Jak minął dzień 14

05 lutego 2023 05:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale Wam zazdroszczę tamtych ston :placze1: Ja też chcę na północ do pracy . :placze1:

Przyjeżdżaj za Luke - na pewno też dasz radę
05 lutego 2023 05:41 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Kocham Travemunde:serce:Bylam tam  2 lata.Moja rodzina  przyjeżdżała do mnie bo ze Szczecina to rzut beretem...Pojedz 9 km. dalej  do Timmendorfer Strand . Piękny  kurort..tam też byłam 2 lata.:super::moje_wakacje:Pozdrawiam.

Czemu nie szukałaś wtedy zmienniczki? Ja kocham morze i mogłabym nawet mniej zarabiać, aby być blisko
05 lutego 2023 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Kocham Travemunde:serce:Bylam tam  2 lata.Moja rodzina  przyjeżdżała do mnie bo ze Szczecina to rzut beretem...Pojedz 9 km. dalej  do Timmendorfer Strand . Piękny  kurort..tam też byłam 2 lata.:super::moje_wakacje:Pozdrawiam.

Travemunde to znam z filmów wojennych .Jakoś nie trafiałam blisko morza . Za to byłam w wielu innych pięknych miejscach ,  
Jeśli miałam auto do dyspozycji to robiłam i dalsze wycieczki .Raz nawet wybrałam się do domu i już tam nie wróciłam . Różnie bywało .
05 lutego 2023 08:26 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Czemu nie szukałaś wtedy zmienniczki? Ja kocham morze i mogłabym nawet mniej zarabiać, aby być blisko:kapiel:

Szukałam  i nawet do duetu...Nie znalazłam Co mi wyszło na dobre ..
05 lutego 2023 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Szukałam  i nawet do duetu...Nie znalazłam :-)Co mi wyszło na dobre ..:super:

Z perspektywy mojego stażu zgadzam się w 100 % .
05 lutego 2023 08:47 / 3 osobom podoba się ten post
Czas najwyższy zobaczyć świat z pozycji pionowej .Słoneczko za oknem piękne i koty z domu uciekły ,pewnie w miarę ciepelko .Nic nie planuje na dzisiejszy dzień , rutyna, rutyna , niedzielna rutyna .Rosołu nie będzie i chociaż tym się wyłamie . Może jakiś spacer.a może jakieś domowe zajęcie . Spokojnego dnia .
05 lutego 2023 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z perspektywy mojego stażu zgadzam się w 100 % .

05 lutego 2023 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Szukałam  i nawet do duetu...Nie znalazłam :-)Co mi wyszło na dobre ..:super:

Pisałaś, pamietam. Robiłas jakieś próby. Ja pracowałam w duecie i to aż DWA razy( ogromny staż)  . Koleżanki super, dogadywałyśmy się świetnie, chociaż każda z nas miała charakterek w pewnych kwestiach trochę dominujący. Jednak bez przesady. Wiedzialyśmy kiedy ma jedna drugiej pomóc bez narzucania swoich pomysłów, bo wtedy współpracę na bank szlag by trafił. A tak to grała muzyka ( dosłownie też ) , podopieczni zaopiekowani jak należy a my zarobiłysmy solidne pensje bez rujnowania sobie zdrowia . 
05 lutego 2023 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Szukałam  i nawet do duetu...Nie znalazłam :-)Co mi wyszło na dobre ..:super:

Pewnie w tym czasie miałam przerwę zdrowotną (operacje, rehabilitacje), bo na 200% bym się skusiła.
05 lutego 2023 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Pewnie w tym czasie miałam przerwę zdrowotną (operacje, rehabilitacje), bo na 200% bym się skusiła.:aniolki:

