Powitajki przy kawie 71

25 lipca 2022 07:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Wyspani?My tak 
Kolejny ciepły dzień  kofer spakowany ,zmienniczka jedzie.LUZIK .Miłego spokojnego dnia?  
25 lipca 2022 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

U Ciebie komar kanibal ,u mnie bzyk.Nic innego moja wyobraźnia mi nie podsuwa.

Mogłam wyolbrzymic. Racja 
25 lipca 2022 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
No. Kopia zapasowa ze starego łapka zrobiona. Co potrzebne na niej się znalazło. To co zbędne poszło do kosza. Następnie przeprowadzka na drugi łapek. Mus było tak zrobić bo na starym twardy dysk już szwankował. Raz się wieszał , to znowu wyskakiwał jak Filip z konopi. Ani szybki już ani bystry, choć duży. Po prostu się wyłożył.Dzis będę się bootowac na drugi, bo następny wyjazd już za plecami?.
Dzionek mamy dziś ładny. Trzeba jechać na zakupy po weekendzie, gdyż prawie wszystko zjedliśmy. Zaznaczam że nie tylko my we dwójkę.Jest pies i kotka , która sobie mnie odkąd przyjechałam upodobała i to mnie budzi rano, aby jej miseczkę napełnić. Chyba mąż jej podpadł i się do mnie lasi . Ot przewrotne stworzenie ?
No to lete brać się za bary z pracami domowymi i urządzeniami a wam życzę miłego dnia.
Konwalii szczęśliwej podróży i solidnego wypoczynku w domciu?
25 lipca 2022 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry :bravo::yahoo:
Wyspani?My tak :-)
Kolejny ciepły dzień  kofer spakowany ,zmienniczka jedzie.LUZIK .Miłego spokojnego dnia?  

Szczęśliwej podróży 
25 lipca 2022 10:17 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

No. Kopia zapasowa ze starego łapka zrobiona. Co potrzebne na niej się znalazło. To co zbędne poszło do kosza. Następnie przeprowadzka na drugi łapek. Mus było tak zrobić bo na starym twardy dysk już szwankował. Raz się wieszał , to znowu wyskakiwał jak Filip z konopi. Ani szybki już ani bystry, choć duży. Po prostu się wyłożył.Dzis będę się bootowac na drugi, bo następny wyjazd już za plecami?.
Dzionek mamy dziś ładny. Trzeba jechać na zakupy po weekendzie, gdyż prawie wszystko zjedliśmy. Zaznaczam że nie tylko my we dwójkę.Jest pies i kotka , która sobie mnie odkąd przyjechałam upodobała i to mnie budzi rano, aby jej miseczkę napełnić. Chyba mąż jej podpadł i się do mnie lasi . Ot przewrotne stworzenie ?
No to lete brać się za bary z pracami domowymi i urządzeniami a wam życzę miłego dnia.
Konwalii szczęśliwej podróży i solidnego wypoczynku w domciu?

?
25 lipca 2022 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Szczęśliwej podróży :ferrari::flaga Polski1::aniolki:

25 lipca 2022 10:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w nowym i zarazem ostatnim tygodniu lipca.  Szybko się lipiec zsunął a sierpień to już noce dłuższe i chłodniejsze. 
Konwalia szerokiej drogi do  i super urlopu 
Wszystkim spokojnego i miłego dnia. 
25 lipca 2022 12:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry :chaplin: w nowym i zarazem ostatnim tygodniu lipca. :-) Szybko się lipiec zsunął a sierpień to już noce dłuższe i chłodniejsze. 
Konwalia szerokiej drogi do :flaga Polski: i super urlopu :moje_wakacje:. 
Wszystkim spokojnego i miłego dnia. :kawa::kawa1::kawa:

25 lipca 2022 14:46 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:aniolki::piwosze2:

Domyślam się, że na piffffko zimne mnie zapraszasz , to dawaj na Rynek w czwartek  o 14 
25 lipca 2022 14:47 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam w kolejny upalny dzień 
25 lipca 2022 16:05 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Domyślam się, że na piffffko zimne mnie zapraszasz :radosc1:, to dawaj na Rynek w czwartek  o 14 :smiech3:
:super:

Spaßvogel?
25 lipca 2022 16:16 / 7 osobom podoba się ten post
Oj w niebiosach dołożyli do pieca.Pożegnalam dziś  koleżanki  z sąsiedniej ulicy ,fajne kobiety .Tak jeszcze nie miałam żeby tak blisko siebie i to aż 2. Czekam na zmienniczkę, leczo pachnie w całym domu musi cos zjeść treściwego i cieplego po tak długiej podróży.Dziadek wzdycha,smutkuje bo . ..no bo jadę a on się przyzwyczaił do mojej facjaty ?Wolał mnie dziś w dzień sporo, nadplan wykonał ?W nocy po tabketeczce a raczej jej połóweczce będzie chrapcial jak misio taką mam nadzieję?  
26 lipca 2022 08:04 / 7 osobom podoba się ten post
dziendoberek opiekukowo 
milego dzionka 
26 lipca 2022 08:09 / 8 osobom podoba się ten post
Witam i mówię dzień dobry bardzo 
Baaardzoo powoli, ale dochodzę do siebie. W niedzielę byłam zbyt optymistyczna, zaufałam wrogowi ,że opuszcza mnie bezpowrotnie. Dałam się nabrać, wróg atakuje nocą. Wczorajszej nocy wrócił ze zdwojoną siłą-całą noc i cały prawie poniedziałek, niemoc i potworny ból głowy wzięły mnie w swoje panowanie. Pod wieczór ustąpił na tyle, że zasnęłam ok 18tej i , z jedną tylko przerwą , spałam do 7ej. W nocy obudził mnie silny,ostry ból ,na szczęście na krótko. Może to taki pożegnalny, żebym zapamiętała? Oby.
Konwalii życzę przyjemnej i szybkiej podróży do domu i fajnego urlopu, choć krótko, to intensywnie korzystaj z przyjemności bycia z bliskimi. 
Wszystkim dobrego dnia, dbajcie o siebie, bo czym jest zdrowie, "ten tylko się dowie..."itd itp.
 
26 lipca 2022 08:13 / 7 osobom podoba się ten post
Witam.  Zdrowie najważniejsze. To fakt. Co z tego, że kasa na koncie jak zdrowia nie ma.  Ja już lepiej. Z każdym dniem coraz lepiej. Szyję ćwiczę bo mi jakiś przykurcz wszedł i siedzi.Gardło jeszcze pobolewa ale to przejdzie. 
Annom i Hannom wszystkiego najlepszego. 
Wszystkim miłego i spokojnego dnia.