Jak minął dzień 14

30 stycznia 2023 01:53 / 3 osobom podoba się ten post
Jak niedziela to obiad u mamy?
I pudełka .
Będzie na obiady dla babci ?
30 stycznia 2023 12:45 / 5 osobom podoba się ten post
Obiad zjedzony, dzień zaliczony.Seniorka do końca wredna w przeciwienstwie do Syna, który podarował mi dwie bombonierki-dla mnie i Piotra.Wspomniał, że żaluje,że zjeżdżam,bo nie wie,co będzie dalej...Zmienniczka ma być do 19 tej,sama jestem Jej ciekawa.
30 stycznia 2023 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Obiad zjedzony, dzień zaliczony.Seniorka do końca wredna w przeciwienstwie do Syna, który podarował mi dwie bombonierki-dla mnie i Piotra.Wspomniał, że żaluje,że zjeżdżam,bo nie wie,co będzie dalej...Zmienniczka ma być do 19 tej,sama jestem Jej ciekawa.

A co będzie? Będzie zatruwała swoim starczym jadem wszystkich po kolei. Jej nic nie będzie a innym nerwy będzie szargać do ostatniej kropli krwi . Kto jest wredny to wredny zostanie. Nawet go choroba nie zmieni. 
 
Ps. Dodam jeszcze że opiekunki będą się zmieniać bo mimo starczego wieku będzie z nią coraz gorzej. U tacy średni ludzie dluuugi żyją. 
30 stycznia 2023 16:23 / 5 osobom podoba się ten post
Właśnie przeczytałam na FB post o cichej niedzieli u jej zakłócaniu min tłuczeniem kotletów. 
Ja osobiście pielęgnuję niedzielę .  Odświętny obiad. Nie piorę. Nie odkurzam . Albo spacer / zwiedzanie / kaffka albo prześpię. 
30 stycznia 2023 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Właśnie przeczytałam na FB post o cichej niedzieli u jej zakłócaniu min tłuczeniem kotletów. 
Ja osobiście pielęgnuję niedzielę .  Odświętny obiad. Nie piorę. Nie odkurzam . Albo spacer / zwiedzanie / kaffka albo prześpię. 

To też dotyczy naszych pdp a w szczególności ich rodzin, którzy w niedzielę lubią się zwalić na głowę i zawracać tyłek opiekunce. Jeżdżę pół biedy jak sami się obsłużą i za sobą sprzątną w najgorszym wypadku burdel zostawia i pójdą w ...du. 
30 stycznia 2023 16:43 / 5 osobom podoba się ten post
poznanianka1

A jaka zadowolona była.Jak weszła do domu ,mówię zrobię ci herbatę gorącą bo wyziębione toto. A ona ,że policjanty ją napoili i nic nie zapłaciła ?A w ogóle to ona nieźle funkcjonuje. Tylko czasem ma takie zajawki?

Młodość poczuła ?
Z rumem jej dali może ?
01 lutego 2023 00:31 / 5 osobom podoba się ten post
To był długi dzień. Aaa,to wczoraj, bo jest już dzisiaj . Większą część dnia na kanapie z telefonem przy uchu. Z rana otrzymaliśmy smutną wiadomość,zmarła ciocia Helenka, najstarsza siostra mojej mamy. Helenka, bo maleńka, drobniutka staruszka. W tym miesiącu skończyłaby 88lat,o całe 20 lat przeżyła swoją najmłodszą siostrę, naszą mamę, która odeszła w wieku 68 lat ?. Z siostrami  mamy byliśmy, ja i moje rodzeństwo a póżniej też nasze dzieci,  bardzo zżyci. Obie mieszkały na wsi, jedna w podwarszawskiej,a Helenka trochę dalej, blisko Nowego Miasta nad Pilicą. Wakacje naszego dzieciństwa i jeszcze długo później, dopóki nie pozakładaliśmy własnych rodzin, związane były z tymi miejscami. Jesteśmy w dobrym i częstym kontakcie ze wszystkimi naszymi kuzynami. A trochę ich mamy, ciocia Mania miała troje a Helenka piątkę dzieci. W piątek raniutko jedziemy na pogrzeb i zostaniemy na wsi do soboty. Bardzo się cieszę że w październiku, goszcząc pod Warszawą na 40 leciu małżeństwa  naszego kuzyna, pojechaliśmy następnego dnia odwiedzić Helenkę. Czuliśmy, że to może być nasze ostatnie spotkanie,mogliśmy jeszcze porozmawiać i nacieszyć się sobą. 
Między telefonami z rodziną, telefony z agencji. Wczoraj info, że wyjazd 13 a nie 14 luty. Dzisiaj zmiana, jednak 14 w nocy, a trochę później kolejna zmiana, że owszem, 14 luty, ale z innym przewoźnikiem i wyjazd już między 13tą-15tą. Pierwszy raz zawitam u podopiecznej tak wcześnie nad ranem, możliwe że już o 4tej. Oj,będzie zamieszanie, babcia się zerwie i nie będzie wiedziała o co się rozchodzi ?,kto ja jestem i co tu robię . W dzień odeśpimy. Albo i nie ?.O matko,już 2 dzień lutego, czas popindala coraz szybciej ☹
 
