Jak minął dzień 13

13 września 2022 08:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:yahoo:

Twoja znajomość jezyka włoskiego bardzo nam się  przyda
13 września 2022 13:10 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na forum dzień minął ciekawie, dziewczyny będą piec chleby, Damessa wstawiła super fotki z rejsu, tina została babcią - gratulacje:kwiatek dla ciebie:.,Mleczko grzyby zbierała... 
A u mnie spoko... Babcia odzyskuje powoli siły,  chociaż byłem pesymistą, ale nigdy nic nie wiadomo. Córka przyjechała, przejęła opiekę. Chociaż w nocy przy babci nic nie trzeba robić, jedynie doglądnąć, bo się odkrywa. Jutro przypatrzy się toalecie porannej podopiecznej. Przyda się jej ta wiedza, zresztą sama zaproponowała, by jej to pokazać. Akurat zmienimy razem prześcieradło itp. We wtorek będzie i lekarka i ergoterapeutka, w środę fizjo i super. Cała góra dalej dla mnie:oklaski1::smiech3:. Córka spać będzie w byłym pokoju mamy, a nie w pokoju u góry. Tak mi to nie przeszkadzało. Posiedzi tutaj do 21 września, haha. Czyli laba dalej. Dużo wolnego. 
Jutro uprawomocni się orzeczenie orzecznika ZUS, więc przyjdzie mi już tylko czekać na 24-dniowy wyjazd do sanatorium. Troszkę się czeka, ale żaden problem. 
 

Zachowaj twarz w sanatorium. Z innych części ciała korzystaj 
13 września 2022 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Jadę do miasta ,jak wrócę to napiszę jak minął dzień. Dzisiaj sprzątałam piwnice było jak u Niemca nawet butelki z winem się zgadzają.
13 września 2022 13:29 / 3 osobom podoba się ten post
Mały spacer  po włościach i zaległam na soczystej trawie
13 września 2022 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Mały spacer  po włościach i zaległam na soczystej trawie:-)

13 września 2022 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zachowaj twarz w sanatorium. Z innych części ciała korzystaj :hihi:

Haha. Raz już byłem i nie korzystałem, teraz też nie zamierzam. A czy ja wiem, czy ta teoretycznie przeze mnie korzystana, nie była dzień wcześniej korzystana przez innego kuracjusza? ??
13 września 2022 15:02 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Haha. Raz już byłem i nie korzystałem, teraz też nie zamierzam. A czy ja wiem, czy ta teoretycznie przeze mnie korzystana, nie była dzień wcześniej korzystana przez innego kuracjusza? ??:smiech3:

Kurwacjuszy nie brakuje w żadnym sanatorium 
13 września 2022 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
Ten wątek zawsze poprawia mi nastrój 
13 września 2022 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Kurwacjuszy nie brakuje w żadnym sanatorium :oczko::smiech3:

To wiem ? Kiedyś tam w Dusznikach, gdy byłem lata, lata temu, widziałem dużo "par", co ciekawe... to niektóre panie zmieniały chłopaków jak rękawiczki 
Mnie to akurat nie bawi... chyba że... żeby wśród kuracjuszek była jakaś forumowa opiekunka, to kto wie ?
13 września 2022 17:03 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

To wiem ? Kiedyś tam w Dusznikach, gdy byłem lata, lata temu, widziałem dużo "par", co ciekawe... to niektóre panie zmieniały chłopaków jak rękawiczki :nerwowy::smiech3:
Mnie to akurat nie bawi... chyba że... żeby wśród kuracjuszek była jakaś forumowa opiekunka, to kto wie ?:oklaski::smiech2:

Ja jadę do Stegny ale dopiero od 8 stycznia bo tak wnioskowałam na zimę więc razem kolego bawić się nie będziemy. a szkoda....
13 września 2022 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Haha. Raz już byłem i nie korzystałem, teraz też nie zamierzam. A czy ja wiem, czy ta teoretycznie przeze mnie korzystana, nie była dzień wcześniej korzystana przez innego kuracjusza? ??:smiech3:

Nie bądź taki drobiazgow Miłość jest ślepa 
13 września 2022 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
Za wiele to się nie działo.Musze rowerem jeździć, bo autem to za szybko i w dodatku nikogo nie widzę. Wszyscy uciekają jak ja jadę.Nie wiem dlaczego  .
Nie pisałam że jeżdżę do osteopatki .To lekarka z kilkoma specjalizacjami , studiowała w wielu krajach a wybrała to co jej najbardziej odpowiada. Po wizycie u niej czuje się jak dziewczynka. Poleciła mi ją moja sąsiadka.Nie wierzyłam w takie nadprzyrodzone zdolności, ale przekonałam się na własnej skórze 
Po pierwszej wizycie spalam 16 godzin bez przerwy .A tak mi lekko na duszy było,aż myślałam, że czas się cofnął o kilka dekad .Od dawna miałam kłopot z uchem, byle wiaterek, byle przeciąg i ból niesamowity .Byłam u lekarza - ucho wrażliwe powiedział.No ,było wrażliwe i już nie jest .Nie byłam 6 m-cy przez wyjazd, już po nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia .
Polecam szczerze.
16 września 2022 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze mija 
16 września 2022 17:18 / 3 osobom podoba się ten post
Również wolno mija. Na bezrobociu ??
Dziś córka obiad ugotowała, jutro ugotuje tylko dla siebie i mamy, bo mam wolne jutro kilka godzin. Chcę się na spacer lasem przejść do sąsiedniej wioski i do sklepu, może jakiegoś kebaba zjem. Nie powinno padać, bo ciekaw jest tutejszych grzybów.
A babcia spoko, ale jest, a może być, problem dla zmienniczki. Z córką wspólnie sadzamy babcię na wózek. Sam też bym dał radę, ale nie tak łatwo ją przesadzić, bo ma problemy ze staniem. Chyba jeszcze ten strach przed następnym upadkiem w niej siedzi. Rodzina już się martwi, czy opiekunka da sobie radę
Za niedługo się ściemni, dobiegnie końca następny dzień. A może z nudów policzę, ile to dzionków mojego życia już za mną, a co mi tam 
16 września 2022 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Również wolno mija. Na bezrobociu ??
Dziś córka obiad ugotowała, jutro ugotuje tylko dla siebie i mamy, bo mam wolne jutro kilka godzin. Chcę się na spacer lasem przejść do sąsiedniej wioski i do sklepu, może jakiegoś kebaba zjem. Nie powinno padać, bo ciekaw jest tutejszych grzybów.
A babcia spoko, ale jest, a może być, problem dla zmienniczki. Z córką wspólnie sadzamy babcię na wózek. Sam też bym dał radę, ale nie tak łatwo ją przesadzić, bo ma problemy ze staniem. Chyba jeszcze ten strach przed następnym upadkiem w niej siedzi. Rodzina już się martwi, czy opiekunka da sobie radę:yo:
Za niedługo się ściemni, dobiegnie końca następny dzień. A może z nudów policzę, ile to dzionków mojego życia już za mną, a co mi tam :smiech3:

To może rodzina powinna zdecydować się na opiekuna. Zawsze to pewniej bo jeśli kobieta a nie dać rady to facet silny będzie potrzebny.