Powitajki przy kawie 66

17 lipca 2021 12:59 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę
17 lipca 2021 13:52 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Kochani!
18 lipca 2021 07:03 / 9 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie. Źle spałam, trzeba będzie odespać w przerwie. Smacznej kawy i pogodnej niedzieli życzę. 
18 lipca 2021 07:06 / 10 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej niedzieli.Jak już pisałam-niedziela-to dla mnie najgorszy dzień tygodnia w pracy.Jakoś trzeba się przez nią przeciągnąć!!Za 2 tygodnie będzie lepiej,bo będę wyjeżdżać do domu!!!No,i to mnie pociesza!!!Nie przemęczajcie się!!!
18 lipca 2021 08:04 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.I ja nie przepadam za niedzielami, bo są jakies takie nijakie,  choć dzisiejsza może być interesująca...sąsiadka uciekinierka ma się zameldować, ale ma to zrobić w pauze i przyjść do babki się odhaczyć. Mam nadzieję, że czas jej się nie przestawi. Tak czy owak, mimo, że sytuacja będzie przez dwa dni nietypowa, to chyba uda mi się niedzielnie pobimbać, powyznaczać granice niekompetencji , poodkładac wszystko na póżniej, a potem wsiaść na żelaznego rumaka , zaspokoić głód porażki i zrobić coś raz a nieporządnie  Ocho-dużo tego jak na niedzielę. Ostatni punkt kasuję :)
Słonecznego, spokojnego dnia :)
18 lipca 2021 08:24 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobryCzas ruszyć kościwypić...śniadanie skonsumować i do pracyDwa tygodnie i będę dopinać walizkę na powrót do domu.Miłego dnia
18 lipca 2021 12:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry życzę miłego niedzielnego popołudnia 
18 lipca 2021 12:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Jeszcze 2 niedziele i czas wyruszyć do pracy. Póki co jeszcze odpoczywam i nabieram sił na kolejne 4 miesiące pracy.  póki co to Wam życzę spokojnego dnia i smacznego obiadu. 
18 lipca 2021 12:39 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w niedzielę  Opielunlowo 
18 lipca 2021 14:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo radosnej niedzieli 
Jeszcze trochę urlopui będzie trzeba pakować walizkę i wsiąść do pociągu
18 lipca 2021 14:08 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo radosnej niedzieli 
Jeszcze trochę urlopui będzie trzeba pakować walizkę i wsiąść do pociągu
18 lipca 2021 14:28 / 7 osobom podoba się ten post
19 lipca 2021 01:01 / 6 osobom podoba się ten post
Elo.
Świeżo z żużla wróciłam,  po 4 wyjazd, spać raczej nie będę bo sie nie opłaca, a jeszcze trasa mnie czeka do garażu i myjka po drodze. 
Wychodzi na to ze będę odliczać,  wstępnie 3 msc, ale na pewno dluzej , bo mi sie nie chce juz jeździć i pakować,  wolę siedziec , czy tu czy tam, aby się tylko nie przemieszczać. 
To do zoba z Bielefeld!  ??
19 lipca 2021 06:53 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego poniedziałku.Zaczynam 6 tydzień turnusu-czyli przedostatni poniedziałek.Mam nadzieję,że szybko zleci!!!!Praca spokojna jak było i jest-ale powoli drobne zgrzyty sie pojawiają,- jak wszędzie!!!
19 lipca 2021 07:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie 
Pogodę trudno wyczuć ,będzie padało czy może jednak nie będzie ?.Oby sytuacja się uspokoiła bo tragedia straszna przez ten nadmiar deszczu .
Spokojnego dnia i powodzenia na cały tydzień dla wszystkich