Powitajki przy kawie 70

26 czerwca 2022 07:59 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Gusia, zawsze byłam rannym ptaszkiem a co do seniorow...Nic się nie zmieniło,a nawet wczoraj podwyższyli mi ciśnienie,ale o tym potem ?

26 czerwca 2022 08:36 / 6 osobom podoba się ten post
Hej! Witam się  z Wami  sredecznie
26 czerwca 2022 08:50 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dzisiaj dalej leniuchuje my 
26 czerwca 2022 09:11 / 7 osobom podoba się ten post
Wczoraj wróciłam trochę wczesniej, aby z dziadkiem omówic dzisiejszą wycieczkę . Spotkałam jeszcze Spitex, który jest na sobotę zamówiony, aby zajrzeć, zobaczyć czy wszystko jest ok i rozłożyć tabletki. Nie ma ich wiele, ale jak juz przychodzą to to zrobią. Tak dziś kierunek Neuchatel Neuenburg. Niezbyt daleko bo ok 140-150 km od nas. Dziadek już zarys zrobił gdzie mamy połazić . Zabytkowe miasto , położone nad pięknym jeziorem, pogoda sprzyja to mam nadzieję , że i da się wiele zobaczyc i Schifffarta na jeziorze zrobić.Zobaczymy, bilety jakby co są dostępne od ręki, z apki też je można kupic. A wiele zalezec będzie od dziadka samopoczucia, mimo , że trochę pozuje na twardziela, to wszystko zdarzyć się może. Będę czujna. To narka :) Zaraz jedziemy .
Spokojnej niedzieli życzę  
26 czerwca 2022 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wczoraj wróciłam trochę wczesniej, aby z dziadkiem omówic dzisiejszą wycieczkę . Spotkałam jeszcze Spitex, który jest na sobotę zamówiony, aby zajrzeć, zobaczyć czy wszystko jest ok i rozłożyć tabletki. Nie ma ich wiele, ale jak juz przychodzą to to zrobią. Tak dziś kierunek Neuchatel Neuenburg. Niezbyt daleko bo ok 140-150 km od nas. Dziadek już zarys zrobił gdzie mamy połazić . Zabytkowe miasto , położone nad pięknym jeziorem, pogoda sprzyja to mam nadzieję , że i da się wiele zobaczyc i Schifffarta na jeziorze zrobić.Zobaczymy, bilety jakby co są dostępne od ręki, z apki też je można kupic. A wiele zalezec będzie od dziadka samopoczucia, mimo , że trochę pozuje na twardziela, to wszystko zdarzyć się może. Będę czujna. To narka :) Zaraz jedziemy .
Spokojnej niedzieli życzę :najlepszego3: 

Tinus,to jeszcze dziś moją bmk jedziesz??
26 czerwca 2022 09:22 / 8 osobom podoba się ten post
Witam.  urlopowo. Czas w domu szybko leci ale jest super i i to chodzi.  Moje kochanie dopiero we wtorek będzie. No niestety muszą dokończyć robotę bo ich terminy gonią. Ja ogarnęłam dom ( szafa i komoda do salonu zamówiona i będzie dostarczona jak mój wróci) i ogród ( koszenie i sadzenie kwiatów) . Teraz tylko czekam na niego.  Kawka właśnie się pije i zaraz wyciągam się na leżaku i grzeje swoje kości. Ustawiam się tak, że głowa w cieniu ale kapelusz ?  mam a reszta w słońcu. Oczywiście butelka ?wody koło mnie i krem z filtrem.  i książki ?z biblioteki. Korzystam że slonca przed operacja bo później to ja mogę zapomnieć o opalaniu się. 
Wam życzę spokojnej niedzieli, nie przemęczajcie  się i nawadniające organizm czym tam chcecie. 
26 czerwca 2022 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Tinus,to jeszcze dziś moją bmk jedziesz??

A to jest bmka? Myslałam po znaczku, że Mieeetek  Jedziemy dziadka Subi F . Lete już. 
26 czerwca 2022 09:42 / 6 osobom podoba się ten post
dziendoberek opiekunkowo 
dzisiaj z babunia wycieczka....jedziemy odwiedzic kolezanke babuni rok starsza 91lat...
ja bede robil jako dzwig, trzeba babunie z wozkiem na 3 pietro wniesc dobrze ze babunia malusia i lekka 
milego dzionka wszystkim 
26 czerwca 2022 09:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: urlopowo. Czas w domu szybko leci ale jest super i i to chodzi. :-) Moje kochanie dopiero we wtorek będzie. No niestety muszą dokończyć robotę bo ich terminy gonią. Ja ogarnęłam dom ( szafa i komoda do salonu zamówiona i będzie dostarczona jak mój wróci) i ogród ( koszenie i sadzenie kwiatów) . Teraz tylko czekam na niego. :serce: Kawka właśnie się pije i zaraz wyciągam się na leżaku i grzeje swoje kości. Ustawiam się tak, że głowa w cieniu ale kapelusz ?  mam a reszta w słońcu. Oczywiście butelka ?wody koło mnie i krem z filtrem. :moje_wakacje: i książki ?z biblioteki. Korzystam że slonca przed operacja bo później to ja mogę zapomnieć o opalaniu się. 
Wam życzę spokojnej niedzieli, nie przemęczajcie  się i nawadniające organizm czym tam chcecie. :pije_piwo_beczka::dwa piwa::-)

