Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

16 listopada 2017 22:05 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No właśnie...świadczy to tylko o tym ,jak bardzo są szkodliwe papierosy. Jakby palił e-fajeczkę, to pewnie by do tej pory wymieniał się doświadczeniami o zapachach liquidów...

Jak całkiem e-fajek zabronią, to może działać z podziemia...
16 listopada 2017 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak całkiem e-fajek zabronią, to może działać z podziemia...

Nie zabronią,kasy z akcyzy potrzebują. Po NR pewnie liquid w Polsce będzie w cenie niemieckiej... Przestanę wozić z sobą litrami,a będe na miejscu kupować.
16 listopada 2017 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie zabronią,kasy z akcyzy potrzebują. Po NR pewnie liquid w Polsce będzie w cenie niemieckiej... Przestanę wozić z sobą litrami,a będe na miejscu kupować.

Tylko że ten niemiecki jest bardzo esencjonalny, ale bazę mają dobrą, można rozcieńczyć. W Polsce jak masz niedaleko sklep e-dym, to się wybierz. Mają bardzo dobre liquidy i w przystępnych cenach, a i coś do mieszania też kupisz.
16 listopada 2017 22:14 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tylko że ten niemiecki jest bardzo esencjonalny, ale bazę mają dobrą, można rozcieńczyć. W Polsce jak masz niedaleko sklep e-dym, to się wybierz. Mają bardzo dobre liquidy i w przystępnych cenach, a i coś do mieszania też kupisz.

Tak własnie robię . Jak wchodzę do mojego ulubionego sklepu z "e" ,zanim zdążę coś powiedzieć ,to pan już czeka na mnie z kartonem 
16 listopada 2017 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tak własnie robię . Jak wchodzę do mojego ulubionego sklepu z "e" ,zanim zdążę coś powiedzieć ,to pan już czeka na mnie z kartonem :smiech3:

Jak byś była w Wigilię, to by Cię jeszcze na sankach do domu podwiózł...
16 listopada 2017 22:22 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak byś była w Wigilię, to by Cię jeszcze na sankach do domu podwiózł...:hihi:

Chyba nie,ma rower a nigdy nie zaproponował...
16 listopada 2017 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Chyba nie,ma rower a nigdy nie zaproponował...

To wszystko jasne- sam woli jeżdzić pomiędzy i bez...
16 listopada 2017 22:30 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To wszystko jasne- sam woli jeżdzić pomiędzy i bez...:hihi:

Może tak być,bo dziwnie chodzi,zupałnie jak piłkarz. 
08 grudnia 2017 18:03
witam--temat papierosów ---moje drogie Panie nie palcie a jeżeli to do czego innego,hihi. Zmieniałem zmiennika ,który palił co prawda facet ,ale to nie ma znaczenia ,pet na pecie-zgroza! Przykład --moja szwagierka paliła od 18  roku życia -kiedy ją otworzono ,zaszyto,dlaczego ? nie muszę pisać--nie chorowała całe życie ,m-c i jej nie było, już 4 lata jak nie żyje. Nie Pal!!!Lepiej kielicha ,ale też z umiarem.NIE PAL !!!!
08 grudnia 2017 18:19 / 7 osobom podoba się ten post
O ja pier...pierdziu!
08 grudnia 2017 18:39 / 8 osobom podoba się ten post
adamos60

witam--temat papierosów ---moje drogie Panie nie palcie a jeżeli to do czego innego,hihi. Zmieniałem zmiennika ,który palił co prawda facet ,ale to nie ma znaczenia ,pet na pecie-zgroza! Przykład --moja szwagierka paliła od 18  roku życia -kiedy ją otworzono ,zaszyto,dlaczego ? nie muszę pisać--nie chorowała całe życie ,m-c i jej nie było, już 4 lata jak nie żyje. Nie Pal!!!Lepiej kielicha ,ale też z umiarem.NIE PAL !!!!

Kolego
Kto pije i pali ten nie ma robali i to jest fakt.
Wędzone dłużej leży, to też fakt
09 grudnia 2017 05:11 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

O ja pier...pierdziu!

Ja też ...pierdziuuu...i jeszcze o jeżuńkuu ...
09 grudnia 2017 12:39 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też ...pierdziuuu...i jeszcze o jeżuńkuu ...

Po prostu przebieglam sie po kilku watkach. Tutaj juz nie wytrzymalam. Niektorych "madrosci" nie da sie przelknac bez pol litra. A ja jednak w pracy jestem i tego politerka nie posiadam...
09 grudnia 2017 12:48 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Po prostu przebieglam sie po kilku watkach. Tutaj juz nie wytrzymalam. Niektorych "madrosci" nie da sie przelknac bez pol litra. A ja jednak w pracy jestem i tego politerka nie posiadam...

Też znajduję się w chwili obecnej na robotach . Może kiedyś ...na jakimś urlopie będzie dane nam się spotkać . Wtedy laptopy na kolana i ...za każdy nierozebrany ...nierozkminiony post ....po kielonku . Kuźwa ...nie dam rady tyle wypić . Teraz to na poważnie - ja pier....ja pierdziuuuu !
09 grudnia 2017 12:54 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też znajduję się w chwili obecnej na robotach . Może kiedyś ...na jakimś urlopie będzie dane nam się spotkać . Wtedy laptopy na kolana i ...za każdy nierozebrany ...nierozkminiony post ....po kielonku . Kuźwa ...nie dam rady tyle wypić . Teraz to na poważnie - ja pier....ja pierdziuuuu !

No ja pierdziu! Ale jak ja pierdziu! (Nie mylic z gazami!) Czasami mysle,ze ynteligencyi mi nie styka na rozkminianie postow. Niektorych. Az sie boje o zwoje mozgowe. Moga sie przepalic i umre. I mimo,ze pale nie umre na raka. A powinnam. Az strach na operacje isc bo jak mnie wezma i zaszyja? Przeciez nie naduzywam!!