Powitajki przy kawie 66

19 lipca 2021 08:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniu
19 lipca 2021 08:38 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego, pięknego dnia i samych dobrych wieści 
19 lipca 2021 08:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, 
życzę dużo energii na nowy tydzień. :) 
19 lipca 2021 08:45 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Ostatni dzień pierwszej części urlopu.
Kawka na tarasie na lubelskiej wsi. Pieski ujadają, kogut pieje, króliki hasają...
Wczoraj zwiedziliśmy Józefów, Krasnobród (także kąpiel w zalewie), Zwierzyniec i Szczebrzeszyn. Urokliwe Roztocze. Zaraz w drogę do Sandomierza, Pacanowa, Ogrodzieńca i wieczorem dotrzemy do domu. Takie swoiste... Tour de Lubelszczyzna 
Życzę wszystkim spokojnego dnia
19 lipca 2021 11:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie :chaplin:
Ostatni dzień pierwszej części urlopu.
Kawka na tarasie na lubelskiej wsi. Pieski ujadają, kogut pieje, króliki hasają...
Wczoraj zwiedziliśmy Józefów, Krasnobród (także kąpiel w zalewie), Zwierzyniec i Szczebrzeszyn. Urokliwe Roztocze. Zaraz w drogę do Sandomierza, Pacanowa, Ogrodzieńca i wieczorem dotrzemy do domu. Takie swoiste... Tour de Lubelszczyzna :smiech3:
Życzę wszystkim spokojnego dnia:buziaki2:

Szczególnie polecam Sandomierz urokliwe miasto Nie zapomnij o muzeum Ojca Mateusza?
20 lipca 2021 06:54 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego wtorku.Za oknem szro,buro i ponuro!!!Przedostatni wtorek.
20 lipca 2021 07:14 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Miłego dnia dla wszystkich 
 Ja jeszcze pod kołderkę zmykam na godzinkę ,a potem pdp do tages a ja ? ostatni raz nad jezioro 
Jestem prawie pewna ,że tutaj nie wrócę .Miejsce fajne ,dobrze mi się tu pracuje ale niestety stan zdrowia pdp się pogarsza prawie z dnia na dzień 
20 lipca 2021 07:25 / 5 osobom podoba się ten post
Miłego dnia dla wszystkich!
20 lipca 2021 08:29 / 4 osobom podoba się ten post
Roxi

Miłego dnia dla wszystkich!

Miłego! ;) 
20 lipca 2021 08:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słoneczko świeci pięknie, życzę nam wszystkim spokojnego, bezstresowego dnia ^
20 lipca 2021 08:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w kolejnym dniuJeszcze chwila żeby zacząć pracęNiebo szarawe i ochłodziło się,ale popołudniu spacer można będę zaliczyć.Miłego dnia wszystkim 
20 lipca 2021 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo trochę ochłodziło sie
20 lipca 2021 11:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo trochę ochłodziło sie
20 lipca 2021 13:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Dziś odpoczynek w domu, synek już tylko myśli o morzu...Ale jeszcze jutro ...wycieczka do Częstochowy, z teściową   Ostatnio była smutna, że jej nie zabraliśmy. Nie jest żle, z teściową mam dobry kontakt ... a to psa wyprowadzi, a to z synem na dwa dni posiedzi, by dać nam wolne na środę i czwartek na prywatny wyjazd w góry ... Bo jak to onegdaj chyba Martyna Jakubowicz śpiewała...w domach z betonu nie ma wolnej miłości  
Jeszcze słowo o "mojej" babci...Kolega wrócił do kraju, a babcia w Heimie...chyba. Niby na kilka dni, jak mówił syn, a nie wiem co kombinuje...może inną agenturę znajdzie, by znów opiekunkę w domu do opieki zatrudnić ? Nie wiem i już mnie to nie interesuje.
Życzę Wam dużo zdrówka i spokojnej pracy, a urlopującym się ... pięknej pogody
20 lipca 2021 16:39 / 3 osobom podoba się ten post
Upały nareszcie się trochę zmniejszyły, od razu więcej chęci do życia  Chodzi za mną jakiś wypad nad wodę najlepiej jezioro, może znacie jakieś spokojne miejsce?