Karta EKUZ i druk A1 dla opiekunki

06 lutego 2013 06:21
Witajcie kobietki Ja mialam Karte UKUZ od razu czyli co do rodziny jechalam to byla karta dla mnie

To bylo z Promedici24 nie wiem jak inne Firmy.
06 lutego 2013 06:48
No niestety ja nie,juz trzeci taz jade z Firma i nic...czekam
06 lutego 2013 07:53
mi w firmie powiedzieli, ze czeka sie na taka karte 3 tygodnie. niestety zaczeli ja zalatwiac dopiero wtedy, kiedy zglosilam bol zeba no i nie doczekalam sie jej. musialam isc prywatnie :(
06 lutego 2013 08:18
No tak wlasnie bywa,jak bylam pierwszy raz z inna firma,to dali mi ubezpieczenie turystyczne,no imusialam sama placic za lekarza i rentgen kolana.
06 lutego 2013 09:09
Ja jestem juz 2 raz z ta sama firma i tez nic,jestem troche zla:(:(:(

06 lutego 2013 09:10
W tej sprawie własnie dzwoniłam wczoraj do mojej agencji i dowiedziałam się, że karta EKUZ będzie za

miesiąc ,a do tej pory jest wykupione ubezpieczenie.
06 lutego 2013 09:35
Ja wlasnie wtedy bylam z Prm24 teraz jestem w Helper 24!jak do nich ostatnio dzwonilam to mila pani powiedziala ze owszem moge isc do lekarza,wziasc rachunek......juz to przerabialam,nie chca potem zwracac.
06 lutego 2013 10:38
Nie mialam prywatnego ubezpieczenia
04 marca 2013 18:39
a proszę mi coś wyjaśnić jeżeli ktoś wie.. bo ja nie posiadam ubezpieczenia w polsce, nie mialam w ciagu ost 30 dni odprowadzanych skladek zdrowotnych no a to jest warunek zeby otrzymac ten ekuz, a teraz znalazlam oferte, pani mi mowi ze nie jest to ubezpieczenie potrzebne, ze i bez tego zapewnią mi ubezpieczenie w niemczech. czy jest takie coś wogole mozliwe czy po prostu ta pani nie zna przepisów? prosze o poradę
04 marca 2013 18:42
a proszę mi coś wyjaśnić jeżeli ktoś wie.. bo ja nie posiadam ubezpieczenia w polsce, nie mialam w ciagu ost 30 dni odprowadzanych skladek zdrowotnych no a to jest warunek zeby otrzymac ten ekuz, a teraz znalazlam oferte, pani mi mowi ze nie jest to ubezpieczenie potrzebne, ze i bez tego zapewnią mi ubezpieczenie w niemczech. czy jest takie coś wogole mozliwe czy po prostu ta pani nie zna przepisów? prosze o poradę
04 marca 2013 18:57
A byłaś zgłoszona do ubez. zdrowot. jako członek rodziny? Jeśli tak, wszystko jest o.k. Możesz nawet sama wystąpić o kartę EKUS.
04 marca 2013 19:08
własnie nie, nie mam zadnego ubezpieczenia... po prostu standard nie wstawilam sie do PUP i mnie wyrejestrowali...a rodzina nie ma mozliwosci mnie wziac na swoje ubezpieczenia, a raczej nie chce placic dobrowalnie w nfz 350 zl m-cznie... czy da sie to jakos zalatwic z tym wyjazdem bez tych składek?
25 kwietnia 2013 11:05
Witam. Wczoraj dzwonilam do firmy poniewaz do 19 kwietnia mialam wazna karte EKUZ. Poprosilam o przyslanie mi nowej karty. Pani z agencji poinformowala mnie ze w zusie zaszly jakies zmiany od 1 kwietnia i czekaja na decyzje z zusu co dalej z kartami. Czy ktos cos wie o nowych przepisach? Pozdrawiam serdecznie :)
25 kwietnia 2013 12:39
Do mnie firma właśnie przysłała kartę, ważną do końca mojego pobytu tutaj. Co prawda po 45 dniach, ale skoro wysłali 17 kwietnia to chyba po staremu obowiązuje.
25 kwietnia 2013 14:27
Witam w kwestii kart nic się nie zmeniło 18 kwietnia brałam z NFZ dają w ciągu godziny Pozdrawiam