Jak minął dzień 14

11 lutego 2023 13:40 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Koleżanka  ze Spitexu / fryzjerka  z zawodu/ obcieła mi włosy.Jeździ z całym kufrem  do  fryzowania.:super:A i już mam zmienniczkę :taniec2:Za chwilę  wychodze  bo słoneczko woła.

Mnie kiedyś koleżanka obcięła włosy to musiałam w czapce chodzić .
11 lutego 2023 13:58 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Oglądam w TVN reportaż z Turcji .Bezgraniczną  ozpscz,  niemoc i oczekiwanie . Widząc to wszystkie inne zmartwienia bledna.  Polacy pomagają na ile mogą . A ile jeszcze uwięzionych ludzi czeka na pomoc ?  

A człowiek się zabija leci i po co to wszystko. Wystarczy chwila i nie masz nic. ??
11 lutego 2023 14:29 / 8 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam wszystkich z nowego miejsca. Po raz pierwszy pojechałam do małżeństwa, w tym przypadku był to strzał w dziesiątkę. Babka wredna jak 150, ale za to gościu przesympatyczny. Jak babka do mnie fuka, natychmiast reaguje. Mam sporo czasu wolnego, korzystam ile się da :) 
11 lutego 2023 16:04 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mnie kiedyś koleżanka obcięła włosy to musiałam w czapce chodzić .

Więcej  optymizmu i wiary w ludzi..To zawodowa fryzjerka była 
11 lutego 2023 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Więcej  optymizmu i wiary w ludzi..:smiech3:To zawodowa fryzjerka była :super:

Żarty sobie stroilsm 
11 lutego 2023 17:10 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Żarty sobie stroilsm :-)

11 lutego 2023 17:13 / 5 osobom podoba się ten post
Odpoczywam .Zakręciłem włosy na walki , ułożyłam tak poduszeczki żeby nie gniotly i włączyłam ustawienie na relax . Nabieram sił przed wyjazdem do pracy 
11 lutego 2023 17:46 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Więcej  optymizmu i wiary w ludzi..:smiech3:To zawodowa fryzjerka była :super:

Czasem trzeba patrzeć na ręce, nawet i w zakładzie fryzjerskim juz wczesniej sprawdzonym. Mnie raz włascicielka zakładu powierzyla takiej jednej nieopierzonej i oprócz tego, że musiałam non stop sluchać rzucanych w luft "o jesooo, ale pani ma tych włosów", to mimo, że koleżanka jej pomogła przy balayagu, to "wizjonerka" postrzępiła mi koncówki, a raczej obsiepała. Fakt, że w moich włosach tej skuchy widać nie było, ale zareklamowałam usługę i taka bylejakość się nie opłaciła.
Natomiast z przyjemnością odwiedzam fryzjerkę, którą mi swego czasu dziewczyna ze Spitexu poleciła. Uprzejmie, żadnych głupkowatych komentarzy, świetne farby i nie żal wydać na tak dobrze wykonaną robotę pieniędzy.
A fryzjerki objazdowe są dość popularne w CH. Są dobre w swoim fachu a i ceny nawet jak na Szwajcarię do zaakceptowania.
Teraz muszę wam coś wyznać :) Jak już będę miała na włosach tylko biel, to żadnych farb. Wystarczy dobre strzyżenie i zadbane włosy . Mnie się to bardzo podoba. Wygląda elegancko, wręcz mistycznie.  
11 lutego 2023 18:15 / 7 osobom podoba się ten post
A ja dziś byłam w Zoo ale było fajnie ,pogoda piekna więc i focie super .Ludzi sporo ,całe rodziny no bo jest co oglądać ☺️
11 lutego 2023 18:46 / 6 osobom podoba się ten post
Może wytrzymam bez fryzjera.. W styczniu byłem ostatni raz, a z reguły co dwa miesiące chodzę. I tak zawsze maszynka 3 mm i fajnie, więc aż takiej szopy mieć nie będę.
A tu spokój i... pokój. Po rozmowie z synem Ute podeszła z wyciągniętą ręką, powiedziała Frieden i przytuliła się. Było to autentyczne. Jeszcze wcześniej z synem porozmawiałem. Ute ma mi mówić, kiedy jej pomóc. Często targała kosz z suchym praniem z piwnicy na pierwsze piętro, chociaż jej mówiłem, że pomogę, ale uparciuch. Teraz się to zmieni. 
Ute ma duży cukier, więc je wtedy, kiedy ma ochotę, dlatego też unikam obiadów. Pflegeheim dopiero będą załatwiać na maj czy czerwiec. Z tego wzgledu, że ich choroby mogą, ich rozwój, postępować. Lepiej będą zaopiekowani. Uważam, że już powinno być lepiej. Bo i jest od czwartku spokój.
Dzień powoli zbliża się ku końcowi 
11 lutego 2023 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Maszynką nogi golę i to częściej niż co 2 mce, ale.....mąż jeżdzi do fryzjera, a może by się przyoszczędzić dało 
11 lutego 2023 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Maszynką nogi golę i to częściej niż co 2 mce, ale.....mąż jeżdzi do fryzjera, a może by się przyoszczędzić dało :lol3:

??
11 lutego 2023 23:05 / 5 osobom podoba się ten post
Zrezygnowałam dzisiaj ze spotkania towarzyskiego na rzecz wieczoru w domu. Wypucowałam dzisiaj chałupkę, zmieniłam pościel i pralka solidnie popracowała. A teraz mhm i uhm,pomrukuję jak kotka,tak mi dobrze. Rozkoszuję się spokojem. Voic Senior zaliczony,  świeczuszki migocą, jeszcze lampkę cabernet  sauvignon sobie sączę. Skorzystałam z podpowiedzi jednej z naszych forumowych koleżanek-youtube na ekranie telewizora, słuchawki w uszach i leci koncert Procol Harum, 2006 r ,Dania. Właśnie słucham "Bielszego odcienia bieli".  Koncert zupełnie inny,orkiestra, smyczki,chór. Czad!!! 
 
12 lutego 2023 17:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zrezygnowałam dzisiaj ze spotkania towarzyskiego na rzecz wieczoru w domu. Wypucowałam dzisiaj chałupkę, zmieniłam pościel i pralka solidnie popracowała. A teraz mhm i uhm,pomrukuję jak kotka,tak mi dobrze. Rozkoszuję się spokojem. Voic Senior zaliczony,  świeczuszki migocą, jeszcze lampkę cabernet  sauvignon sobie sączę. Skorzystałam z podpowiedzi jednej z naszych forumowych koleżanek-youtube na ekranie telewizora, słuchawki w uszach i leci koncert Procol Harum, 2006 r ,Dania. Właśnie słucham "Bielszego odcienia bieli".  Koncert zupełnie inny,orkiestra, smyczki,chór. Czad!!! 
 

Uwielbiam 
12 lutego 2023 18:00 / 6 osobom podoba się ten post
8 godzin  włóczyłam się  po słonecznym Bern. Spotkalam  amatorów   kąpieli w rzece W slońcu wszystko   ma inny  wymiar Kocham Bern.