Powitajki przy kawie 72

08 grudnia 2022 10:12 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja w pauzie  ruszam na shopping :-)

Przyjemności i udanych zakupów życzę 
08 grudnia 2022 10:13 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przyjemności i udanych zakupów życzę :-)

Dzieki
08 grudnia 2022 11:43 / 7 osobom podoba się ten post
Słoneczko świeci i nawet ptaki śpiewają .Muszę ??? pilnować, dranie tylko się przyglądają ptakom .
08 grudnia 2022 12:22 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Tylko napisz szczegółowo, żebyśmy byli dobrze poinformowani :przytula::radosc1:

Ty dokładnie wiesz o czym mowa. Ja wiem czy jest czym forum zaśmiecać. 
08 grudnia 2022 17:16 / 8 osobom podoba się ten post
Ćmi się więc dobry wieczór ?
Demencyjna Seniorka u której byłam w De 3 5 tyg przed przyjazdem tutaj zmarła .Dostałam info od rodziny.
Do tej pory a pracuje 7 lat nikt przy mnie nie odszedł i dziękować niebiosom za to ? .
Obecna ma się dobrze wczoraj ją odwiedziłam i mam znów przyjechać bo mój lakier do paznokci wpadł jej w oko i ona też tak chce.No to pojadę w sobotę no co ja mam z nią zrobić ,dobrze że nie chce na rudo??Miłego ?
08 grudnia 2022 17:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ty dokładnie wiesz o czym mowa. Ja wiem czy jest czym forum zaśmiecać. 

Maluda wie ale ja nie?
To nie śmieci wcale ?
08 grudnia 2022 17:30 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa ,Gusia na co poszła kasa pisać tu natychmiast ?
08 grudnia 2022 17:33 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Maluda wie ale ja nie?
To nie śmieci wcale ?

Jutro będę wiedzieć więcej to może coś napiszę. Dziś nie ma o czym póki co. 
08 grudnia 2022 17:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jutro będę wiedzieć więcej to może coś napiszę. Dziś nie ma o czym póki co. 

08 grudnia 2022 17:39 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Damessa ,Gusia na co poszła kasa pisać tu natychmiast ?

Nic nie kupiłam, nie chciało mi się chodzić po sklepach. Zaleciałam tylko tam, gdzie w ubiegłym tygodniu fajne buty oglądałam i mierzyłam. Bardzo mi się podobały ale w ogóle ich nie potrzebuję. Pomyślałam że jeśli będzie jeszcze mój rozmiar w tym tygodniu to moje, a jak nie będzie to znaczy że nie muszę ich mieć. Nie było, tym sposobem zaoszczędziłam 139,99 
Kasę wydałam tylko na wstęp do Kunsthalle i na jedzenie . I jeszcze przed chwilą na Mochaccino 
08 grudnia 2022 18:47 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Damessa ,Gusia na co poszła kasa pisać tu natychmiast ?

Farba  do włosów   bo nie wsiądę do busa z odrostami 7szt.sery Szwajcarskie,ustrojstwo do krojenia serów....i to wszystko
08 grudnia 2022 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Farba  do włosów   bo nie wsiądę do busa z odrostami:-) 7szt.sery Szwajcarskie,ustrojstwo do krojenia serów....i to wszystko:bezradny:

Prawdziwa Damessa 
08 grudnia 2022 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Prawdziwa Damessa :-)

08 grudnia 2022 20:32 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ćmi się więc dobry wieczór ?
Demencyjna Seniorka u której byłam w De 3 5 tyg przed przyjazdem tutaj zmarła .Dostałam info od rodziny.
Do tej pory a pracuje 7 lat nikt przy mnie nie odszedł i dziękować niebiosom za to ? .
Obecna ma się dobrze wczoraj ją odwiedziłam i mam znów przyjechać bo mój lakier do paznokci wpadł jej w oko i ona też tak chce.No to pojadę w sobotę no co ja mam z nią zrobić ,dobrze że nie chce na rudo??Miłego ?

Och to Konawlio natchnęłaś mnie tym wpisem "nikt przy mnie nie odszedł". Paździenik/listopad byłam u pdp, do której regularnie w tym roku jeździłam. Rak płuc...no i to ja (z ogromnym wsparciem córek) przeszłam z nią tę ostanią drogę...Mój pierwszy raz w pracy w opiece, no i w życiu. Mój paniczny strach przed śmiercią..Wiedziałam, że pracując w tym zawodzie może dojść do tego, iż będę blisko śmierci, ale żeby aż tak...nie ja...Może dojrzałam i dlatego ktoś tam gdzieś stwierdził teraz jesteś już na ten etap pracy gotowa. Pewnie za jakiś czas zrozumiem...wiem, iż care dien ma dla mnie jeszcze większe znaczenie. 
08 grudnia 2022 21:38 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Farba  do włosów   bo nie wsiądę do busa z odrostami:-) 7szt.sery Szwajcarskie,ustrojstwo do krojenia serów....i to wszystko:bezradny:

Jak wygląda to, ustojstwo "do krojenia serów?
Jak zabezpieczasz te sery żeby w całym busie nie było czuć ich zapachu?