Jak minął dzień 14

12 lutego 2023 19:23 / 7 osobom podoba się ten post
Damessa, a zaniosło Cię może choć przypadkiem do niedżwiadków? Jak będziesz to ucałuj je ode mnie  Tylko ostrożnie, bo mogą odgryźć kokardkę :) 
Koleżanki przed chwilą wyszły. I ja się dziś włóczyłam, a co :) Po Baden. Jest sporo ciekawych imprez . Dziś było coś w rodzaju pokazów-wykładów na wieży, gdzie więziono najgrożniejszych więźniów. Wszystko świetnie przygotowane, przewodnik super ciekawie opowiadał. Po poludniu jeszcze było śpiewanie mantr :) ale jakoś nas tam nie ciągnęło. Po kawie i deserze w "Himmelu" , przyjechałysmy do mnie, gdzie zrobiłam ( obiecałam wcześniej), rumsztyki z karmelizowaną cebulką, ziemniaki i buraczki do tego. Cała powściągliwość szwajcarska poszła na Mont Blanc . Wszystko wylizane do czysta. 
Jeśli ktoś jest w Zurychu i będzie jeszcze w marcu, to polecam odwiedzenie obserwatorium astronomicznego na Uraniastr. Warto wydać te 20 CHF na bilet, ale pierwsze dostępne dopiero w marcu. 
12 lutego 2023 19:33 / 9 osobom podoba się ten post
A u mnie spokój, cały czas w domu. Nie ma co zwiedzać. Nie narzekam jednak. Dość pozwiedzałem sobie w ubieglym roku. A może w następne miejsce, w które pojadę, okaże się fajnym miastem czy miasteczkiem.
Od jutra następny tydzień, który nie wiadomo, kiedy też zleci. 
12 lutego 2023 19:45 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa, a zaniosło Cię może choć przypadkiem do niedżwiadków? Jak będziesz to ucałuj je ode mnie :milosc1::lol1: Tylko ostrożnie, bo mogą odgryźć kokardkę :) 
Koleżanki przed chwilą wyszły. I ja się dziś włóczyłam, a co :) Po Baden. Jest sporo ciekawych imprez . Dziś było coś w rodzaju pokazów-wykładów na wieży, gdzie więziono najgrożniejszych więźniów. Wszystko świetnie przygotowane, przewodnik super ciekawie opowiadał. Po poludniu jeszcze było śpiewanie mantr :) ale jakoś nas tam nie ciągnęło. Po kawie i deserze w "Himmelu" , przyjechałysmy do mnie, gdzie zrobiłam ( obiecałam wcześniej), rumsztyki z karmelizowaną cebulką, ziemniaki i buraczki do tego. Cała powściągliwość szwajcarska poszła na Mont Blanc . Wszystko wylizane do czysta. 
Jeśli ktoś jest w Zurychu i będzie jeszcze w marcu, to polecam odwiedzenie obserwatorium astronomicznego na Uraniastr. Warto wydać te 20 CHF na bilet, ale pierwsze dostępne dopiero w marcu. 

O jak fajnie mam być tu do 22 marca.☺️
12 lutego 2023 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O jak fajnie mam być tu do 22 marca.☺️

20 będziemy z mężem tamże . Na wiosennych obserwacjach. Chcesz się podczepić ? :) 
12 lutego 2023 19:48 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

A u mnie spokój, cały czas w domu. Nie ma co zwiedzać. Nie narzekam jednak. Dość pozwiedzałem sobie w ubieglym roku. A może w następne miejsce, w które pojadę, okaże się fajnym miastem czy miasteczkiem.
Od jutra następny tydzień, który nie wiadomo, kiedy też zleci. 

