Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

16 listopada 2017 15:06 / 5 osobom podoba się ten post
ewa14

Alasko 2,5 roku, to ogromny sukces.
To taki nałóg, że jak się w głowie dobrze nie poprzestawia, to żeby skały s.......y nic z rzucania nie będzie.
Widocznie u mnie się na tyle jeszcze te klepki nie poprzestawiały, aczkolwiek w DE chmurzę elektryka i jest mi z tym dobrze, nawet nie pomyślę o analogu.
A jak wolność poczuję to..........................hulaj dusza.:-)

Najgorsze z tego wszystkiego ,że ja po prostu lubię palić,ale tak jak pisałam spróbuję tej " elektroniki" ,a nuż mi się spodoba.
16 listopada 2017 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
Spróbuj, mi na wyjeździe bardzo to odpowiada.
16 listopada 2017 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Najgorsze z tego wszystkiego ,że ja po prostu lubię palić,ale tak jak pisałam spróbuję tej " elektroniki" ,a nuż mi się spodoba.:-)

Ja Ci odradzam elektronikę ponoć bardziej trująca niż wypalenie papierosa
16 listopada 2017 15:46 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ja Ci odradzam elektronikę ponoć bardziej trująca niż wypalenie papierosa:-)

Ponoć...  
A coś więcej na temat tego "ponoć"?
16 listopada 2017 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ja Ci odradzam elektronikę ponoć bardziej trująca niż wypalenie papierosa:-)

W płynach do e-papierosa jest arsen ktory jest substancją szkodliwą,regularne wprowadzanie arsenu do organizmu może doprowadzić do raka płuc,skóry ,nerek.Ja nie palę więc nie mam z tym problemu.A co do szkodliwości czy e-papierosa czy normalnego to chyba jesne że szkodzą.
16 listopada 2017 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Ponoć... :rozmysla: 
A coś więcej na temat tego "ponoć"?

Niżej napisałam że ponoć,czytaj
16 listopada 2017 17:15 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

W płynach do e-papierosa jest arsen ktory jest substancją szkodliwą,regularne wprowadzanie arsenu do organizmu może doprowadzić do raka płuc,skóry ,nerek.Ja nie palę więc nie mam z tym problemu.A co do szkodliwości czy e-papierosa czy normalnego to chyba jesne że szkodzą.

Jedno g.....o a drugie jeszcze większe. Najlepiej wogole nie palić.
16 listopada 2017 17:24 / 7 osobom podoba się ten post
Malina

W płynach do e-papierosa jest arsen ktory jest substancją szkodliwą,regularne wprowadzanie arsenu do organizmu może doprowadzić do raka płuc,skóry ,nerek.Ja nie palę więc nie mam z tym problemu.A co do szkodliwości czy e-papierosa czy normalnego to chyba jesne że szkodzą.

Aresen wydziela się tylko wtedy ,gdy liquid zostanie podgrzany do bardzo wysokiej temperatury. Takie niebezpieczeństwo stwarzaja baterię o regulowanej mocy do 2400. Wiekszość baterii nie ma tak dużej mocy,a w związku z tym nie ma możliwości wydzielania się jakichkolwiek trujących substancji.
Jeśli chodzi o uzaleznienie to również spora częśc e-paczay pali liquid 0 % nikotyny więc jakby nie patrzeć e-papieros jest mniej szkodliwy. 
16 listopada 2017 17:31
ivanilia40

Aresen wydziela się tylko wtedy ,gdy liquid zostanie podgrzany do bardzo wysokiej temperatury. Takie niebezpieczeństwo stwarzaja baterię o regulowanej mocy do 2400. Wiekszość baterii nie ma tak dużej mocy,a w związku z tym nie ma możliwości wydzielania się jakichkolwiek trujących substancji.
Jeśli chodzi o uzaleznienie to również spora częśc e-paczay pali liquid 0 % nikotyny więc jakby nie patrzeć e-papieros jest mniej szkodliwy. 

Tak jak napisałam ja na szczęscie z tym problemu nie mam,i jak dla mnie to okropnie brzydko wygląda podstarzała pani pomarszczona jak bibuła karbowana z papierosem.przyznam się że też próbowałam a jakże w liceum trzeba było zajarać,aby nie być gorszym,ale jakoś nie posmakowało mi.
16 listopada 2017 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Niżej napisałam że ponoć,czytaj

Aaa... mądrego, to i przyjemnie posłuchać /poczytać/ 
 
Rozumiem i dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 
16 listopada 2017 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Aaa... mądrego, to i przyjemnie posłuchać /poczytać/ :super:
 
Rozumiem i dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :chaplin:

Aaa i poszedłeś zajarać?
16 listopada 2017 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Aresen wydziela się tylko wtedy ,gdy liquid zostanie podgrzany do bardzo wysokiej temperatury. Takie niebezpieczeństwo stwarzaja baterię o regulowanej mocy do 2400. Wiekszość baterii nie ma tak dużej mocy,a w związku z tym nie ma możliwości wydzielania się jakichkolwiek trujących substancji.
Jeśli chodzi o uzaleznienie to również spora częśc e-paczay pali liquid 0 % nikotyny więc jakby nie patrzeć e-papieros jest mniej szkodliwy. 

Są opinie, że ponoć możesz nie mieć racji 
16 listopada 2017 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Aaa i poszedłeś zajarać?:-)

Otóż, nie 
Właśnie "pociągam" sobie e-papierosa z beznikotynowym liquidem o smaku brzoskwiniowej ice tea 
16 listopada 2017 17:37 / 5 osobom podoba się ten post
Ponoć najlepiej mieć dwie lufki,ja mam i cieszę się nieludzko
16 listopada 2017 17:38 / 5 osobom podoba się ten post
Misiek

Otóż, nie :nie wolno:
Właśnie "pociągam" sobie e-papierosa z beznikotynowym liquidem o smaku brzoskwiniowej ice tea :wystawia jezyk:

Nie próbowałam jeszcze owocków,narazie jestem przy tabakach różych sortów. Doznania są?