Pflegedienst ( współpraca i opinie obu stron )

27 sierpnia 2013 11:57
Tali

Hogata zauważyłam, ze mało ich i też żałuję, bo można było dużo się od nich dowiedzieć...
ale zaglądałam już na profile i nie ma tam meila ani innej formy kontaktu niestety, dlatego tu napisałam.... 

Acha:(No coz,moze zajza i przeczytaja,poczekaj,a noz- widelec:)
27 sierpnia 2013 12:11 / 3 osobom podoba się ten post
Tali

Jakby co to mój mail jest w profilu i gg też... jakby ktoś miał info na interesujący mnie temat...

Tali,zajrzałam w neta i znalazłam forum krankeschwester.de,trochę zrzędzą,ale są tam zawarte dość konkretne informacje,może da Ci to jakiś pogląd
http://www.krankenschwester.de/forum/ambulante-pflege-private-kranken-altenpflege-hause/23364-arbeit-ambulanten-pflegedienst-attraktiv-genug.html
27 sierpnia 2013 12:12
Poczta pantoflowa jednak zawsze dziala,a moze poczta Andrejkowa?Hahahahahaha:)
Tali juz za chwile pewnie dostaniesz odpowiedz na nurtujace Ciebie pytania:)
Mnie z reszta tez to interesuje:)
27 sierpnia 2013 12:16
tina 100%

Tali,zajrzałam w neta i znalazłam forum krankeschwester.de,trochę zrzędzą,ale są tam zawarte dość konkretne informacje,może da Ci to jakiś pogląd
http://www.krankenschwester.de/forum/ambulante-pflege-private-kranken-altenpflege-hause/23364-arbeit-ambulanten-pflegedienst-attraktiv-genug.html

Dzięki Tina... akurat to znalazłam i już poczytałam... :D 
 
27 sierpnia 2013 12:17 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze cóś znalazłam http://www.medi-jobs.de/forum/altenpfleger-forum-f3/pflegedienst-oder-altenheim--t57.html
Może Kika się pojawi i na pewno udzieli rzetelnych informacji,bo Diakonka niestety usuneła konto.
27 sierpnia 2013 12:18
Ogólnie dzięki Dobre Kobiety za wszelką pomoc!!!!!!!!!!!! :-************************
Mam taki mętlik w głowie od tych wszystkich informacji i strasznie mnie to męczy...
27 sierpnia 2013 12:20
tina 100%

Jeszcze cóś znalazłam http://www.medi-jobs.de/forum/altenpfleger-forum-f3/pflegedienst-oder-altenheim--t57.html
Może Kika się pojawi i na pewno udzieli rzetelnych informacji,bo Diakonka niestety usuneła konto.

O  a tego nie czytałam... :DDD
dzięki Tina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 sierpnia 2013 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
Kupa tych informacji w necie jest,faktycznie mozna się pogubić,a na pewno się tym zmęczyć.Może Tali wypunktuj,co konkretnie chcesz wiedzieć,i zacznij poszukiwania już wg planu.Tak jest trochę łatwiej.
27 sierpnia 2013 16:59
tina 100%

Kupa tych informacji w necie jest,faktycznie mozna się pogubić,a na pewno się tym zmęczyć.Może Tali wypunktuj,co konkretnie chcesz wiedzieć,i zacznij poszukiwania już wg planu.Tak jest trochę łatwiej.

