Powitajki przy kawie 66

20 lipca 2021 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Upały nareszcie się trochę zmniejszyły, od razu więcej chęci do życia :-) Chodzi za mną jakiś wypad nad wodę najlepiej jezioro, może znacie jakieś spokojne miejsce? :disco:

Tylko jeszcze napisz gdzie ma być to miejsce?????
20 lipca 2021 20:08 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich wieczorowo ochłodziło się troszkę,ja nadal w domciu wyjazd planuję na początek września,narazie załatwiam swoje sprawy. Wakacje spędzam w kraju. życzę miłego wieczorku i spokoju.
21 lipca 2021 06:54 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej środy.Nie wiem gdzie jest Maluda,więc powiem za nią- środa minie-tydzień zginie!!!A od siebie-środa przeleci-tydzień obleci.Przedostatnia środa!!!Nie przemęczajcie się!!!
21 lipca 2021 08:03 / 5 osobom podoba się ten post
Też pytam gdzie Maluda i niech wie jakby co, że nie tylko ją nerw szarpnął. Mnie też. Do was też tylko z tego powodu zerknę, bo niestety pcię "menską" trzeba pilnować. Nie wiem co im odwaliło, aby podczas bańki na rynku nieruchomosci robić adaptację ogromnego strychu u nas w domu. Toż to nie była konieczność.Ale ok. Robią to bez mojej finansowej partycypacji-ja jak wrócę tylko umebluję, ale myślę , że jak inwestycja z grubsza szacując wyniesie koszty mniejszego mieszkania na rynku wtórnym, co powinii coś chociaż kobicie zdradzić. Dowiedzialam się podstępnie od szefa firmy, która prace wykonuje. Plus rozliczenia z hurtowni za materiały. Przyjaciółka twierdzi, że mi przejdzie jak zobaczę efekt, ale póki co będą ciche dni z munżem na WA. Albo jednorazowa zyebka. Bo nie chodzi własciwie już  o koszty-wiedzialam , ze nie będą małe, ale mozna je zminimalizowac. Z rabatem na taką ilość materiału przy dobrej jakosci-bo taką chcemy. I następna dostawa z takiej hurtowni będzie. Wystarczyło na oferteo zamiescic zgłoszenie i się 5  hurtowni zglosiło do realizacji. W tym dwie sensowne. Dostali namiary, sprawdzili i sie przekonali po raz kolejny, że warto sie z pciom żenskom konsultować, bo gdzie diabeł nie może....No to miłego dnia dla Was, bo ja jeszcze czekam na info o kosztach przeszkleń na lukarnach i szczytach na strychu. Dobrze, że projekt za free, bo to mąż robił. 
Maluda ukaż się, bedziemy sie razem fqrwiać. 
21 lipca 2021 08:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę
21 lipca 2021 08:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry też małe dylematy, ale tak to jest, życie. Głęboki oddech, głowa do góry i do przodu spokojnego dnia wszystkim życzę 
21 lipca 2021 08:40 / 2 osobom podoba się ten post
Mały dylemat to jest z opanowaniem nocnej wańki wstańki na szteli, czy ustaleniem warunków pracy czy płac. Albo z wystawieniem za drzwi walizek eksia-tak nabroił swego czasu, bo nie mam w sobie nic z matki Teresy w takich sytuacjach. Teraz musze przetrawić, dylematu nie ma, tylko nerw. Taki temperament. W pewnych sytuacjach sie podoba, a w pewnych nie bardzo... a że kocham bezgranicznie, choc moze trochę warunkowo tego mojego uparciucha, to mam ochotę go zamurowac na tym strychu. Przejdzie, juz pomału przechodzi, bo foty mi wysyla i jest elegancko robione, bo fachowiec dobry. Bedzie jeszcze dobudowany balkon, dobrze, że nie potrzebują do tego żadnych pustaków ...gdyż byłby przerost formy nad treścią murowany..
21 lipca 2021 09:53 / 7 osobom podoba się ten post
Witam.  Dla mnie przedostatnia sroda ale w domu.  a potem długi maraton przede mna. Póki co jeszcze się cieszę z urlopu i razem z moim  wykorzystujemy ostatni urlopu. Wszustkim życzę spokojnego o beztroskiego  dnia i aby do przodu. 
21 lipca 2021 15:40 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Dla mnie przedostatnia sroda ale w domu. :-) a potem długi maraton przede mna. Póki co jeszcze się cieszę z urlopu i razem z moim :serce: wykorzystujemy ostatni urlopu. :moje_wakacje::dobranoc2::oczko:Wszustkim życzę spokojnego o beztroskiego  dnia i aby do przodu. :kawa:

