Powitajki przy kawie 71

12 września 2022 10:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim 
12 września 2022 11:03 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich i o zdrowie pytamy dobrego tygodnia kochani i nie przemeczajcie się 
12 września 2022 12:12 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie w nowym tygodniu 
Nie przemęczajcie się... Wiśta wio, łatwo powiedzieć...?,jak mawiał chyba Andrzej Talar...
Znajdźcie mi zajęcie, bo teraz pampersa zmienia nawet córka
A ja mam płatne bezrobotne.
Cóż poradzę, że córka też chcę się mamą poopiekować.
Życzę Wam spokojnego dnia
12 września 2022 13:46 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witajcie w nowym tygodniu :chaplin:
Nie przemęczajcie się... Wiśta wio, łatwo powiedzieć...?:smiech3:,jak mawiał chyba Andrzej Talar...
Znajdźcie mi zajęcie, bo teraz pampersa zmienia nawet córka:smiech2:
A ja mam płatne bezrobotne.
Cóż poradzę, że córka też chcę się mamą poopiekować.
Życzę Wam spokojnego dnia:buziaki2::ogladam tv:

I bardzo dobrze. Widocznie blisko jest z mamą a to ewenement.
13 września 2022 05:54 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo, jeszcze dwa tygodnie na tym zleceniu.Praktycznie mam już nagraną następną,ale nie uprzedzajmy faktów... Biorę się za kawę a potem kolejny,roboczy dzień.Nic nowego,co by mnie nie zdziwiło.No, może jedno-biegajaca wczoraj w negliżu Seniorka z samego rana.I tym akcentem życzę beztroskiego dnia.
13 września 2022 05:59 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  No i koniec spania. Może na pauzie się zdrzemnę? Dziś zawiozę ich do przedszkola i mam spokojny dzień. Coś sobie ugotuje , pobuszuje po sklepach i będę raczej w domu spędzać ten czas. Może włączę swoje  pranie i ogarnę swoje kąty. Zobaczy się. 
Maluda Ty sobie nie dokładają bo tylko 11 dni Tobie zostało. Ja też już jestem psychicznie zmęczona a po tym jaka wczoraj była tu akcja to już całkowicie wysiadłam. No ale cóż mentalności Niemców nie zmienisz. A czy ja tu wrócę stoi to wielkim znakiem zapytania i agencja też już wie o co chodzi. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
13 września 2022 06:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: No i koniec spania. Może na pauzie się zdrzemnę? Dziś zawiozę ich do przedszkola i mam spokojny dzień. Coś sobie ugotuje , pobuszuje po sklepach i będę raczej w domu spędzać ten czas. Może włączę swoje  pranie i ogarnę swoje kąty. Zobaczy się. :-)
Maluda Ty sobie nie dokładają bo tylko 11 dni Tobie zostało. Ja też już jestem psychicznie zmęczona a po tym jaka wczoraj była tu akcja to już całkowicie wysiadłam. No ale cóż mentalności Niemców nie zmienisz. A czy ja tu wrócę stoi to wielkim znakiem zapytania i agencja też już wie o co chodzi. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 

O,rany Dusiu, dzięki, już wychodzi zmęczenie materialu ?
13 września 2022 06:47 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

O,rany Dusiu, dzięki, już wychodzi zmęczenie materialu ?

U mnie też i jeszcze po tym co tu się wydarzyło. No ale już wytrzam. A w domciu Już jestem umówiona z koleżankami po powrocie u mnie. Same we trzy bez facetów babskie plotki , reset do białego rana. One też opiekunki to psychika siadła . 
13 września 2022 07:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie też i jeszcze po tym co tu się wydarzyło. No ale już wytrzam. A w domciu :dobranoc2::szampan::gathering:Już jestem umówiona z koleżankami po powrocie u mnie. Same we trzy bez facetów babskie plotki , reset do białego rana. :radosc1: One też opiekunki to psychika siadła . 

13 września 2022 07:14 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry z rana, jak tam nastroje? :) 
13 września 2022 07:39 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Dzien dobry z rana, jak tam nastroje? :) 

 ?Może poddusze osobę co mnie SMS o 6.30 obudzila ..zobaczę jeszcze na co się zdecyduje .??   
13 września 2022 07:44 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam wtorkowo, jeszcze dwa tygodnie na tym zleceniu.Praktycznie mam już nagraną następną,ale nie uprzedzajmy faktów... Biorę się za kawę a potem kolejny,roboczy dzień.Nic nowego,co by mnie nie zdziwiło.No, może jedno-biegajaca wczoraj w negliżu Seniorka z samego rana.I tym akcentem życzę beztroskiego dnia.

Miałam tak też parę razy ,na początku mojej kariery, przez kuchnie do łazienki niczym nimfa widna a ja prawie kawy nie rozlałam ....potem to mi nawet powieka nie zadrżała ?
13 września 2022 07:51 / 5 osobom podoba się ten post
Witam,dzień świstaka czas zacząć
13 września 2022 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Ja to na brak towarzystwa nie narzekam ,to jakiś futrzak to piórkowy inwentarzA jak słuchają co mam im do powiedzenia?Dzień dobry słonecznie ? Kilka dni i pauza i pobudka 5 rano,  więc 2 budziki pójdą w ruch i budzić akurat w tym dniu jak najbardziej można.Wycieczka w planie z koleżanką ??? Miłego dnia zycze☀️
13 września 2022 07:54 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja to na brak towarzystwa nie narzekam ,to jakiś futrzak to piórkowy inwentarz:hihi:A jak słuchają co mam im do powiedzenia?Dzień dobry słonecznie ? Kilka dni i pauza i pobudka 5 rano,  więc 2 budziki pójdą w ruch i budzić akurat w tym dniu jak najbardziej można.Wycieczka w planie z koleżanką ??? Miłego dnia zycze☀️