Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

16 listopada 2017 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Otóż, nie :nie wolno:
Właśnie "pociągam" sobie e-papierosa z beznikotynowym liquidem o smaku brzoskwiniowej ice tea :wystawia jezyk:

A to delektuj się,smaczenego
16 listopada 2017 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ponoć najlepiej mieć dwie lufki,ja mam i cieszę się nieludzko :oczko2:

No właśnie.
Kobiety z reguły mają dwie...
...lufki.
16 listopada 2017 17:39 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Aresen wydziela się tylko wtedy ,gdy liquid zostanie podgrzany do bardzo wysokiej temperatury. Takie niebezpieczeństwo stwarzaja baterię o regulowanej mocy do 2400. Wiekszość baterii nie ma tak dużej mocy,a w związku z tym nie ma możliwości wydzielania się jakichkolwiek trujących substancji.
Jeśli chodzi o uzaleznienie to również spora częśc e-paczay pali liquid 0 % nikotyny więc jakby nie patrzeć e-papieros jest mniej szkodliwy. 

A to sie może zdarzyc też wtedy, gdy grzałka jest już nadwerężona i są to śladowe ilości arsenu, który również się wydziela np. poczas grillowania.
Natomiast w dymie tytoniowym na skutek zarzenia wyniku niecałkowitego spalania tytoniu tego związku jest bardzo dużo i jeszcze innych, które wytwarzają się nie tylko w wyniku spalania tytoniu, ale również bibułki do papierosów, klejów. 
Mi ta informacja że wdycham palący się klej z papierem plus solidny argument finansowy w postaci oszacowania ile kasy puściłam z dymem wystarczył do przerzucenia się bądź co bądź na dużo mniejsze zło.
16 listopada 2017 17:42 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to sie może zdarzyc też wtedy, gdy grzałka jest już nadwerężona i są to śladowe ilości arsenu, który również się wydziela np. poczas grillowania.
Natomiast w dymie tytoniowym na skutek zarzenia wyniku niecałkowitego spalania tytoniu tego związku jest bardzo dużo i jeszcze innych, które wytwarzają się nie tylko w wyniku spalania tytoniu, ale również bibułki do papierosów, klejów. 
Mi ta informacja że wdycham palący się klej z papierem plus solidny argument finansowy w postaci oszacowania ile kasy puściłam z dymem wystarczył do przerzucenia się bądź co bądź na dużo mniejsze zło.

Poza tym szara cera,żółte zęby i śmierdzący oddech to właśnie fundują papierosy. Skoro od stycznia polski rząd nałożył akcyzę na liquidy to chyba dopatrzył się rosnącej ilości zwolenników ponoć gorszego palenia. 
 
16 listopada 2017 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nie próbowałam jeszcze owocków,narazie jestem przy tabakach różych sortów. Doznania są?

Próbowałem różnych smaków i w zasadzie wszystkie owocowe mi odpowiadają. Dobra jest też mięta, może dlatego, że wcześniej paliłem dużo mentolowych.
Nie do zniesienia dla mnie jest tylko pinacolada 
16 listopada 2017 17:44 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Poza tym szara cera,żółte zęby i śmierdzący oddech to właśnie fundują papierosy. Skoro od stycznia polski rząd nałożył akcyzę na liquidy to chyba dopatrzył się rosnącej ilości zwolenników ponoć gorszego palenia. 
 

Zgadza się .
16 listopada 2017 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to sie może zdarzyc też wtedy, gdy grzałka jest już nadwerężona i są to śladowe ilości arsenu, który również się wydziela np. poczas grillowania.
Natomiast w dymie tytoniowym na skutek zarzenia wyniku niecałkowitego spalania tytoniu tego związku jest bardzo dużo i jeszcze innych, które wytwarzają się nie tylko w wyniku spalania tytoniu, ale również bibułki do papierosów, klejów. 
Mi ta informacja że wdycham palący się klej z papierem plus solidny argument finansowy w postaci oszacowania ile kasy puściłam z dymem wystarczył do przerzucenia się bądź co bądź na dużo mniejsze zło.