01 lutego 2023 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To był długi dzień. Aaa,to wczoraj, bo jest już dzisiaj . Większą część dnia na kanapie z telefonem przy uchu. Z rana otrzymaliśmy smutną wiadomość,zmarła ciocia Helenka, najstarsza siostra mojej mamy. Helenka, bo maleńka, drobniutka staruszka. W tym miesiącu skończyłaby 88lat,o całe 20 lat przeżyła swoją najmłodszą siostrę, naszą mamę, która odeszła w wieku 68 lat ?. Z siostrami  mamy byliśmy, ja i moje rodzeństwo a póżniej też nasze dzieci,  bardzo zżyci. Obie mieszkały na wsi, jedna w podwarszawskiej,a Helenka trochę dalej, blisko Nowego Miasta nad Pilicą. Wakacje naszego dzieciństwa i jeszcze długo później, dopóki nie pozakładaliśmy własnych rodzin, związane były z tymi miejscami. Jesteśmy w dobrym i częstym kontakcie ze wszystkimi naszymi kuzynami. A trochę ich mamy, ciocia Mania miała troje a Helenka piątkę dzieci. W piątek raniutko jedziemy na pogrzeb i zostaniemy na wsi do soboty. Bardzo się cieszę że w październiku, goszcząc pod Warszawą na 40 leciu małżeństwa  naszego kuzyna, pojechaliśmy następnego dnia odwiedzić Helenkę. Czuliśmy, że to może być nasze ostatnie spotkanie,mogliśmy jeszcze porozmawiać i nacieszyć się sobą. 
Między telefonami z rodziną, telefony z agencji. Wczoraj info, że wyjazd 13 a nie 14 luty. Dzisiaj zmiana, jednak 14 w nocy, a trochę później kolejna zmiana, że owszem, 14 luty, ale z innym przewoźnikiem i wyjazd już między 13tą-15tą. Pierwszy raz zawitam u podopiecznej tak wcześnie nad ranem, możliwe że już o 4tej. Oj,będzie zamieszanie, babcia się zerwie i nie będzie wiedziała o co się rozchodzi ?,kto ja jestem i co tu robię :lol1:. W dzień odeśpimy. Albo i nie ?.O matko,już 2 dzień lutego, czas popindala coraz szybciej ☹
 


 
Ps. Dziś mamy środę , 1 lutego bo dziś pisałaś ten post. 
 
Jutro ( czwartek ) Matki Boskiej Gromnicznej. 
 
Oj Gusia coś Ci się dni pomieszały. Musisz szybko wracać do pracy żeby wpaść w zwykły rytm dnia. 
01 lutego 2023 09:47 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:aniolki:
 
Ps. Dziś mamy środę , 1 lutego bo dziś pisałaś ten post. 
 
Jutro ( czwartek ) Matki Boskiej Gromnicznej. 
 
Oj Gusia coś Ci się dni pomieszały. Musisz szybko wracać do pracy żeby wpaść w zwykły rytm dnia. 