Damessa ma naprawdę dobrą lokalizację, Do Interlaken niedaleko, Jungfraujoch tez nie specjalnie. Może się wybierze z jaką koleżanką. 
12 lutego 2023 19:51 / 9 osobom podoba się ten post
Na nogach  chyba 10km po lasach  nad jeziorem 
Samotnie nawet be kijków ?
12 lutego 2023 19:54 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

20 będziemy z mężem tamże . Na wiosennych obserwacjach. Chcesz się podczepić ? :) 

Ja mogę wtedy gdy mam wolne a 20go pracuje ?Ale dziękuję?Pojade wcześniej ok 12go, ale po urlopie z Seniorką bo mamy zaklepany tygodniowy wypad ☺️  
12 lutego 2023 20:03 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa ma naprawdę dobrą lokalizację, Do Interlaken niedaleko, Jungfraujoch tez nie specjalnie. Może się wybierze z jaką koleżanką. 

Są  plany ...Ja wiercipięta  jestem
12 lutego 2023 20:03 / 6 osobom podoba się ten post
Byłam dziś odwiedzić Seniorkę ,całkiem dobrze z nią .Niespodziewała się że ją dziś odwiedzę.Pojechalyśmy na ciacho i kawę pięterko niżej ,syn płacił.Niedziela zleciała piorunem☺️   
12 lutego 2023 20:18 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja mogę wtedy gdy mam wolne a 20go pracuje ?Ale dziękuję?Pojade wcześniej ok 12go, ale po urlopie z Seniorką bo mamy zaklepany tygodniowy wypad ☺️  

W sumie jak masz wieczory wolne to można codziennie od pn-pt. Wejscia zaczynają się w czasie zimowym o 20 stej, letnim o 21. 
12 lutego 2023 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Są  plany ...:-)Ja wiercipięta  jestem:smiech3:

Nie pożałujesz. Ale ubierz sie cieplutko, bo tam p......dzi, zwłaszcza teraz. 
12 lutego 2023 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Na nogach :chaplin: chyba 10km po lasach  nad jeziorem :chaplin:
Samotnie nawet be kijków ?

O Bidulko, ale już w domciu jesteś, znaczy na szteli ? 
12 lutego 2023 20:37 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

W sumie jak masz wieczory wolne to można codziennie od pn-pt. Wejscia zaczynają się w czasie zimowym o 20 stej, letnim o 21. 

Seniorka chodzi spać między 20 a 20.30, muszę pogadać o późnowieczornym wyjściu z córką .Jak mam dzień wolny to od 9-19☺️Muszę tam jeszcze dojechać to pół godziny drogi Zugiem na BH tylko.A może z córką autem pojedziemy ?
12 lutego 2023 20:43 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

O Bidulko, ale już w domciu jesteś, znaczy na szteli ? :lol1:

Oj  tak
13 lutego 2023 13:57 / 6 osobom podoba się ten post
Wczoraj nie zrobiłam w pracy awantury, że mam w tym tygodniu nocki ,tylko nocki .
Zaczyna mi się podobać 
Zajechałem wczoraj i minęłam się z dziewczyną praktycznie w drzwiach. . Sprawdziłam czy wszystko jest na swoim miejscu  i zapodalam sobie film .Oczywiście nie wiem jak się skończył, bo usnęłam  O 2 giej obudził mnie tel . jakiś zabłąkany jegomość szukał pokoju jedynki dla dwóch osób   No nie ma takich pokoji , trudno .Podchmielonym głosem podziękował za informację . O 4 tej zaczęłam robić śniadania  Wszystko w pojemnikach, podgrzewaczach, przygotowałam do 5.30 .Potem walczyłam z expresem do kawy, bo ciągle otrzymywałam komunikat "  wymień tackę " no qrcze blade nie oszukasz tego typa  . Dopiero jak zaskoczył że wszystko ok, zasyczał , stuknął,  i kłąb pary się pojawił 
. O 6.30 dojechał szef i pojechałam do domu :
W domu szybki prysznic, kota pod pachę i do łóżka . Obudziłam się ok 11.30 i wpadłam w rutynę.  :