Jak minął dzień 13

30 września 2022 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

No i git .Nigdy tak nie przekazywałam w punktach ,bo co dzień to można pkt dodać albo ująć. Przy takiej chorobie wszystko możliwe .A lift już masz ? Nie czytam wszystkich wpisów bo jestem z doskoku .

Miałem trzy godziny czasu, bo i opiekunka zmęczona, ja też musiałem się przespać, a resztę dziś po południu miała córka resztę dopowiedzieć. A lift odwołali, bo babcia coraz zdrowsza, a opiekunka herszt babka i da radę, jak mi powiedziała. Podopieczna nabiera sił. 
30 września 2022 18:46 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wieczorem
Dzień minął mi w podróży. Od 4 do 17, więc spoko. Wczoraj otrzymałem geszenk fajny, akurat przyda mi się na  wyjazd jednodniowy w Czechach i na dalszy wyjazd na grzyby. Paliwo kosztuje. Słowem, nic nie pójdzie na to z budżetu domowego.
Teraz spokojnie do 20go, a dzień później  wyjazd do Bad Friedrichshall. 
Słowem... odpoczynku nadszedł czas 
Miłego wieczoru Opiekunkowo  i później spokojnej nocy
04 października 2022 09:10 / 2 osobom podoba się ten post
Napisze jak się zaczyna ....pięknie .Pogoda zapowiada się cudna co pewnikiem wieczorem potwierdzę.Bylam na ryneczku po pyszne ziemniaki i przy okazji rzuciłam okiem na inne produkty .Kurczak średniej wielkości 28 zł/szt .Kaczka 65 zł/ sz. dość spora .A reszta tzn. warzywa,owoce to trzeba iść na zakupy po wyplacie .Drogo, drogo, drogo .
05 października 2022 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś wszystko załatwiłem, tak jak trzeba...
Malgi, Malgi, może już dość tych grzybków ? 
Fajne siedzunie masz. A ja dziś pierwszy raz od grzybobrania przed laty w Puszczy Rzepińskiej, znalazłem na Śląsku bagniaki. Czyli te pstre maślaczki. Sporo małych podgrzybków. Tylko dwie godziny z synkiem tam byłem. Dzień fajny i udany 
05 października 2022 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziś wszystko załatwiłem, tak jak trzeba...
Malgi, Malgi, może już dość tych grzybków ? :smiech3:
Fajne siedzunie masz. A ja dziś pierwszy raz od grzybobrania przed laty w Puszczy Rzepińskiej, znalazłem na Śląsku bagniaki. Czyli te pstre maślaczki. Sporo małych podgrzybków. Tylko dwie godziny z synkiem tam byłem. Dzień fajny i udany :radosc1:

Dziś miałam przerwę, ale jutro planuję jeszcze wyskoczyć do lasu.
Trzeba naładować akumulatory przed wyjazdem...
05 października 2022 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś miałam przerwę, ale jutro planuję jeszcze wyskoczyć do lasu.
Trzeba naładować akumulatory przed wyjazdem...

Haha. Żartuję przecież ?
Ja też chcę sam we wtorek w nasze lasy pojechać, bo jest wysyp podgrzybka
05 października 2022 23:56 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Haha. Żartuję przecież :-)?
Ja też chcę sam we wtorek w nasze lasy pojechać, bo jest wysyp podgrzybka:-)

To czekam na foty zbiorów, u mnie jakoś nie ma wysypu więc zazdroszcze 
06 października 2022 07:21 / 2 osobom podoba się ten post
Minął mi wczorajszy dzień w szumie suszarek i dzwoniących słoików .Dzisiaj tylko przyjemność w poszukiwaniu grzybów reszta odpada .
08 października 2022 14:47 / 3 osobom podoba się ten post
Leżę, co mi się rzadko zdarza . Hortensje kupiłam , nie omieszkałam też zajrzeć w miejsce gdzie babskie cuda sprzedają .Kupiłam jesienna marynarkę a może to inaczej się nazywa ? W kratę zielono- brązowo i jeszcze jakiś trzeci kolor jest wplątany .W szafie wisi i nie chce mi się iść sprawdzać .Bardzo fajny krój i materiał .Jest lekka ,ciepła i puszysta i kieszeni nie ma .To dobrze, bo zaraz wypelnilabym kluczami ,telefon i byłoby jak u kangura . Zadowolona jestem choć portfel lżejszy o  190 zł .A co tam ,łasce wszystko się należy .
11 października 2022 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
Pracowicie . A zadowolona jestem, bardzo zadowolona .Teraz prysznic, lampka winka własnej roboty z 2017 roku  i spać .Koty już czekają  bo mam trzy.
 
17 października 2022 10:27 / 4 osobom podoba się ten post
Mam małą zagwozdkę. Zaproponowałam zastępstwo jak jadę do domu koleżance . Tylko zastępstw o . Nie zmiany . Teraz ona chce zmiany jak jej pasuje . A mi nie pasuje.  No nie pasuje i koniec. I co robić?
17 października 2022 15:08 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Mam małą zagwozdkę. Zaproponowałam zastępstwo jak jadę do domu koleżance . Tylko zastępstw o . Nie zmiany . Teraz ona chce zmiany jak jej pasuje . A mi nie pasuje.  No nie pasuje i koniec. I co robić?

Też jej zaproponuj ,może się zdziwi .Znam to z autopsji .Tu kłania się przysłowie " wpuść kurę na grzędę,....."
17 października 2022 15:35 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Też jej zaproponuj ,może się zdziwi .Znam to z autopsji:-) .Tu kłania się przysłowie " wpuść kurę na grzędę,....."

17 października 2022 16:50 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

:-)

O,to Irence znudziło się długie oczekiwanie na telefon od Ciebie,że już może przyjechać?
A na kiedy potrzebujesz zastępstwa?
Na jakieś krótkie jestem gotowa, na długo czy na zmiany nie mogę, nawet gdybyś mi zaproponowała 
No chce mi się do roboty, firmy na krótko narazie nic mi nie zaproponowały ☹
17 października 2022 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,to Irence znudziło się długie oczekiwanie na telefon od Ciebie,że już może przyjechać?:-)
A na kiedy potrzebujesz zastępstwa?
Na jakieś krótkie jestem gotowa, na długo czy na zmiany nie mogę, nawet gdybyś mi zaproponowała :smiech3:
No chce mi się do roboty, firmy na krótko narazie nic mi nie zaproponowały ☹

No niestety. Ja teraz długo pracuję. Ona musi się włóczyć po innych zleceniach . Tyle osób mnie przestrzegało .