Dzięki Dusiu, to prawda, nie ma mnie w Odliczajkach ,to i nie wiem jaki mamy dzień 
Nie wiesz nawet jak się ucieszyłam, że o jeden dzień przedłużyłaś mi urlop 
01 lutego 2023 11:03 / 6 osobom podoba się ten post
Jak znajdzie któraś(któryś )czas to film ,,Dobry opiekun "moim skromnym zdaniem warty obejrzenia ?
01 lutego 2023 18:35 / 6 osobom podoba się ten post
Mija jakoś i dobrze . Nie wiem co się ze mną dzieje . Nic mi się nie chce  a wysiłek fizyczny wykluczony .Spać mi się chce ciągle i jeść  .Czy to pogoda, czy ciśnienie nie dla mnie  ? 
02 lutego 2023 19:25 / 5 osobom podoba się ten post
Mija spokojnie. Prawie 2 godz relaksu w salonie kosmetycznym dobrze mi zrobiło, a nawet bardzo dobrze. Później normalne prace domowe, szybki obiadek, znowu relaks ? a teraz w drodze do siostry. Dzisiaj u niej nocuję. Jutro raniutko, najpóźniej 6-6:15 wyjeżdżamy we czwórkę na pogrzeb. Do siostry bliżej z obwodnicy, brat z bratową nie będą musieli po mnie jechać na drugi koniec miasta. Doborze by było wcześniej zasnąć, ale u mnie z tym ciężko ☹. W samochodzie pokimam, ok 4,5 godz drogi przed nami. 
Przyjemnego wieczoru życzę 
02 lutego 2023 20:26 / 5 osobom podoba się ten post
Minąl ten dzień. Teraz jeszcze krótkie spanko od 22 do 2, bo po 3 mam już busika. Do ranicy się jeszcze zdrzemnę, a w drugim busie również. Tak mam zawsze. Na miejscu orientacyjnie 16-17, nikt tego teraz nie jest w stanie przewidzieć. Już nie zależy to od warunków i sytuacji na drogach zależy, co od rozwózki pasażerów. Nie wiem też, czy będzie osoba ,która była na tym zleceniu, gdyż była tylko jedna osoba w tym miejscu, a ja będę drugą. Ze swojej agencji będę pierwszy, dlatego wiedziałem, że agencja nie ma takiej informacji, czy kogoś zastanę. Ale to najmniejszy problem. Dziękuję wszystkim za życzenia i do usłyszenia, czy też do poczytania, już z Niemiec. W tym miejscu powiem Wam dobranoc 
02 lutego 2023 20:30 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Minąl ten dzień. Teraz jeszcze krótkie spanko od 22 do 2, bo po 3 mam już busika. Do ranicy się jeszcze zdrzemnę, a w drugim busie również. Tak mam zawsze. Na miejscu orientacyjnie 16-17, nikt tego teraz nie jest w stanie przewidzieć. Już nie zależy to od warunków i sytuacji na drogach zależy, co od rozwózki pasażerów. Nie wiem też, czy będzie osoba ,która była na tym zleceniu, gdyż była tylko jedna osoba w tym miejscu, a ja będę drugą. Ze swojej agencji będę pierwszy, dlatego wiedziałem, że agencja nie ma takiej informacji, czy kogoś zastanę. Ale to najmniejszy problem. Dziękuję wszystkim za życzenia i do usłyszenia, czy też do poczytania, już z Niemiec. W tym miejscu powiem Wam dobranoc :gwiazdki_niebo:

Życzę  Ci szczęśliwej podróży i fajnej miejscówki 
02 lutego 2023 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Minąl ten dzień. Teraz jeszcze krótkie spanko od 22 do 2, bo po 3 mam już busika. Do ranicy się jeszcze zdrzemnę, a w drugim busie również. Tak mam zawsze. Na miejscu orientacyjnie 16-17, nikt tego teraz nie jest w stanie przewidzieć. Już nie zależy to od warunków i sytuacji na drogach zależy, co od rozwózki pasażerów. Nie wiem też, czy będzie osoba ,która była na tym zleceniu, gdyż była tylko jedna osoba w tym miejscu, a ja będę drugą. Ze swojej agencji będę pierwszy, dlatego wiedziałem, że agencja nie ma takiej informacji, czy kogoś zastanę. Ale to najmniejszy problem. Dziękuję wszystkim za życzenia i do usłyszenia, czy też do poczytania, już z Niemiec. W tym miejscu powiem Wam dobranoc :gwiazdki_niebo:

Bezpiecznej podróży ☺️