Powitajki przy kawie 65

08 czerwca 2021 06:46 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doby Opiekunkowo 
08 czerwca 2021 07:18 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Słońce świeci, szykuje się ciepły dzień!
08 czerwca 2021 07:35 / 7 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry. Słońce świeci, szykuje się ciepły dzień!

podaruj mi trochę słońca... proszę, proszę 
 
Witam Was w ten deszczowy poranek  
Obowiązki jak każdego dnia. Tyle, że dziś krótsze. Podopieczna śpi do 8, a później powolutku na wyjazd  będziemy czekać. Przyjedzie ?, mam nadzieję, że wróci cała i zdrowa. Zdrowa jak zdrowa, ale w lepszym stanie. Nie wiem, jakie przyczyny są tego, że ma bóle pęcherza i wydala taki czerwony... no, wiadomo...
Lekarka sama powiedziała, że w warunkach domowych to żadne leczenie. Po południu chcę wybyć na dwugodzinną przejażdżkę rowerową
Qrcze, wiecie jak kawa na nogi stawia? Jeszcze o siódmej wstałem taki nieprzytomny, a teraz mogę i tanczyć
Nic tu po mnie, powolutku do zajęć  trzeba iść. Wszystko przygotowane do walizki, tylko powkładać.
08 czerwca 2021 07:46 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie 
U mnie kolejny dzień ,całowania klamek "
Kiedy to się wreszcie skończy ?mam nadzieję,że już niedługo
Przesyłam wszystki ,którym tego brakuje promyczek słońca i jeszcze dokładam szczery ,przyjazny uśmiech na miły, radosny dzień 
 
 
08 czerwca 2021 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kikuś, jestem tutaj z Wami już od dłuższego czasu i myślę, że zauważyliście, że ostatnią rzeczą, jaką kiedykolwiek chciałam zrobić, to komuś dowalić, na kimś odreagować?
Przepraszam, jeśli poczułaś się w jakiś sposób dotknięta, bo na pewno nie było to moją intencją :-(. Ja nie poczułam się dotknięta Twoim komentarzem. A że  podchodzę emocjonalnie , to chyba zrozumiałe, tyle że do sytuacji a nie do tego, co napisałaś. Pisaliśmy tutaj wiele razy, że Forum jest po to, między innymi, żeby się wygadać. Komentuj, proszę, wyrażaj swoje zdanie, także na temat moich postów. 
Nie rób tak, jak niektórym już się zdarzało, że się obrażali i zabierali swoje zabawki. Gdybym ja obrażała się  na czyjąś krytykę, to dawno by mnie tutaj nie było. 
Czasem ktoś mi napyskuje,czasem odpysknę albo i nie, ale nie gniewam się na śmierć i życie :oczko:
Chyba wyczulaś z moich lajków, komentarzy, że Ciebie lubię?
I nic się nie zmieniło :-)
A teraz dobrej nocy, śpij spokojnie i śnij pięknie :dobranoc3:
 
 

Nie ma sprawy 
08 czerwca 2021 07:53 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie :radosc1:
U mnie kolejny dzień ,całowania klamek ":kropla potu::smiech3:
Kiedy to się wreszcie skończy ?mam nadzieję,że już niedługo:radosc1:
Przesyłam wszystki ,którym tego brakuje promyczek słońca i jeszcze dokładam szczery ,przyjazny uśmiech na miły, radosny dzień :kwiatek dla ciebie2:
 
 

O i nowe nietypowe święto w Polsce jest. Dzień Całowania Klamek. Mam wrażenie, że zostanie to święto z nami na zawsze już. 
08 czerwca 2021 08:01 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

O i nowe nietypowe święto w Polsce jest. Dzień Całowania Klamek. Mam wrażenie, że zostanie to święto z nami na zawsze już. :smiech3:

masz ode mnie za poczucie humoru 
08 czerwca 2021 08:13 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

:przytul aniola::buziaki2: masz ode mnie za poczucie humoru :-)

Dziękuję. 
08 czerwca 2021 08:17 / 6 osobom podoba się ten post
Miłego dnia 
08 czerwca 2021 08:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dzionka opiekunkowo 
08 czerwca 2021 08:38 / 7 osobom podoba się ten post
Luke

:piosenki: podaruj mi trochę słońca:piosenki:... proszę, proszę :modlmy sie:
 
Witam Was w ten deszczowy poranek :chaplin: :kawa1:
Obowiązki jak każdego dnia. Tyle, że dziś krótsze. Podopieczna śpi do 8, a później powolutku na wyjazd  będziemy czekać. Przyjedzie ?, mam nadzieję, że wróci cała i zdrowa. Zdrowa jak zdrowa, ale w lepszym stanie. Nie wiem, jakie przyczyny są tego, że ma bóle pęcherza i wydala taki czerwony... no, wiadomo...
Lekarka sama powiedziała, że w warunkach domowych to żadne leczenie. Po południu chcę wybyć na dwugodzinną przejażdżkę rowerową
Qrcze, wiecie jak kawa na nogi stawia? Jeszcze o siódmej wstałem taki nieprzytomny, a teraz mogę i tanczyć:smiech3:
Nic tu po mnie, powolutku do zajęć  trzeba iść. Wszystko przygotowane do walizki, tylko powkładać.
:hejka1:

Ależ proszę, słońca tutaj ile chcąc Do paczki zapakuję i ci wyślę!
A kawa z rana to podstawa! Wczoraj pdp. wstał tak późno, że już miałam sprawdzać, co z nim jest. A dziś mało przytomną, przed moim budzikiem wezwał- pomagam mu w ubieraniu. To musiał w łóżku poczekać, aż się ogarnę i trochę tego boskiego napoju łyknę, co stawia na nogi!
To teraz będziesz miał czas na wieksze wypady po okolicach? Oby pogoda dopisywała
08 czerwca 2021 09:08 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj jest 8 czerwiec ,wiecie co to znaczy ,bo już pisałam .Jaka pogoda w ten dzień ,to tak ma być przez 40 dni 
Na południu Polski pięknie ,słonecznie ,cieplutko i lazurowy błękit nieba 
Ostatnio jedna piosenka mi po głowie chodzi 
,Koncert na 15 świec "
Może ktoś byłby taki uprzejmy i wrzucił ten utwór ?z dedykacją dla wszystkich ,którzy  mają to szczęście mieć córki ,a jak nie mają to same są córkami .
Luke niestety Ty córką nie jesteś ale posłuchać zawsze možna ?
08 czerwca 2021 10:24 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Mokro z góry, z dołu a i nawet z boku. Wilgotność powietrza 60%, ciężko oddychać. Miłego dnia wam życzę. 
08 czerwca 2021 14:08 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich 
08 czerwca 2021 14:15 / 7 osobom podoba się ten post
Serdecznie witam całe opiekunkowo ❤Milego popołudnia dla Was wszystkich kochani❤Ja sobie leżę a panowie podcinają gałęzie na drzewach w ogrodzie ???W tle super muzyczka leci!Babcia oczywiście też doglada ?Pogoda cudowna!?☀️?Mam nadzieję,że taka sama będzie w Polsce jak wrócę!Ach, 2  miesięczny urlopik!Czyż to nie cudowne??????