Jak minął dzień 13

16 września 2022 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

To może rodzina powinna zdecydować się na opiekuna. Zawsze to pewniej bo jeśli kobieta a nie dać rady to facet silny będzie potrzebny. 

Biorą taki wariant pod uwagę.... mianowicie, że po trzech tygodniach ja bym tu wrócił. Ale, ale... Czas pokaże
16 września 2022 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Biorą taki wariant pod uwagę.... mianowicie, że po trzech tygodniach ja bym tu wrócił. Ale, ale... Czas pokaże

Wiadomo, że różnie może być z pdp a chcesz wracać? 
16 września 2022 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Wiadomo, że różnie może być z pdp a chcesz wracać? 

Wrocilbym tu...pierwotnie  1 grudnia, znowu ale... moze Sanatorium wypasc, CH itd. To nie pisanie na niemieckim laptopie od dziadka Moj smarten sie laduje
16 września 2022 19:51 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Również wolno mija. Na bezrobociu ??
Dziś córka obiad ugotowała, jutro ugotuje tylko dla siebie i mamy, bo mam wolne jutro kilka godzin. Chcę się na spacer lasem przejść do sąsiedniej wioski i do sklepu, może jakiegoś kebaba zjem. Nie powinno padać, bo ciekaw jest tutejszych grzybów.
A babcia spoko, ale jest, a może być, problem dla zmienniczki. Z córką wspólnie sadzamy babcię na wózek. Sam też bym dał radę, ale nie tak łatwo ją przesadzić, bo ma problemy ze staniem. Chyba jeszcze ten strach przed następnym upadkiem w niej siedzi. Rodzina już się martwi, czy opiekunka da sobie radę:yo:
Za niedługo się ściemni, dobiegnie końca następny dzień. A może z nudów policzę, ile to dzionków mojego życia już za mną, a co mi tam :smiech3:

Ja jestem mikra, ale z przesadzaniem podopiecznej z łóżka ma wózek i spowrotem nie miałam problemu .Gdyby córka nie  pomagała to wyrobił byś już sposób 
Strach już w niej pozostanie tak jak u dzieci .Z tym, że ona już z niego nie wyrośnie 
17 września 2022 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
Słońce, deszcz, grad. Brakuje jeszcze tęczy. Tak mija mi dzień. Spacer to tyle, co do sklepu. Trochę drzemki i niebawem koniec dnia. Pomogę jeszcze córce pdp zająć się babcią, przetransferować ją na wózek. We dwójkę raźniej. PCisza, spokój
17 września 2022 20:40 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wieczorową porąPięknie spędzony dzień w Lugano! Konwalijka i ja Humory dopisały i pogoda też. Słoneczny ,cieply dzień...a z koleżanką  to można,,konie kraść " hihi!  .Dzięki  Konwalijko 
17 września 2022 21:56 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam wieczorową porą:najlepszego3:Pięknie spędzony dzień w Lugano! Konwalijka i ja :-)Humory dopisały i pogoda też. Słoneczny ,cieply dzień...a z koleżanką  to można,,konie kraść " hihi!  .Dzięki  Konwalijko :serce:

Zgrany duet ???Powiem krótko fantastico? Damessa❤
17 września 2022 21:57 / 6 osobom podoba się ten post
No to c.d
18 września 2022 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
i jak długo mam jeszcze mieć urlop
Mam zakaz zbliżania się do babci i córki na półtora metra 
Córka kaszle od kilku dni, codziennie robi test (babcia miała go przed 3 dniami). ..a po 16 wróciła z "wymazowni" z szajsowatym humorem. Babcia też kaszle... Zrobiłem test i babcia też...
Ja neg, babcia poz... Córka oczywiście dziś wróciła z neg. No i kwarantanna. Muszę poczytać, czy dotyczy też mnie
18 września 2022 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
Pada brzydki deszcz, zimno i ponuro 
.Takiej pogody to ja nie lubię Od czwartku ma być ocieplenie .Teraz tylko 8 st . Grunt  że nadzieję mam, jeszcze słoneczko zaświeci złociście 
 
19 września 2022 18:42 / 6 osobom podoba się ten post
Popadało, teraz słonko świeci. Do niedzieli ma być tutaj słonecznie.
Dziś widziałem, jak córki siłowaly się z babcią. Dobrze to nie wróży. Nie będziemy cały czas z córką czy córkami tutaj przebywać, a ten transfer to może nas wykończyć. Podjąłem decyzję, że tu nie wracam. Zdrowie ważniejsze niż lepsze pieniądze. Zresztą wyjazdu do sanatorium nie mogę się doczekać, żeby podreperować zdrowie i zdrowszym być. Więc to jest teraz priorytet. 
 
19 września 2022 20:03 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Popadało, teraz słonko świeci. Do niedzieli ma być tutaj słonecznie.
Dziś widziałem, jak córki siłowaly się z babcią. Dobrze to nie wróży. Nie będziemy cały czas z córką czy córkami tutaj przebywać, a ten transfer to może nas wykończyć. Podjąłem decyzję, że tu nie wracam. Zdrowie ważniejsze niż lepsze pieniądze. Zresztą wyjazdu do sanatorium nie mogę się doczekać, żeby podreperować zdrowie i zdrowszym być. Więc to jest teraz priorytet. 
 

Dokładnie masz rację. Zdrowie pierwsza rzecz ....bo nikt go nam potem nie odda. 
20 września 2022 09:44 / 7 osobom podoba się ten post
Wczoraj byłam  na wycieczce  w Lozannie.Zawsze ciekawił mnie ten francuskojezyczny  Kanton w Ch.Do pociągu  w którym  jechałam,w Berno wsiadła moja kolezanka, która  w tamtym roku pokazala mi cudowny Zurich.To był cudowny dzień
20 września 2022 12:39 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Wczoraj byłam  na wycieczce  w Lozannie.Zawsze ciekawił mnie ten francuskojezyczny  Kanton w Ch.Do pociągu  w którym  jechałam,w Berno wsiadła moja kolezanka, która  w tamtym roku pokazala mi cudowny Zurich.To był cudowny dzień:-)

Też pięknie ?Zwiedzajmy ile się da a co zobaczymy to nasze ,widzę że słońce Cię nie opuszcza ?? 
20 września 2022 14:00 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też pięknie ?Zwiedzajmy ile się da a co zobaczymy to nasze ,widzę że słońce Cię nie opuszcza ?? 

Wożę  ze sobą,w plecakuTo słońce znaczy...Pozdrawiam