Jak minął dzień 14

02 lutego 2023 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Życzę  Ci szczęśliwej podróży i fajnej miejscówki :najlepszego3:

Podpinam się do tych życzeń 
02 lutego 2023 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak znajdzie któraś(któryś )czas to film ,,Dobry opiekun "moim skromnym zdaniem warty obejrzenia ?

Potwierdzam wprost :) Oglądałam jakiś miesiąc temu. 
Przed chwilą przeglądałam propozycje Filmwebu i mój wybór na dziś to "Przełęcz ocalonych" 
02 lutego 2023 23:41 / 4 osobom podoba się ten post
Luke szczęśliwej podróży i czekamy 
03 lutego 2023 06:27 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Minąl ten dzień. Teraz jeszcze krótkie spanko od 22 do 2, bo po 3 mam już busika. Do ranicy się jeszcze zdrzemnę, a w drugim busie również. Tak mam zawsze. Na miejscu orientacyjnie 16-17, nikt tego teraz nie jest w stanie przewidzieć. Już nie zależy to od warunków i sytuacji na drogach zależy, co od rozwózki pasażerów. Nie wiem też, czy będzie osoba ,która była na tym zleceniu, gdyż była tylko jedna osoba w tym miejscu, a ja będę drugą. Ze swojej agencji będę pierwszy, dlatego wiedziałem, że agencja nie ma takiej informacji, czy kogoś zastanę. Ale to najmniejszy problem. Dziękuję wszystkim za życzenia i do usłyszenia, czy też do poczytania, już z Niemiec. W tym miejscu powiem Wam dobranoc :gwiazdki_niebo:

Mam nadzieję, że droga mija spokojnie i do przodu
03 lutego 2023 14:53 / 6 osobom podoba się ten post
Tak nie wiele trzeba, żeby postawić się do pionu .Mój trzeci dzień w pracy przebiegł wzorcowo .Teraz odpoczywam a od 21 szej jadę na nockę .Będę siedziała w recepcji przy telefonie i komputerze . To moja pierwsza nocka po przerwie .Już mam przyjaciela , pieska służbowego, i dwa kucyki które nie zapomniały ani mnie ani mojego auta .Dzisiaj podjechałam na parking a Siwek przywitał mnie radośnie . Aż lepiej się czuję ,bez pracy nie dam rady żyć 
04 lutego 2023 19:07 / 7 osobom podoba się ten post
Minął fajnie. Syn porozmawiał z mamą o gotowaniu, a ta... zadowolona, że już nie będzie musiała gotować. Myślała chyba, że tak musi być. Widocznie ktoś nie zapytał się jej. Ech... Autko też do dyspozycji na zakupy i raz nad morze. W marcu miałbym dzień wolny na zwiedzanie Kolonii . A z domu dostałem info, że 17 kwietnia jadę do Ustronia na 24-dniowy urlop  Do sanatorium. Czyli wiem, na czym stoję. A jeśli będzie tu się układać, w co nie wątpię, to przedłużyłbym sobie pobyt o 12 dni. Więc spokojnie. 
04 lutego 2023 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tak nie wiele trzeba, żeby postawić się do pionu .Mój trzeci dzień w pracy przebiegł wzorcowo .Teraz odpoczywam a od 21 szej jadę na nockę .Będę siedziała w recepcji przy telefonie i komputerze . To moja pierwsza nocka po przerwie .Już mam przyjaciela , pieska służbowego, i dwa kucyki które nie zapomniały ani mnie ani mojego auta .Dzisiaj podjechałam na parking a Siwek przywitał mnie radośnie . Aż lepiej się czuję ,bez pracy nie dam rady żyć :radosc:

Teraz już przeczytałem 
04 lutego 2023 19:41 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Minął fajnie. Syn porozmawiał z mamą o gotowaniu, a ta... zadowolona, że już nie będzie musiała gotować. Myślała chyba, że tak musi być. Widocznie ktoś nie zapytał się jej. Ech... Autko też do dyspozycji na zakupy i raz nad morze. W marcu miałbym dzień wolny na zwiedzanie Kolonii . A z domu dostałem info, że 17 kwietnia jadę do Ustronia na 24-dniowy urlop :smiech3: Do sanatorium. Czyli wiem, na czym stoję. A jeśli będzie tu się układać, w co nie wątpię, to przedłużyłbym sobie pobyt o 12 dni. Więc spokojnie. 

Tylko nie pokazuj za bardzo swoich i tak wyśmienitych zdolności kulinarnych bo później trudno będzie Cię komuś zastąpić. 
04 lutego 2023 19:41 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Minął fajnie. Syn porozmawiał z mamą o gotowaniu, a ta... zadowolona, że już nie będzie musiała gotować. Myślała chyba, że tak musi być. Widocznie ktoś nie zapytał się jej. Ech... Autko też do dyspozycji na zakupy i raz nad morze. W marcu miałbym dzień wolny na zwiedzanie Kolonii . A z domu dostałem info, że 17 kwietnia jadę do Ustronia na 24-dniowy urlop :smiech3: Do sanatorium. Czyli wiem, na czym stoję. A jeśli będzie tu się układać, w co nie wątpię, to przedłużyłbym sobie pobyt o 12 dni. Więc spokojnie. 

Będziesz zwiedzać chyba Kilonię?
Ja mam zamiar we wtorek lub czwartek nad morze pojechać do Travemunde - jak pogoda i słoneczko dopisze
W drodze powrotnej małe zakupy zrobię
04 lutego 2023 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Będziesz zwiedzać chyba Kilonię?
Ja mam zamiar we wtorek lub czwartek nad morze pojechać do Travemunde - jak pogoda i słoneczko dopisze:moje_wakacje:
W drodze powrotnej małe zakupy zrobię:ferrari:

Ale Wam zazdroszczę tamtych ston  Ja też chcę na północ do pracy . 
04 lutego 2023 19:48 / 6 osobom podoba się ten post
Nogi to mi do zada wlazły, nawet nie lało,ale niebo w chmurach .Co mi tam, ...ciepło było, ludzi kupa ,fajnie spędzony dzień solo ?
04 lutego 2023 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
A i dobranoc ??
04 lutego 2023 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Będziesz zwiedzać chyba Kilonię?
Ja mam zamiar we wtorek lub czwartek nad morze pojechać do Travemunde - jak pogoda i słoneczko dopisze:moje_wakacje:
W drodze powrotnej małe zakupy zrobię:ferrari:

Kocham TravemundeBylam tam  2 lata.Moja rodzina  przyjeżdżała do mnie bo ze Szczecina to rzut beretem...Pojedz 9 km. dalej  do Timmendorfer Strand . Piękny  kurort..tam też byłam 2 lata.Pozdrawiam.
04 lutego 2023 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Będziesz zwiedzać chyba Kilonię?
Ja mam zamiar we wtorek lub czwartek nad morze pojechać do Travemunde - jak pogoda i słoneczko dopisze:moje_wakacje:
W drodze powrotnej małe zakupy zrobię:ferrari:

Cały czas piszę o Kilonii, a, wskoczyło Kolonia
04 lutego 2023 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tylko nie pokazuj za bardzo swoich i tak wyśmienitych zdolności kulinarnych bo później trudno będzie Cię komuś zastąpić. :oczko::gotuje:

Och tam, od razu wyśmienite