Witaj Dusia, miło Cię widzieć i słyszeć 
Fajnego urlopu życzę 
26 czerwca 2022 11:53 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie 
Witam teraz bi od rana miałam gorącą linię z Pl
Dziś chłodniej , po południu jakiś spacer i wolne.
Pozdrawiam
 
 
 
 
26 czerwca 2022 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: urlopowo. Czas w domu szybko leci ale jest super i i to chodzi. :-) Moje kochanie dopiero we wtorek będzie. No niestety muszą dokończyć robotę bo ich terminy gonią. Ja ogarnęłam dom ( szafa i komoda do salonu zamówiona i będzie dostarczona jak mój wróci) i ogród ( koszenie i sadzenie kwiatów) . Teraz tylko czekam na niego. :serce: Kawka właśnie się pije i zaraz wyciągam się na leżaku i grzeje swoje kości. Ustawiam się tak, że głowa w cieniu ale kapelusz ?  mam a reszta w słońcu. Oczywiście butelka ?wody koło mnie i krem z filtrem. :moje_wakacje: i książki ?z biblioteki. Korzystam że slonca przed operacja bo później to ja mogę zapomnieć o opalaniu się. 
Wam życzę spokojnej niedzieli, nie przemęczajcie  się i nawadniające organizm czym tam chcecie. :pije_piwo_beczka::dwa piwa::-)

Witaj 
Fajnie że jesteś 
26 czerwca 2022 12:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: urlopowo. Czas w domu szybko leci ale jest super i i to chodzi. :-) Moje kochanie dopiero we wtorek będzie. No niestety muszą dokończyć robotę bo ich terminy gonią. Ja ogarnęłam dom ( szafa i komoda do salonu zamówiona i będzie dostarczona jak mój wróci) i ogród ( koszenie i sadzenie kwiatów) . Teraz tylko czekam na niego. :serce: Kawka właśnie się pije i zaraz wyciągam się na leżaku i grzeje swoje kości. Ustawiam się tak, że głowa w cieniu ale kapelusz ?  mam a reszta w słońcu. Oczywiście butelka ?wody koło mnie i krem z filtrem. :moje_wakacje: i książki ?z biblioteki. Korzystam że slonca przed operacja bo później to ja mogę zapomnieć o opalaniu się. 
Wam życzę spokojnej niedzieli, nie przemęczajcie  się i nawadniające organizm czym tam chcecie. :pije_piwo_beczka::dwa piwa::-)

Dobrze że jesteś, tęskniłam wypoczywaj w tym swoim raju
26 czerwca 2022 17:07 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  niedzielnie . Nie chce mi sie nawet pisać z tego upału . Można udaru cieplnego dostać . Pracowałam do 14 tej a potem połozyłm się z laptopem na brzuchu i usnęłam . Okna zasłonięte, ręcznik mokry na karku, jakoś trzeba żyć . Jutro zacznę sie pakować na wyjazd . Teraz już mi sie nie chce jechać , aż boję się upałów .Już mnie nie cieszy, że pojadaę do domu opalona i okłamię, że byłam w Meksyku . W taki upał przynam się do wszystkiego, bez tortur .Chłodu życzę .
27 czerwca 2022 05:03 / 5 osobom podoba się ten post
Milego,pogodnego poniedzialku.Tutaj w nocy padalo,ale powoli czuć z powrotem duchotę, nawet otwarte okna nie pomagają.No nic, jakoś trzeba to przezyc, niedługo koniec miesiąca a potem to już zleci.Spijcie sobie dalej ???☕
27 czerwca 2022 06:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - taki żeby nie usmazyć sie żywcem i żeby wody nie zabrakło . Mam wolny dzień a jutro od 15.30 .Trochę tego czasu mam, wykorzystam go na pakowanie . Spisałam sobie na kartce co potrzebuję dla podopiecznego . Swoje pakowanie mam opanowane do perfekcji .Jak na razie ptaszki spiewają i jest do wytrzymania, wymienie wodę w pojemnikach dla ptaków i podleję swoje pomidorki i ogórka . I tak zacznę dzień 27 czerwca 2022 roku . Dobrego spokojnego dnia, a dla siebie deszczu i ochłodzenia  życzę .