Powitajki przy kawie 66

17 września 2021 22:52 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

W tak wypłaszczającą się sytuację celsjuszową, wskazana dobra kawa z nie mniej pyszną tartą dyniową ze śliweczkami. No jamijami ???
 

 

Coś dziś śliwki na tapecie widzę ☺️
18 września 2021 06:34 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę.  Dla mnie przedostatni weekend w pracy.  Wszystkim życzę spokojnego i radosnego dnia. 
18 września 2021 07:06 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej soboty.U mnie jasne niebo,ale zimno.Nie jest to moja ulubiona pora roku.Nie przemeczajcie się.
18 września 2021 07:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Widzę , że Damessa na posterunku. Nie śpi już od godziny, a może i dłużej. Tak bywa przy chorym paliatywnym. To trudnie zadanie i nie dla każdego z wielu względów, ale Damessa jest dobrą przewodniczką dla swojej podpiecznej na tą drugą stronę lustra. Bo  to mniej więcej o to chodzi. Nie będę  się więcej w tym temacie rozpisywać. Ona wie. 
A ja dziś dzionek wolny i spotkanie mam nadzieję owocne, bo będzie burza mózgów. Nie , nie-nie pali się - z dziadkiem wszystko ok- sprawa może już iść równolegle, a potem samodzielnie w przyszłości. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 
Dobrego dnia  :) 
18 września 2021 07:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 

Dziś jeszcze chyba ostatnie okruchy lata, bo i ciepło, i ptaszki koncertują. 
Życzę Wam spokojnej soboty 
18 września 2021 08:05 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry u mnie ładna pogoda ma być do przyszłego tygodnia ,rano zimno wyszłam po gazetę do furtki to mi chłód po rękach przeleciał bo ja w krótkim rękawie biegam .Babka  narzeka na biodro, ledwo chodzi.Operacje miała wiele lat temu, tabletki łyka  ale mało pomagają a żołądek zajeżdżają. Dwójka jej dzieci to lekarze specjaliści, wiec wiedzą co zapisują .Mlego 
18 września 2021 08:23 / 5 osobom podoba się ten post
Hali Halo wszystkim w troche zamglony poranek kawusia i zaczynamy dzionek, 
milego dnia wszystkim 
18 września 2021 08:28 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry piękny dzień się zapowiada, ale czy taki będzie, okaże się wieczorem wszystkim spokojnej soboty życzę 
18 września 2021 08:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Ranne z Was ptaszki, też bym tak chciała, bo dzień dłuższy, ale siedzę jak sowa do późnej nocy. 
Pogoda jest jaka jest, ostatnio tak się o niej rozpisujemy jakby nas ktoś w jakiejś stacji meteo zatrudnił 
Spokojnej i  przyjemnej soboty i starajmy się 
18 września 2021 08:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim 
Na Bawarii piękne słoneczko dzisiaj... no w końcu   ale jutro znowu ma padać 
Życzę zatem miłej soboty i mało roboty 
18 września 2021 10:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo spokojnej soboty
Moje plany trochę muszę zawiesić , zepsuła się roleta zewnętrzna w saloonie , przyjdzie fachowiec . Kiedy???
18 września 2021 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry. Ranne z Was ptaszki, też bym tak chciała, bo dzień dłuższy, ale siedzę jak sowa do późnej nocy. 
Pogoda jest jaka jest, ostatnio tak się o niej rozpisujemy jakby nas ktoś w jakiejś stacji meteo zatrudnił :lol1:
Spokojnej i  przyjemnej soboty i starajmy się 

Nie pisz "hop", bo mnie się swego czasu  prawie udało  Pisałam wcześniej co tam robiłam i dlaczego w takiej roli :)
18 września 2021 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) spokojnej soboty:chaplin:
Moje plany trochę muszę zawiesić , zepsuła się roleta zewnętrzna w saloonie , przyjdzie fachowiec . Kiedy???

Nie bądź taka bezwzględna . Może go głowa boli-ciężki poranek  Naje się tabletkóf to przyjedzie 
18 września 2021 11:05 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie pisz "hop", bo mnie się swego czasu  prawie udało :lol1: Pisałam wcześniej co tam robiłam i dlaczego w takiej roli :)

Dobrze pamiętam, że to Twój szefunio zabrał Cię na wycieczkę i tak się wzajemnie beglajtowaliście?
18 września 2021 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie bądź taka bezwzględna . Może go głowa boli-ciężki poranek :lol2: Naje się tabletkóf to przyjedzie :-)


Ale ja