Tina tak mniej więcej wiem czego szukam... wyszukałam info o Krankenpflege, Altenpflege i KPhelferin oraz o warunkach finasowych... teraz chodzi mi o to jakie właściwie muszę mieć kwalifikacje, aby w Pflegedienst pracować... jutro dzwonię do szefowej, bo muszę z nią pogadać, bo chcę wiedzieć na czym stoję...
Dzięki za wszystko!
28 września 2013 08:38
Przy sniadaniu żona PDP mówi, że odwoła Pflegedienst, bo to kosztuje kilkaset euro i ja będe codziennie kąpał i mył PDP. I pyta co ja sądze? Zamurowało mnie. Najpierw decyzje o przedłużeniu mojego pobytu do końca paźdz., potem pytania z firmy i od frau, czy po mies. przerwy ( listopad) wróce na grudz/stycz, mail z firmy z pytaniem o to samo, a dzisiaj frau chce odwołac Pfleged. i mnie pyta.
To ja pytam: a co ja z tego będe miał ?
Zgodzić sie, czy nie ? Negocjowac ?
Co sadzicie ??
28 września 2013 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
W żadnym wypadku nie godzić się bez dodatkowej zapłaty - obojętnie z jakiego źródła .Próbuj negocjować , argumenty znajdziesz - no chyba że znając dobrze realia nie ma szans na extra zapłatę . To niech zostanie jak jest .
28 września 2013 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Przy sniadaniu żona PDP mówi, że odwoła Pflegedienst, bo to kosztuje kilkaset euro i ja będe codziennie kąpał i mył PDP. I pyta co ja sądze? Zamurowało mnie. Najpierw decyzje o przedłużeniu mojego pobytu do końca paźdz., potem pytania z firmy i od frau, czy po mies. przerwy ( listopad) wróce na grudz/stycz, mail z firmy z pytaniem o to samo, a dzisiaj frau chce odwołac Pfleged. i mnie pyta.
To ja pytam: a co ja z tego będe miał ?
Zgodzić sie, czy nie ? Negocjowac ?
Co sadzicie ??

Nic z tego prawdopodobnie nie będziesz miał - a kasa na Pflrgrdienst i tak przeciez z Kasy Chorych idzie a nie z kieszeni frau.Zależy od tego co w umowie masz,ale nie sądz żeby Cipodwyżkę firma dała na to konto.Powiedz frau,że nie czujesz się na siłach ,że może od nastepnego pobytu-niech narazie zostanie jak jest.Bo na extra z kieszeni frau za kąpiele to chyba nie bardzo,co?
28 września 2013 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Przy sniadaniu żona PDP mówi, że odwoła Pflegedienst, bo to kosztuje kilkaset euro i ja będe codziennie kąpał i mył PDP. I pyta co ja sądze? Zamurowało mnie. Najpierw decyzje o przedłużeniu mojego pobytu do końca paźdz., potem pytania z firmy i od frau, czy po mies. przerwy ( listopad) wróce na grudz/stycz, mail z firmy z pytaniem o to samo, a dzisiaj frau chce odwołac Pfleged. i mnie pyta.
To ja pytam: a co ja z tego będe miał ?
Zgodzić sie, czy nie ? Negocjowac ?
Co sadzicie ??

A mogą być "techniczne " problemy z myciem PDP? On przychodzą   i znikają, czy st pan nie będzie przy Tobie rozrabiał? Ja mam osobę lężącą i cala pielęgnacja na mojej głowie, w rękach, gdybym sobie ne radziła to mam dzwonić , ale tak to sama. Kasa Chorych wszystkiego nie płaci.
28 września 2013 09:15 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Przy sniadaniu żona PDP mówi, że odwoła Pflegedienst, bo to kosztuje kilkaset euro i ja będe codziennie kąpał i mył PDP. I pyta co ja sądze? Zamurowało mnie. Najpierw decyzje o przedłużeniu mojego pobytu do końca paźdz., potem pytania z firmy i od frau, czy po mies. przerwy ( listopad) wróce na grudz/stycz, mail z firmy z pytaniem o to samo, a dzisiaj frau chce odwołac Pfleged. i mnie pyta.
To ja pytam: a co ja z tego będe miał ?
Zgodzić sie, czy nie ? Negocjowac ?
Co sadzicie ??

Ja mialam podobnie.Do kapieli dziadka przychodza z Caritasu.Ostatnio dziadek (tak kaze sie nazywac) stwierdzil ze lepiej gdybym ja to robila bo jestem "pod reka".Powiedzialam ..."niech Caritas robi swoje a ja robie swoje".Nie mam obowiazku kapania dziadka..(.wazy ponad 110 kg). Od tego czasu mam spokoj.
28 września 2013 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Do mojej obecnej podopiecznej też przychodzi pflegedienst 3 razy w tyg, niestety ona nawet im nie pozwala się za każdym razem myć, przeważnie tylko raz w tyg w poniedziałek, a tak nivea kulka pod pachy i tam niżej też, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie wnikam, tak jak Misia napisała, one robią swoje a ja swoje. To jednorazowy wyjazd więc staram się nie robić rewolucji i zmieniać jej, bo pani ma 93 lata a ja 2mies tu wytrzymam