Powitajki przy kawie 66

16 lipca 2021 08:54 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w piątek  Narazie u mnie w Polsce jest szaro,buro i ponuro ale to nic, nie przejmuję się,może się wypogodzi? zresztą w domku sobie posprzątam,potem zakupy jakieś, a później zawozimy wnuczkę na jazdę konną bo bardzo się uspakaja na koniach,może będzie z niej jakąś amazonka i tak dzionek zleci.Wam życzę spokojnego weekendu jak najmniej roboty i stresów
16 lipca 2021 14:44 / 6 osobom podoba się ten post
Witam popołudniu w piatek ,wekendu początekPraca wszelka wykonana,obiad zjedzony,krótka pauza i może spacer,wszak wolne już mam.Miłego wieczoru wszystkim
16 lipca 2021 21:27 / 6 osobom podoba się ten post
Jestem obecnie w Nadrenii Wesfalii dotkniętej powodzią.Utozsamiam się w bólu z Rodzinami tych którzy zginęli i tych nie odnalezionych.Sama się boję,strach to pojęcie ludzkie i nie ma tu miejsca na złośliwe czy polityczne komentarze.Ciagle słyszę sygnały karetek, straży pożarnej a w oddali śmigłowców.W tym momencie chciałabym być w domu.Nie wiemy dokładnie,co przyniosą kolejne dni...
17 lipca 2021 05:52 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Was sobotnio,dobrze, że nie padało.Kawa już na mnie czeka,a Wam spokojnej,bezstresowej soboty życzę.
17 lipca 2021 06:55 / 6 osobom podoba się ten post
U mnie dzień wolny jak co tydzień, więc się rozgaszczam w swojej strefie komfortu, nie dam się zmotywowac, ani nie sięgnę dalej niz po śniadanie i herbatę. Przynajmniej do 10 rano  A potem zobaczę  Coś mnie dziś pędzi  i muzyka mnie lovcia  Będzie grubo :)
Dobrego dzionka życzę.
17 lipca 2021 06:58 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej soboty!!!
17 lipca 2021 07:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry zapach kawy się  rozchodzi, nowy dzień czas rozpocząć spokojnej, przyjemnej soboty życzę 
17 lipca 2021 07:51 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 

Aż się wierzyć nie chce, że dziś sobota. Na urlopie łatwo stracić rachubę czasu.
Wczoraj zwiedziliśmy  Kazimierz Dolny i  piękne uzdrowisko Nałęczów, a późnym popołudniem uroczy Lublin. Tak, nie ukrywam. Zafascynował nas Lublin. Ludzi dużo, ogródków dużo, ciekawa architektura. A dziś Zamość i Roztocze. Po powrocie wstawię kilka fotek.
Kończąc już wątek mojej ostatniej szteli... Kolega w niedzielę zjeżdża, legalnie, po uzgodnieniu z agencją. Agencja niemiecka rozwiązała umowę z synem babci, ze względu na ukrycie rzeczywistego stanu jej zdrowia.
Teraz syn na gwałt szuka miejsca dla mamy. 
I tak to jest. Smutne. 
Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia 
17 lipca 2021 07:53 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Jestem obecnie w Nadrenii Wesfalii dotkniętej powodzią.Utozsamiam się w bólu z Rodzinami tych którzy zginęli i tych nie odnalezionych.Sama się boję,strach to pojęcie ludzkie i nie ma tu miejsca na złośliwe czy polityczne komentarze.Ciagle słyszę sygnały karetek, straży pożarnej a w oddali śmigłowców.W tym momencie chciałabym być w domu.Nie wiemy dokładnie,co przyniosą kolejne dni...

.Mała rzeczka, a potrafiła siłami natury zmienič się w taki niszczycielski żywioł .Bardzo smutne i tragiczne wiadomošci z terenu gdzie ja tež teraz jestem .
17 lipca 2021 08:13 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

.Mała rzeczka, a potrafiła siłami natury zmienič się w taki niszczycielski żywioł .Bardzo smutne i tragiczne wiadomošci z terenu gdzie ja tež teraz jestem .

17 lipca 2021 08:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę spokojnego dnia 
Za pół godzinki pracę czas zacząć.,mam nadzieję ,że nikt nas dzisiaj nie nawiedzi 
Wczoraj zamieszanie było bo dziadkowi nowe łóżko przywieźli ,to drzwi się cały dzień nie zamykały .Przynajmniej teraz jest bezpieczny w nocy .Možna ?,pewnie ,že možna tylko trzreba zatrudnič konkretnego opiekuna ,który uprze się i postawi na swoim 
17 lipca 2021 08:41 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Jestem obecnie w Nadrenii Wesfalii dotkniętej powodzią.Utozsamiam się w bólu z Rodzinami tych którzy zginęli i tych nie odnalezionych.Sama się boję,strach to pojęcie ludzkie i nie ma tu miejsca na złośliwe czy polityczne komentarze.Ciagle słyszę sygnały karetek, straży pożarnej a w oddali śmigłowców.W tym momencie chciałabym być w domu.Nie wiemy dokładnie,co przyniosą kolejne dni...

Są rzeczy na które nie mamy wpływu- niestety. Na strach i bezsilność bo nie jestesmy akurat na miejscu, ani żadnymi cudotówrcami wobec rzeczy nieodwracalnych- też trudno coś zaradzić. Wiem coś o tym.
Maluda. Babka pojechała jak to ona ma we zwyczaju szukać wina w promocji. Jak ją znam to nie wróci na tarczy. Zapraszam Cię do przeżywania z nami regresu osobistego . Dzis idziemy na maxa -babka jarała z sąsiadką ( nie pali ogólnie, ale raz na jakś czas puści dymka) -może ją po fajki wyślę. Będziemy utrzymywać możliwy najnizszy poziom, możemy nawet paść , szukać wymówek z cierpliwością i do skutku. Tylko siem usmiechnij f końcó :)
17 lipca 2021 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę.  Parno i duchota ciągle trwa. Nawet listek się nie ruszy. Muszę się pochwalić bo wczoraj w Nałęczowie właśnie spotkałam się z Luke i jego rodzinka. Fajni i sympatyczni ludzie. Ja mam do Nałęczowa około 7 km więc to rzut beretem. posiedzielismy, pogadaliśmy i oni ruszyli w dalszą drogę. Wam życzę spokojnego dnia na szteti i łaskawej pogody. A teraz czas na kawę . 
17 lipca 2021 10:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wam. Dzisiaj ostatnia sobota w DE. Smutny czas bo powódź pokazała potęgę natury. U mnie pochmurno i szaro ale taką pogodę życzyłabym sobie mieć na podróż. 
 
Cimajta siem ludziska  
17 lipca 2021 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam w sobotę. :chaplin: Parno i duchota ciągle trwa. Nawet listek się nie ruszy. Muszę się pochwalić bo wczoraj w Nałęczowie właśnie spotkałam się z Luke i jego rodzinka. Fajni i sympatyczni ludzie. Ja mam do Nałęczowa około 7 km więc to rzut beretem. posiedzielismy, pogadaliśmy i oni ruszyli w dalszą drogę. Wam życzę spokojnego dnia na szteti i łaskawej pogody. A teraz czas na kawę . :kawa:

Jeszcze raz dzięki za miłe spotkanko