Powitajki przy kawie 70

21 czerwca 2022 21:41 / 3 osobom podoba się ten post
Ee,oni mieszkają na"przedmieściach"?ja na prawdziwej wsi(30 km od Olsztyna). No, niestety jest to wieś letniskowa, jeziora, lasy i...coraz więcej domów całorocznych i letniskowych?
21 czerwca 2022 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
ryba

Ee,oni mieszkają na"przedmieściach"?ja na prawdziwej wsi(30 km od Olsztyna). No, niestety jest to wieś letniskowa, jeziora, lasy i...coraz więcej domów całorocznych i letniskowych?

Czyżby w kierunku Starych Jabłonek, czy jeszcze bliżej Ostródy, okolice Naterek albo Bogaczewa?
Wszędzie tam pięknie ?
22 czerwca 2022 05:12 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek w środę zgodnie z naszym hasłem -sroda minie, tydzień zginie.Po wczorajszej godzince na basenie , którą zafundowala mi przyjaciolka Rodziny czułam się super.A tu zonk, znowu nadciągają upały.Trzeba to jakoś przetrzymac a Wy -nie przemeczajcie się ?☕?
22 czerwca 2022 06:45 / 6 osobom podoba się ten post
Witam środowo - w środku tygodnia
Środa przeleci - tydzień obleci
Moja ostatnia na tym zleceniu.
Miłego dnia i nie przemęczajcie się
22 czerwca 2022 06:51 / 6 osobom podoba się ten post
Witam! Po nocnej burzy ochlodzilo się. Rower pójdzie  w ruchSpokojnego dnia życzę 
22 czerwca 2022 07:12 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry opiekunkowo 
22 czerwca 2022 07:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry z rana chociaż dla mnie to już parę godzin aktywności . Zrobiłam swoją przepierkę  podlałam roslinki i zrobiłam pedicure. Oczywiście kawka była na pierwszym miejscu . Dzień mam prawie wolny, bo tylko o 9.30 mamy DB  a potem wolne . Pogoda zapowiada sie nie dla mnie, bo już jest za ciepło . Postaram się jednak trzymac fason . Dobrego spokojnego dnia każdemu wg potrzeb .
22 czerwca 2022 07:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, a zapowiada się pięknie i słonecznie . Ale gorąco, a ja prace domowe mam dzisiaj większe zaplanowane. Jeszcze korzystam z przyjemnej temperatury i siedzę na tarasie, kawa  smakuje, wiadomo,pierwsza z rana najlepsza. 
Przyjemnego, dobrego dnia życzę 
22 czerwca 2022 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Debeściaki czyli ja i pedepcio już w podróży od samego rana  Miłego dzionka 
 
22 czerwca 2022 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry :-) Debeściaki czyli ja i pedepcio już w podróży od samego rana :lol1: Miłego dzionka :najlepszego3:
 

Oooo!!! Mój  ulubieniec 
22 czerwca 2022 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:smiech3:Oooo!!! Mój  ulubieniec :smiech2:

Oj  a i blondyna na widowni niczego sobie 
22 czerwca 2022 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj :-) a i blondyna na widowni niczego sobie :smiech3:

22 czerwca 2022 13:24 / 4 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo w środę połowa tygodnia za nami miłego popołudnia nie przemęczajcie się 
23 czerwca 2022 05:42 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w czwartek, dziś Dzień Ojca ❤️.Poza tym upałów ciąg dalszy,u mnie nie spadła wczoraj ani kropelka.Nie no,czasami tęsknię do zimy?. Dziś przyjedzie córka seniorów z mężem.Wczoraj przesłałam Jej przez What's appa Einkaufsliste,ciekawe czy wszystko będzie... Planów żadnych na dzisiaj nie mam, ewentualnie przelece mopem podłogi na dole.Sie zobaczy.Milego, rześkiego poranka☕??
23 czerwca 2022 06:26 / 4 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Wczoraj zrobiłam ostatnie zakupy, dziś trochę kąty ogarnę i zacznę pakować autko.
Miłego dnia i nie przemęczajcie się