Powitajki przy kawie 70

23 czerwca 2022 06:54 / 4 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo w ten słoneczny  dzień 
23 czerwca 2022 07:13 / 4 osobom podoba się ten post
Już nie śpię od piątej , bo kilka domów dalej jakiś  wydzierał się tak jakby go kastrowali . Do tego wtórujące stadko no name, gdyż samo nie miało nic do powiedzenia . Przejeżdzałam tamtędy nie raz i gospodarz dalej śpi , bo dziury w ogrodzeniach i inwentarz  wychodzi na pola na własną rękę , tu i tam coś skubnie.
Dzis pogodę mamy juz piękną. Witam przy kawie a za pół godzinki schodzę szykowac śniadanie. Pdp lubi kanapki z chleba z wędzonej mąki, masło orzechowe , swieże owoce , miód do tego. No i kawa. Od tego mamy tu Deląga. I będzie robił :) 
23 czerwca 2022 08:13 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Czyżby w kierunku Starych Jabłonek, czy jeszcze bliżej Ostródy, okolice Naterek albo Bogaczewa?
Wszędzie tam pięknie ?

W drugą stronę:)
23 czerwca 2022 08:36 / 3 osobom podoba się ten post
ryba

W drugą stronę:)

Tajemniczo brzmi, a ja myślałam że wszystkie  dziewczyny z Mazur otwarte są ?
Zgaduję dalej-kierunek Mragowo-okolice Sorkwit po drodze??
23 czerwca 2022 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w ten bardzo upalnie zapowiadający się dzień 
Nie zaspałam, czytałam, polubiałam a teraz całkiem spokojnie piję drugą kawę i z Wami się witam. Pdp przed chwilą pojechała na śniadanie z koleżankami, a wiecie jaj to jest, kiedy nasi seniorzy mają jakiś termin z rana 
Szczególnie kobiety, niezależnie od wieku borykają się z tym samym pytaniem- W co się ubrać?
Przygotowałam trzy stylówki i jedna przypadła Pedepci do gustu 
Nie wychodzę z podziwu, cały czas,że osoba niewidoma, podotyka, pomaca i wie jaki kolor, fason itd. Owszem, pamięta rzeczy z czasów kiedy jeszcze widziała, ale wie też jak wyglądają te, które kupiła już później, "po ciemku ".
Życzę przyjemnego dnia, a ja wypadam na zakupy, póki żar z nieba się jeszcze nie leje 
23 czerwca 2022 10:16 / 5 osobom podoba się ten post
Cześć, cześć  zanosi się na gorący dzień  i to nie pod względem pracy . Mam przerwę do 15.30 to se siadłam po sniadaniu . Nic mi sie nie klei dzisiaj, jakaś nie z tej ziemi jestem . W dodatku net też wali numery . I jak ten murzyn na pasach pojawiam sie i znikam, pojawiam się  i znikam ........ Dobrego dnia 
23 czerwca 2022 12:23 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Cześć, cześć  zanosi się na gorący dzień  i to nie pod względem pracy . Mam przerwę do 15.30 to se siadłam po sniadaniu . Nic mi sie nie klei dzisiaj, jakaś nie z tej ziemi jestem . W dodatku net też wali numery . I jak ten murzyn na pasach pojawiam sie i znikam, pojawiam się  i znikam ........ Dobrego dnia :dwa piwa:

U mnie też gorąco, 36,4 st w cieniu. Tobie nic się nie klei a do mnie klei się wszystko. Nie dość że temperatura wysoka, to powietrze ciężkie i lepkie ,nie ma czym oddychać. 
Zaległyśmy więc z Podopieczną na kanapach ( każda na swojej ?),w salonie bo najchłodniej,całkowite zaciemnienie i nawet gadać się nie chce. Ale też nie muszę, bo pauzę mam ?
23 czerwca 2022 12:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  i u mnie internet szaleje 
Miłego dnia z centrum Düsseldorf u
23 czerwca 2022 12:50 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo :-) i u mnie internet szaleje :chaplin:
Miłego dnia z centrum Düsseldorf u:chaplin:

Mogłam mieć dzisiaj wolne i myślałam żeby nach Münster albo nawet nach Düsseldorf,naprawdę,  (1,5 godz pociągiem)wyruszyć ale przy takiej temperaturze to mi się odechciało. Oprócz posiłków i donoszenia butelek z wodą i tak nic nie robię. 
23 czerwca 2022 13:00 / 4 osobom podoba się ten post
Właściwie już mam wolne. Potem napiszę, co odwaliłam ze zmywarką, jak uda mi się zalogować bez pobicia szyby w awatarze 
U nas jeszcze upałów nie ma aż takich, ale jadę i tak zaraz na Freibad . 
Pozdrawiam Dussel-Dorf  
23 czerwca 2022 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo :-) i u mnie internet szaleje :chaplin:
Miłego dnia z centrum Düsseldorf u:chaplin:

Pewnie w tych tropikach zwoje się przegrzewają...
23 czerwca 2022 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Właściwie już mam wolne. Potem napiszę, co odwaliłam ze zmywarką, jak uda mi się zalogować bez pobicia szyby w awatarze :-)
U nas jeszcze upałów nie ma aż takich, ale jadę i tak zaraz na Freibad . 
Pozdrawiam Dussel:glupi:-Dorf :aniolki: 

Tu n8e ma Freibada a z jaką przyjemnością  też bym sobie pojechała.
Dalej w domu się chowam i nie mogę się doczekać ,kiedy okno będzie można otworzyć i choćby na taras wyjść 
23 czerwca 2022 14:20 / 4 osobom podoba się ten post
witam Was w upalny czwartek miłego poopołudnia 
23 czerwca 2022 15:06 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mogłam mieć dzisiaj wolne i myślałam żeby nach Münster albo nawet nach Düsseldorf,naprawdę,  (1,5 godz pociągiem)wyruszyć ale przy takiej temperaturze to mi się odechciało. Oprócz posiłków i donoszenia butelek z wodą i tak nic nie robię. 

Ja musiałam odebrać zamówienie z miasta . Inaczej b ym nie wytknęła nosa z domu . I tak przełamałam niechęć i jechałam metrem. Chłodniej . 10 minut nad rzeką do stacji S . Autobus pod kamienicą , ale mimo klimy ukrop jak w puszce . Trochę mi szkoda bo mam 9 euro Ticket ale wolę samochodem się włóczyć jak mogę. 
23 czerwca 2022 15:07 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Pewnie w tych tropikach zwoje się przegrzewają...:skacze3:

Moje już mu się przegrzaly