05 lutego 2023 16:28 / 5 osobom podoba się ten post
, póki co pdp nie przełącza. W razie czego, mam jeszcze rv u góry  Pdp ogląda, jednocześnie pisząc coś w tablecie. Dziś obiad jeszcze robiła Ute, zjedliśmy rolady wołowe, smaczne, ziemniaki też ugotowała. Ale często przypali i ziemniaki, i inne potrawy. Tak było przedtem, jak i teraz. Po śniadaniu był mały zgrzyt... Nalałem sobie napoju do kubka, który okazał się... tylko jej kubkiem. Zezłościła się, powiedziałem tylko, że nie miałem o tym pojęcia.  Przed obiadem przeprosiła mnie, haha, aż mnie tym zaskoczyła. Dobrze poprzedniczka o wredocie Uty mówiła. Teraz jest normalnie, niemniej takie sytuacje mogą się powtarzać. Zdaje sobie z tego sprawę.
Dwie godzinki pauzy dziś sobie zrobilem w pokoju, krótka drzemka. 
05 lutego 2023 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv::narty:, póki co pdp nie przełącza. W razie czego, mam jeszcze rv u góry :smiech3: Pdp ogląda, jednocześnie pisząc coś w tablecie. Dziś obiad jeszcze robiła Ute, zjedliśmy rolady wołowe, smaczne, ziemniaki też ugotowała. Ale często przypali i ziemniaki, i inne potrawy. Tak było przedtem, jak i teraz. Po śniadaniu był mały zgrzyt... Nalałem sobie napoju do kubka, który okazał się... tylko jej kubkiem. Zezłościła się, powiedziałem tylko, że nie miałem o tym pojęcia.  Przed obiadem przeprosiła mnie, haha, aż mnie tym zaskoczyła. Dobrze poprzedniczka o wredocie Uty mówiła. Teraz jest normalnie, niemniej takie sytuacje mogą się powtarzać. Zdaje sobie z tego sprawę.
Dwie godzinki pauzy dziś sobie zrobilem w pokoju, krótka drzemka. 

Też mam swój kubek i jak mnie ktoś uprzedzi to musi się liczyć z krzywda jaka mogę zrobić   Takie drobiazgi a mogą  rozwalic orkiestrę .Na wredote nie ma rady trzeba zatkać uszy i zknsc oczy .Dlatego piszę,  pierwsze wrażenie może być mylne .Oni czekają na pomoc , chcą wypaść jak najlepiej jednak charakteru na dłuższą metę nie ukryje . Jak ja sobie radziłam, że miałam święty spokój  to ja już nie wiem .Czy te Niemce się tak pozmieniali  czy ja byłam mało wymagająca . 
05 lutego 2023 16:58 / 5 osobom podoba się ten post
Też bije jak ktoś rusza moja szklankę
Tydzień to na ropeacowanie terenu . 
05 lutego 2023 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj będziecie spały/li  a ja mam nockę
Bardzo się cieszę, że po mnie zadzwonili aż nabrałam wigoru.Nic tam nie muszę ładzic ani poprawiać ,każdy robi swoje .Wolę mieć spokoj niz się lansować .Jutro mam zrobić śniadanie dla gości tzw. szwecki stół .Ostatnio robiłam 11 m-cy do tyłu, chyba dam radę .Lubię dekorować, moje półmiski   były apetyczne  , świeże i różnorodne.Kuchnia robi sałatki, leczo ,i inne potrawy my na nocce robimy wędliny , sery ,owoce . Kawa, herbata ,kakao, czekolada z expresu tylko szklaneczki i kubeczki ustawiam .Nauczę się wstawiać fotki, to wstawię .
05 lutego 2023 17:42 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Też bije jak ktoś rusza moja szklankę:-)
Tydzień to na ropeacowanie terenu . 

Wiem, rozumiem sentyment do przedmiotów. Ale ktoś inny by zareagował np. tak... Nie będziesz kolego z mojej szklanki czy kubka  pić ... albo po prostu... To jest mój garnuszek i ja zawsze z niego korzystam ?, co dałoby mi do zrozumienia, żeby z niego nie pić