech2:

Juz teraz na youtube  Wpisujac: junior eurovision 2020...sa dostepne wszystkie piosenki .... 
29 listopada 2020 19:41
Clio

Juz teraz na youtube  Wpisujac: junior eurovision 2020...sa dostepne wszystkie piosenki ....:super: 

Dzięki. Już zakładam windla i się wgapiam bezpiecznie dla sofy 
Edit: - doczytałam , że junior - o mateńko...
29 listopada 2020 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzięki. Już zakładam windla i się wgapiam bezpiecznie dla sofy :lol1:
Edit: - doczytałam , że junior - o mateńko...

Oj tak to junioreurovision  pewnie gdzies napisalam eurowizja bo mi sie junior juz nie chcialo pisac I masz ci überraschung ale myslalam zevwiecie ze to czas na dziecieca eurowizje dlategoz to na pr Kika bylo
29 listopada 2020 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Oj tak:hihi: to junioreurovision:lol3:  pewnie gdzies napisalam eurowizja bo mi sie junior juz nie chcialo pisac:lol3: I masz ci überraschung ale myslalam zevwiecie ze to czas na dziecieca eurowizje:gwizdanie: dlategoz to na pr Kika bylo

Nie o to biega  Doszłabym po kodzie  
Trochę mnie zmartwiło, że dzieci się już do takiego wyścigu szczurów zaprzęga. Kiedyś było to incydentalne- teraz powszechne. Przecież jeszcze mają czas na rywalizację- nawet jeśli przybierze ona formę zabawy.
29 listopada 2020 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie o to biega :-) Doszłabym po kodzie :lol1: 
Trochę mnie zmartwiło, że dzieci się już do takiego wyścigu szczurów zaprzęga. Kiedyś było to incydentalne- teraz powszechne. Przecież jeszcze mają czas na rywalizację- nawet jeśli przybierze ona formę zabawy.

 A jesli chodzi o Eurowizje dla doroslych to...
18 marca 2020 Jon Ola Sand ogłosił, że konkurs zostanie odwołany w wyniku pandemii COVID-19]. W dzień niedoszłego finału konkursu (16 maja) odbył się koncert Światło dla Europy , w którym zostały uhonorowane piosenki, które miały brać udział w konkursie w tym roku.
Takie buty.to bylby 65 konkurs.
 
A jesli chodzi o dzieci to juz 18styyyy Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 
29 listopada 2020 20:52 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie z niemieckiego pokładu. Na granicy nawet psa z kulawą nogą nie widziałam,a co dopiero jakąś kontrolę. W busie spoko, przesiadka w Kolbaskowie, tylko po 4 osoby. Szok przeżyłam jak zapukałam do drzwi, a tu zamiast Frau, senior z łaska. No, myślę sobie, agencja wpakowała mnie pewnie do małżeństwa i zaraz wtoczy się 100 kg seniorka. Zmienniczka, Chorwatka, po niemiecku szprecha bardzo dobrze każe mi założyć maskę. W sumie sympatyczna, wszystko mi pokazała i powiedziała, że Frau od 5 miesięcy jest w Heimie. Czekają na kupca, żeby sprzedać dom, bo senior chce być z żoną. Hmm... No i rzeczywiście mam tu być aż do 1 lutego ?Reszta prawie by się zgadzała. Senior samodzielny, kompletnie nic przy Nim nie robię, tylko normalne obowiązki, czyli pomoc domowa. Dobrze, że zakupy będę robić sama. Rzeczywiście całą górę mam dla siebie, nawet kuchnię. Tylko jeden minus-internet chodzi jak żółw a czasami wogole nie łączy. Quzwa, gdzie ja będę oglądać filmy? Pokój typowo w młodszej, bawarskiej wersji, podoba mi się. No to chyba powiem dobranoc, a na razie ułożę sobie przemowę do firmy, bo mają jutro dzwonić. Bedzie się działo, choć szczerze, pierwsze wrażenie pozytywne. Jutro napiszę, jak nabiorę neta w kubelek???
30 listopada 2020 05:50 / 6 osobom podoba się ten post
Witam się po pierwszej nocy. Najgorsze, że zeszłam na dół a tam kawa tylko do ekspresu a jaz mam swoją jeszcze w walizce. Nic, wypiję później. No, to zaczynamy turnus, jak mówi Malgi ☕????