Powitajki przy kawie 72

07 grudnia 2022 14:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Lust to ja mam we krwi .:-)

I tak trzymaj ?
07 grudnia 2022 15:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jak masz emeryturę lub rentę to leżysz i pachniesz. Mnie jeszcze  20 lat do emerytury jak dożyje i nie mogę sobie pozwolić na leżenie bo mam kredyt mieszkaniowy. Większość tutaj z nas ma jeszcze wieje do emerytury i do zrobienia w życiu bo ma jakiś cel. 

Dusiu ,Ty się ciesz że taka młoda jesteś i tyle pięknych  lat jeszcze przed Tobą ?
Są tutaj młode osoby, są też emerytki,jak ja na przykład ?.
Lubię sobie czasem poleżeć i tylko pachnieć, ale każda z nas może sobie na to od czasu do czasu pozwolić. Na dłuższą metę to byłoby bardzo nudne i nikt za tym nie tęskni. Jak jestem w domu ,to czas mam wypełniony. Czytam, chodzę do kina, odwiedzam rodzinę albo zapraszam ją do siebie, w domu też zawsze jest coś do zrobienia. Dużo czasu spędzam z przyjaciółkami, nie tylko na ględzeniu. Ciągle  gdzieś wyjeżdżamy, jakieś spotkania, takie bardziej dla duchowego rozwoju czy choćby dobrego samopoczucia. Czasami wydaje mi się, że kiedy pracowałam i dzieci były jeszcze w domu, miałam więcej wolnego czasu. Może byłam za młoda i nie potrafiłam tego wolnego przeznaczyć tylko dla siebie? Zaraz jakieś bzdurne poczucie winy, bo przecież mąż, dzieci itd itd.
Teraz cieszę się emeryturą, nie tracę czasu, nawet kiedy tylko leżę i pachnę, to uważam za dobrze wykorzystane chwile dla siebie. I przychodzi moment, że...chce mi się znów wyjechać, "odpocząć " przy jakiejś podopiecznej, gdzie czas płynie wolniej, wszystko ma swój nudny rytm, nigdzie nie pędzę. 
Lubię tę pracę i cieszę się, że mogę dorobić do emerytury. Bo emerytki też mają jeszcze  swoje potrzeby i cele. 
Dusiu, wrażliwa z Ciebie dziewczyna, nie odbierz tego osobiście, tu nie ma żadnych podtekstów, cytuję Ciebie, bo  temat emerytek poruszyłaś, a ja mogę coś o tym powiedzieć. 
No i jeszcze to, że bardzo fajnie jest być w Twoim wieku ?
 
07 grudnia 2022 15:43 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Gusiu kochana, nie dopatrzyłam się i nie mam zamiaru dopatrywać się jakichkolwiek złośliwości. Prawdą jest że mam problemy ze spaniem, ot taki podarunek od życia :przytula::przyjaciele:

Odespisz po tamtej stronie.  Tam nikt Ci nie będzie przeszkadzał..
08 grudnia 2022 04:47 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek czwartkowo,wita Was opiekunkowy budzik.Za oknem biało i sypie dalej, cóż w końcu to zima.Dzisiaj Seniorka do przedszkola,a ja włączę na füll radio i piekę sobie ciasto,tak sobie zaplanowałam.No i śpijcie dalej, jakby kto zapomniał,to do Wigilii 16dni... 
08 grudnia 2022 06:32 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
08 grudnia 2022 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo miłego dnia i spokojnej pracy 
08 grudnia 2022 07:28 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Czwartek. Dzień duszowanania seniorów? A czy do tego dojdzie?  niewiadomo. U mnie na szteli zmiany ale o tym to później. Spokojnego dnia ludziska i aby do przodu. 
08 grudnia 2022 07:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Czwartek. Dzień duszowanania seniorów? A czy do tego dojdzie? :bezradny: niewiadomo. U mnie na szteli zmiany ale o tym to później. Spokojnego dnia ludziska i aby do przodu. 

Tylko napisz szczegółowo, żebyśmy byli dobrze poinformowani 
08 grudnia 2022 08:24 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - jaki macie poranek? U nas brzydko, zapowiedzi są optymistyczne słońce ma się pokazać .
Kupiłam małą choineczke stoi na stole . Wprawdzie prezenty się pod nią nie zmieszczą , za to jest żywa .
Spokoju i zdrówka życzę .
08 grudnia 2022 08:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  też słoneczko zagląda do okna  dobrego dnia 
08 grudnia 2022 08:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? mgła taka że strach z łóżka wychodzić 
08 grudnia 2022 09:47 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, u mnie jeszcze cisza, babcia "doleża"po wczorajszej imprezie ?. Za oknem szaro i mokro, padał mokry śnieg z którego nic już nie zostało. Jakoś tak ostatnio się składa, że kiedy mam wolne,to słońce i ładna pogoda też wolne sobie biorą. A wczoraj było tak pięknie i słonecznie, niebo mojej niewierzącej pdp chyba prezent urodzinowy sprawiło ?.
Mamy grudzień, nie ma co wybrzydzać, ok 11tej wybywam. Godzinę później niż chciałam ale nie wygonię przecież babci z łóżka. Dzisiaj w planie (tak, zaplanowałam ?) Hamburger Kunsthalle. Aktualnie trzy fajne wystawy, w tym moi ulubieni  impresjoniści, zejdzie mi tam trochę. Qrcze, od 17tej bilet 8euro a normalnie 14. Trudno, po 17tej nie będzie mi się już pewnie chciało po galeriach artystycznych chodzić. 
Musiałam przerwać pisanie bo babcia zaskoczyła mnie nagle, przyszła w szlafroku mówiąc że jest bardzo głodna 
Już po śniadaniu, ogarniam się i wybywam. Dobrego dnia życzę  
 
08 grudnia 2022 10:02 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, u mnie jeszcze cisza, babcia "doleża"po wczorajszej imprezie ?. Za oknem szaro i mokro, padał mokry śnieg z którego nic już nie zostało. Jakoś tak ostatnio się składa, że kiedy mam wolne,to słońce i ładna pogoda też wolne sobie biorą. A wczoraj było tak pięknie i słonecznie, niebo mojej niewierzącej pdp chyba prezent urodzinowy sprawiło ?.
Mamy grudzień, nie ma co wybrzydzać, ok 11tej wybywam. Godzinę później niż chciałam ale nie wygonię przecież babci z łóżka. Dzisiaj w planie (tak, zaplanowałam ?) Hamburger Kunsthalle. Aktualnie trzy fajne wystawy, w tym moi ulubieni  impresjoniści, zejdzie mi tam trochę. Qrcze, od 17tej bilet 8euro a normalnie 14. Trudno, po 17tej nie będzie mi się już pewnie chciało po galeriach artystycznych chodzić. 
Musiałam przerwać pisanie bo babcia zaskoczyła mnie nagle, przyszła w szlafroku mówiąc że jest bardzo głodna :lol1:
Już po śniadaniu, ogarniam się i wybywam. Dobrego dnia życzę :najlepszego3: 
 

Życzę   dużo  wrażeń !!!!
08 grudnia 2022 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Życzę   dużo  wrażeń !!!!:-)

Dziękuję 
08 grudnia 2022 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :serce:

Ja w pauzie  ruszam na shopping