Rzeczywiście, więcej arsenu i innych związków uznawanych za kancerogenne, wytwarza się podczas nieumiejętnego grillowania mięsa.
16 listopada 2017 17:46 / 5 osobom podoba się ten post
Misiek

Rzeczywiście, więcej arsenu i innych związków uznawanych za kancerogenne, wytwarza się podczas nieumiejętnego grillowania mięsa.

Dokładnie. Acha, rok temu wykonano pierwsze badania kliniczne- na plus dla e-fajek, mimo że jeszcze nie tak miarodajne, ponieważ e- papierosy nie są długo w użyciu.  Zauważ  też ,ze w sprayu do wdychania nicorette jest zawarta wyższa ilośc nikotyny niż w e fajkach.
16 listopada 2017 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dokładnie. Acha, rok temu wykonano pierwsze badania kliniczne- na plus dla e-fajek, mimo że jeszcze nie tak miarodajne, ponieważ e- papierosy nie są długo w użyciu.  Zauważ  też ,ze w sprayu do wdychania nicorette jest zawarta wyższa ilośc nikotyny niż w e fajkach.

A do tego Pani Misiowa zadowolona, że rozsiewam jej w domu i w aucie takie różniste zapachy,  że już nie wspomnę o wyżej opisanych korzyściach, z akcentem na  k o n d y c j ę
16 listopada 2017 21:29
Helena2311

Dziękuję.Pamiętam.20.listopada rzuciłam palenie a 23.listopada skończyłam 40 lat.Zrobiłam sobie prezent.Też byś pamiętał.:-) I po tylu latach czasem chcę zapalić.:-(

Nie pamiętam dokładnie daty. To musiała być dla ciebie ważna decyzja.
16 listopada 2017 21:33 / 5 osobom podoba się ten post
Misiek

A do tego Pani Misiowa zadowolona, że rozsiewam jej w domu i w aucie takie różniste zapachy,  że już nie wspomnę o wyżej opisanych korzyściach, z akcentem na  k o n d y c j ę :randka4:

Już ty kondycji w nikotynę nie mieszaj... Paliłam przez 20 lat papierosy i kondycja mi nie spadła. Kiedy zapytałam pana vaniliowego od kiedy pali,powiedział,że od urodzenia,a kondycję ma ,że ho,ho...Z akcentem na KON-dycję oczywiście..
16 listopada 2017 21:43 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Już ty kondycji w nikotynę nie mieszaj... Paliłam przez 20 lat papierosy i kondycja mi nie spadła. Kiedy zapytałam pana vaniliowego od kiedy pali,powiedział,że od urodzenia,a kondycję ma ,że ho,ho...Z akcentem na KON-dycję oczywiście..:smiech3:

Jak ktoś pali papierosy i zacznie dostawać zadyszki, to się w zasadzie może już się zacząć bać.
16 listopada 2017 21:56 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak ktoś pali papierosy i zacznie dostawać zadyszki, to się w zasadzie może już się zacząć bać.

Dokładnie,to może znaczyć,że "pompka" wysiada.
16 listopada 2017 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dokładnie,to może znaczyć,że "pompka" wysiada.

Mojemu znajomemu w zeszłym roku zeszło się w ten sposób- zlekceważył własnie dusznicę bolesną.Nałogowy palacz.
16 listopada 2017 22:04 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mojemu znajomemu w zeszłym roku zeszło się w ten sposób- zlekceważył własnie dusznicę bolesną.Nałogowy palacz.

No właśnie...świadczy to tylko o tym ,jak bardzo są szkodliwe papierosy. Jakby palił e-fajeczkę, to pewnie by do tej pory wymieniał się doświadczeniami o zapachach liquidów...