Jaki film na wieczór?

20 września 2021 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Filmy polecane tu na świeżo obejrzę, a póki co zerknęłam na rebus. I wyszło, że kuń to wcale nie kuń :-), ale lekutko nadwerężony życiowo mizoginek , który szuka sprawczyni swojego nieszczęścia . Nie pomogę w tym względzie -niestety :) 
Ale teraz faktycznie nie mam czasu. Kolacja, pedepcio spać, trzeba porozmawiać z  męzem i samej do łózeczka. Odpale Netflix i zacznę może od serialu?

Polecam, wciągający, prawie tak samo jak książki Cobena. Fajnie że odcinki ok 50 min chyba, no i na Netflixie początek kolejnego można pominąć.
21 września 2021 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
Premiera 23 IX 2021r.
 
21 września 2021 15:00 / 2 osobom podoba się ten post
,,Martwe pole "
21 września 2021 15:27 / 2 osobom podoba się ten post
To już teraz musi być "Pluton " 
21 września 2021 17:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To już teraz musi być "Pluton " :terminator:

Strach się bać 
Straszą, walczą, to dla równowagi coś z innej beczki- Błękitny cud. 
Trochę podpowiem o czym żeby nie trzeba było szukać, jeśli kogoś nie interesuje. Film dla wszystkich, od lat 7+. O tym, że dobro zwycięża. O dzieciach z problemami i tych, którzy są z nimi. Może nie z tych, co to w fotel wbijają,  ale chce się oglądać. I naprawdę warto obejrzeć 
21 września 2021 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
ja dzisiaj koncze moja ulubiona trylogie 
THE CONJURING 3
uwielbiam horrory 
21 września 2021 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore

ja dzisiaj koncze moja ulubiona trylogie 
THE CONJURING 3
uwielbiam horrory:lol1: 

Ja też, zwłaszcza dobre...Na Netflixsie jest? Nie oglądałam, szybko zerknęłam w opis i mi smaka narobiłeś 
21 września 2021 18:50 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja też, zwłaszcza dobre...Na Netflixsie jest? Nie oglądałam, szybko zerknęłam w opis i mi smaka narobiłeś :lol2:

ja ogladam wszystkie filmy na bflix, sa tam te same filmy co na netflixie i jeszcze wiecej tylko ze za darmo
tylko ze po angielsku 
mialem netflixa ale nie maja bardzo wielu filmow 
21 września 2021 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore

ja ogladam wszystkie filmy na bflix, sa tam te same filmy co na netflixie i jeszcze wiecej tylko ze za darmo
tylko ze po angielsku 
mialem netflixa ale nie maja bardzo wielu filmow 

To prawda z Netflixem. Repertuar jest niezbyt imponujący, ale mój mąż założył wspólne konto i tak jest sobie-czasem korzystam. Bardziej z cba, bo mi w Szwajcarii puszcza szwajcarskie IP. Bflixa nie znam. Zajrzę. Po angielsku może być :) Dzięki Fiore.
21 września 2021 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To prawda z Netflixem. Repertuar jest niezbyt imponujący, ale mój mąż założył wspólne konto i tak jest sobie-czasem korzystam. Bardziej z cba, bo mi w Szwajcarii puszcza szwajcarskie IP. Bflixa nie znam. Zajrzę. Po angielsku może być :) Dzięki Fiore.

21 września 2021 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
Ja nie mam netflixa tylko hbo go bo wychodzi taniej a z seriali to jest tam kilka fajnych np. Mare z Easttown czy Miasto na wzgórzu jak ktoś lubi kryminały
22 września 2021 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
na dzisiejszy wieczor polecam film  '' MAMA '' 
22 września 2021 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

na dzisiejszy wieczor polecam film  '' MAMA '' :tanczy:

O to może być dobre 
22 września 2021 19:20
Z seriali netflixowych "Lupin". Kompletnie go przemalowali 
22 września 2021 19:29
mariakoc

Ja nie mam netflixa tylko hbo go bo wychodzi taniej a z seriali to jest tam kilka fajnych np. Mare z Easttown czy Miasto na wzgórzu jak ktoś lubi kryminały

W Szwajcarii HBO nie przejdzie . Z IP mi nie puszcza a mają tez filtr VPN- nie da rady :)