Powitajki przy kawie 70

23 czerwca 2022 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Pewnie w tych tropikach zwoje się przegrzewają...:skacze3:

Moje już mu się przegrzaly
23 czerwca 2022 15:08 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Właściwie już mam wolne. Potem napiszę, co odwaliłam ze zmywarką, jak uda mi się zalogować bez pobicia szyby w awatarze :-)
U nas jeszcze upałów nie ma aż takich, ale jadę i tak zaraz na Freibad . 
Pozdrawiam Dussel:glupi:-Dorf :aniolki: 

W piątek byłam na plaży nad jeziorem  jeszcze rowery wodne czekają . 
23 czerwca 2022 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczor kochani ,
mam pytanie czy ktos zna firme ALLTAGSENGEL ? 
moja rodzinka i babunia chca sie tam przeniesc i ja bym z nimi zostal ale nie wiem jak sie oni w Polsce nazywaja .
Moze ktos cos zna , wie , slyszal? 
milego wieczorku 
23 czerwca 2022 20:04 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

W piątek byłam na plaży nad jeziorem :moje_wakacje: jeszcze rowery wodne czekają . 

Cieszę się, ale ubierz kask bo licho nie śpi 
24 czerwca 2022 05:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witam piatkowo.Zapowiada się pracowity dzień,bo niestety wolnego dziś nie mam.Maz Ellen jest bardzo chory, wczoraj wzywała lekarza.Pisala do mnie późnym wieczorem,ze postara się w inny dzień zabrać Rodziców, jak tylko Wili będzie lepiej się czuł,bo teraz potrzebuje spokoju.Ja to rozumiem.Dzisiaj też muszę oboje wyduszowac,bo jutro są zaproszeni na Geburstag-ja się wykręciłam.Wieczorem uszczkne godzinkę i pojadę ze znajomą, Andreą na basen.Oby tylko te upały zelżały.Wszystkim życzę bezstroskiego piątku i pamietajcie o piciu ☕?️???
24 czerwca 2022 06:12 / 5 osobom podoba się ten post
witam piątkowo - weekendowo
Ten upał mnie dobija. Na szczęście to ostatni dzień pracy
Muszę trochę ogarnąć pokoje dla zmienniczki
Miłego dnia i całego weekendu
24 czerwca 2022 07:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry!
24 czerwca 2022 07:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Jest, jest w końcu-deszcz od rana i przyjemne 24 stopnie 
Nie myślałam że aż tak będzie mnie cieszyć pogorszenie pogody ?
Nie mogłam spać, jestem więc niewyspana. Zasnęłam ok 2giej i co godz się budziłam tak było duszno. Podopieczna też źle spała, spacerowała często do łazienki, wypitą w ciągu dnia i popijaną w nocy wodę, trzeba było oddać . Żadnych planów na dzisiaj nie ma, pewnie zostanie dłużej w łóżku. 
Dychać świeżym, pachnącym mokrą ziemią powietrzem ,kończę kawę i zabieram się za porządki. Muszę się rozruszać, bo narazie ruszam się jak mucha w smole. 
Dobrego dnia życzę wszystkim 
Malgi, szczęśliwej i bezpiecznej drogi do domu i pięknego urlopu Ci życzę 
24 czerwca 2022 09:38 / 4 osobom podoba się ten post
O ile przygotowanie śniadania wiele czasu nie zajmuje, to już samo śniadanie tak, bo dziadek jest bardzo rozmowny, co mi pasuje, bo sama pogadać lubię. Po śniadaniu pomaga posprzątać i zapakowac naczynia do tej okropnej zmywarki :)
Dziś sprzątanie i na kolację dziadek zazyczył sobie galaretę, jakaś głowizna. Kupię mu, dla mnie co innego bo bym płakała i jadła 
Na pauzie idę znów popływać. Czy uda dziś się z Freibada skorzystac to nie wiem, ale jest basen kryty. Grzecznie , w stroju kąpielowym, aby żadni przodownicy Ordnungu nie latali za mną z miotłą przez pół kąpieliska 
Dzień dobry 
24 czerwca 2022 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie w ten przepiekny dzień powszechnego obowiązku pracy .Teraz rozumiem  nasze przysłowie  "Zycie jak w Madrycie "  mam na mysli temp. powietrza . Od rana błąkam sie jak  duch i zajęcia szukam . Dopiero zapach pieczonego sernika postawił mnie do pionu . Dzisiaj mamy grylla ogólno społecznego to taki integracyjny . Widzę Radler " one  alkohol" i jakoś sie nie cieszę  Może coś dodadzą, co ucieszy . Zarty sobie stroję . Piekielna dla mnie pogoda i musze w dodatku mysleć, pakowanie ostatnich osob dobiega końca . Nie mogę niczego zapomnieć . Chłodnego dnia sobiie życzę a Wan wg gustu .
24 czerwca 2022 09:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  W Düsseldorf ie dzisiaj od rana burza rozśpiewana 
Więc kaffka , książka i kanapka
Zapasy trzeba piwyzerac , za tydzień wsiąść do pociągu nie byle jakiego  
Malgi szerokości 
24 czerwca 2022 13:36 / 4 osobom podoba się ten post
witam Was w piątek piątunio piątunieczek początek weekendu miłego popołudnia wszystkim 
24 czerwca 2022 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry :-)
Jest, jest w końcu-deszcz od rana i przyjemne 24 stopnie :radosc:
Nie myślałam że aż tak będzie mnie cieszyć pogorszenie pogody ?
Nie mogłam spać, jestem więc niewyspana. Zasnęłam ok 2giej i co godz się budziłam tak było duszno. Podopieczna też źle spała, spacerowała często do łazienki, wypitą w ciągu dnia i popijaną w nocy wodę, trzeba było oddać :-). Żadnych planów na dzisiaj nie ma, pewnie zostanie dłużej w łóżku. 
Dychać świeżym, pachnącym mokrą ziemią powietrzem ,kończę kawę i zabieram się za porządki. Muszę się rozruszać, bo narazie ruszam się jak mucha w smole. 
Dobrego dnia życzę wszystkim :najlepszego3:
Malgi, szczęśliwej i bezpiecznej drogi do domu i pięknego urlopu Ci życzę :ferrari::aniolki:

Dziękuję
24 czerwca 2022 14:05 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo :-) W Düsseldorf ie dzisiaj od rana burza rozśpiewana :pada_deszcz:
Więc kaffka , książka i kanapka:lulu:
Zapasy trzeba piwyzerac , za tydzień wsiąść do pociągu nie byle jakiego  :flaga Polski:
Malgi szerokości :ferrari:

Dzięki Dorcia
24 czerwca 2022 19:45 / 5 osobom podoba się ten post
creyzy

witam Was w piątek piątunio piątunieczek początek weekendu miłego popołudnia wszystkim :aniolki:

Miłego weekendu