Powitajki przy kawie 74

08 kwietnia 2023 15:42 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Nikt nie uogólnia, niemniej takie sytuacje mają miejsce często. 
Bynajmniej nie krytykuję takich postaw, każdy jest dorosły:-)

Kto chce być nieuczciwy to i taki  pozostanie. W małżeństwach zawartych przed najświętszym sakramentem zdradzają i Ci cobez ślubu siedzą też zdradzają. Każdy robi jak chce. Nigdy nie zdradzalam i nie mam zamiaru. Lepiej powiedzieć uczciwie wie że mi ktoś nie pasuje niż kręcić na boku. 
08 kwietnia 2023 15:57 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

Tylko tam wzrosły a nam chcą stawki obniżyć.Dzis gadałam z 1firma w której też kiedyś byłam i mówię 1800 1 osoba i 5,5 tyg.ona ze to są duże koszty(a wiem że faktycznie opłacają składki).Wychodzi na to że jak się jeszcze pojedzie(wiadomo zarobić, nie na wakacje). To trzeba będzie posiedzieć, wtedy jakieś tomy do czytania, puzzle itd.Niby ofert za trzęsienie ale place b.marne a jak lepsze to bardzo ciężkie przypadki. Pożyjemy zobaczymy
 

Też racja. Ostatnio śmignęła mi oferta za 1400, kto jedzie dziś za takie stawki 
 
08 kwietnia 2023 15:58 / 7 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam! Wyrobiona już jestem:super:Żurek na zakwasie,swojski majonez, sos tatarski...itp .Najważniejsze, że  wnuczęta już  są. Spacer,świecenie  koszyczka,cmentarz...już  wykonane :-)Pozdrawiam Was serdecznie:buziaki2::wlk11::wlk14::wlk15:

Witaj Demesiu . Niech te święta będą rodzinne i radosne. Dla Ciebie i dla wszystkich Forumek i Forumka. Tak,wiem,z dała od bliskich,rodzinnie nie będzie,ale Ci,których kochamy,którzy są nam bliscy,zawsze są z nami w naszych sercach i myślach. Wszystkim,czy to w domu,czy na wyjeździe,życzę spokoju ducha i wiary w lepsze dni. Wielkanoc,symbol odrodzenia,niech będzie dla każdego z nas,naszym własnym odrodzeniem. Wesołego Alleluja 
08 kwietnia 2023 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Też racja. Ostatnio śmignęła mi oferta za 1400, kto jedzie dziś za takie stawki :przeklina:
 

Desperaci, którym się wmawia że bez języka to dużo..
08 kwietnia 2023 20:03 / 5 osobom podoba się ten post
Tamara

Desperaci, którym się wmawia że bez języka to dużo..

Jeśli ktoś bardzo potrzebuje pracy,nie ma z czego zapłacić rachunków,nie zna jezyka i za pierwszy wyjazd dostaje taką ofertę,to agencje nie muszą mu niczego wmawiać ani specjalnie namawiać. Pewnie się narażę,ale myślę że te 1400 w takim przypadku jest ok. Wiele doświadczonych opiekunek pracuje za 1600-1650. Wiem na pewno,znam takie osobiście 
08 kwietnia 2023 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jeśli ktoś bardzo potrzebuje pracy,nie ma z czego zapłacić rachunków,nie zna jezyka i za pierwszy wyjazd dostaje taką ofertę,to agencje nie muszą mu niczego wmawiać ani specjalnie namawiać. Pewnie się narażę,ale myślę że te 1400 w takim przypadku jest ok. Wiele doświadczonych opiekunek pracuje za 1600-1650. Wiem na pewno,znam takie osobiście 

No, to też prawda niestety 
08 kwietnia 2023 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
Tamara

No, to też prawda niestety 

Niestety dla tych doświadczonych,bo dla początkujących i "nie szprechajacych"to nawet bardzo ok
08 kwietnia 2023 23:00 / 4 osobom podoba się ten post
Ciekawe że za język placa to bym po zdanej maturze z Niemca.musiala juz 2 klocki zarobić. Klocki..to będę zbierać w tej robocie Propozycja na nast.wyjazd padła ..1700
09 kwietnia 2023 05:44 / 7 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Pierwszy tydzień za mną - zostały jeszcze cztery
Miłego świętowania wszystkim
09 kwietnia 2023 06:23 / 6 osobom podoba się ten post
Wesołych Świąt Wielkanocnych i smacznego jajka dla całej ekipy opiekunkowa. 
Ps. Spokojnego i radosnego świętowania gdzie kolwiek się znajdujecie. ???
09 kwietnia 2023 06:27 / 6 osobom podoba się ten post
Spokojnych świąt Wielkanocnych dla tych pracujacych i dla tych,co w domku.Niech Wam szybko czas zleci 
09 kwietnia 2023 06:54 / 9 osobom podoba się ten post
Zdrowych , spokojnych i wesołych Świąt Wiekiej Nocy 
09 kwietnia 2023 07:03 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo zdrowych i spokojnych świąt i miłego dnia
09 kwietnia 2023 07:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  radosnych Świąt Wielkanocnych 
09 kwietnia 2023 08:01 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. 
Miłego, spokojnego dnia