 Dziękuję i również życzę udanego dzionka 
21 lipca 2021 17:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Dla mnie przedostatnia sroda ale w domu. :-) a potem długi maraton przede mna. Póki co jeszcze się cieszę z urlopu i razem z moim :serce: wykorzystujemy ostatni urlopu. :moje_wakacje::dobranoc2::oczko:Wszustkim życzę spokojnego o beztroskiego  dnia i aby do przodu. :kawa:

Dusia,moja środa też przedostatnia...I czas wracać do pracusi...Miłego popołudnia!?
21 lipca 2021 17:39 / 5 osobom podoba się ten post
Pieniądze na busa dostałam więc mogę się spakowač i jechać 
Žartowałam .Te 2 dni co mi zostały to wytrzymam (chyba )??
21 lipca 2021 17:41 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Pieniądze na busa dostałam więc mogę się spakowač i jechać :smiech3:
Žartowałam .Te 2 dni co mi zostały to wytrzymam (chyba )??

Zostań jeszcze troche ?? ładnie prosze ???????
21 lipca 2021 17:47 / 4 osobom podoba się ten post
Uff, jestem bardzo, bardzo 

Teściowa była pod wrażeniem... Była pierwszy raz na Jasnej Górze... Nawet syn, a mój szwagier zawsze wynajdy(o)wał zawsze powód, by z nią nie jechać... A powód był prozaiczny... Duża odległość parkingu od JG, co oczywiście jest bzdurą. Ale ok, mam pluuuusa, dużego u teściowej
Witam Was późnym popołudniem
A jutro wyjazd do Brennej (urocza miejscowość w Beskidzie Śląskim) na dwa dni, tylko z żoną.
I tak mija urlop, w niedzielę Darłówko i trochę objazdówki później. Wykorzystuję ten urlop na maksa, cóż.... dziś jesteśmy, jutro może nas nie być... Takie nasze życie.
Miłego wieczoru Opiekunkowo
21 lipca 2021 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Uff, jestem bardzo, bardzo :swiety::modlitwa:
:smiech3:
Teściowa była pod wrażeniem... Była pierwszy raz na Jasnej Górze... Nawet syn, a mój szwagier zawsze wynajdy(o)wał zawsze powód, by z nią nie jechać... A powód był prozaiczny... Duża odległość parkingu od JG, co oczywiście jest bzdurą. Ale ok, mam pluuuusa, dużego u teściowej:gwizdanie::smiech3:
Witam Was późnym popołudniem:chaplin:
A jutro wyjazd do Brennej (urocza miejscowość w Beskidzie Śląskim) na dwa dni, tylko z żoną.
I tak mija urlop, w niedzielę Darłówko i trochę objazdówki później. Wykorzystuję ten urlop na maksa, cóż.... dziś jesteśmy, jutro może nas nie być... Takie nasze życie.
Miłego wieczoru Opiekunkowo:buziaczki:

Nie zakończyłeś tego planu urlopowego optymistycznym akcentem 
Moja mama mówiła ,že każdy dobry katolik powinien być chociaż raz na Jasnej Górze i Watykanie 
Miłego wypoczynku 
21 lipca 2021 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Zostań jeszcze troche ?? ładnie prosze ???????

Dla znajomych i przyjaciół zawsze jestem dostępna, obojętnie czy jestem w pracy czy w domu