Ubrania darowane - jak się zachować?

30 grudnia 2012 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejka jak Cię ...... !!!! Po co Ty te 5 złoty znalazłaś rano ;-/// Teraz coś Ci się z humorem porobiło.
30 grudnia 2012 13:32
Noo. A Ty nie wiesz, że tak się mówi o duuużych torebkach damskich. Przynajmniej wśród moich znajomych. Bo po co kobiecie taaaka torba ??
30 grudnia 2012 13:48
Gołąbki !!! Noż mogłaś tego nie pisać, chcesz żebym się śliną zadławiła !!
30 grudnia 2012 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
Wróciłam do całej tej ,,wymiany '' poglądów odnośnie opowiadania Laski o otrzymanych prezentach i wypowiedzi Aniuli odnośnie uzależnienia od neta i mam wrażenie że niektóre koleżanki ,,atakowały'' problem-co jest normalne w wymianie poglądów a niektóre człowieka .Na jakiej bowiem podstawie można autorytatywnie stwierdzić że ktoś nie umie się cieszyć z drobiazgów , że ma snobistyczne zapędy -na podstawie jednej ,niefortunnej wypowiedzi ? A kilka postów wcześniej ta sama dziewczyna tak pięknie pisze o zwierzętach o swoim wiejskim pochodzeniu .A poza tym czy mamy prawo ,,wychowywać'' dorosłą osobę , która w końcu nikomu imiennie przykrości nie sprawiła?I druga sprawa . Większość z nas podaje w profilu swoje wykształcenie .Okazuje się że czasem dajemy bata na samych siebie .Dyskusja z Aniulą zaczęła się na temat uzależnień a skończyła oceną jej wykształcenia i możliwości intelektualnych .Więc teraz proszę sobie wyobrazić jak w takim razie po niektórych wypowiedziach czują się osoby które ukończyły tylko SP .A nieprecyzyjnie zdarza się wyrazić każdemu z nas- niezależnie od wykształcenia .

Aniula , Laska wracajcie !
30 grudnia 2012 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
Wróćcie dziewczyny, naprawdę nie wkurzajcie się. Forum jest fajne, przydatne, można pogadać. A możecie "przywalić" inaczej jak co.
30 grudnia 2012 14:20
Myślałam że wybrałas sobie coś z pośród tej dwudziestki!?Nie było zadnego z villą i awtem!?
30 grudnia 2012 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
A to swinie!!! Tak to jest"jak" on" twardy to serce miatkie,jak miatki,to serce twarde!!!!
30 grudnia 2012 15:02 / 2 osobom podoba się ten post
A znasz przyslowie " Nie pomoga doktoraty.................... . Wyksztalcenie to nie recepta na .......... , .Moje prywatne zdanie .
30 grudnia 2012 16:30
Do Zosia samosia ! W swoim poście nawiązałam do wypowiedzi jednej z koleżanek która Aniuli zarzuciła że wyraża się nieadekwatnie do podanego w profilu wykształcenia - możesz to przeczytać -post z dziś lub wczoraj .Nie podobało mi się to dlatego się odezwałam .Nie uważam wykształcenia za receptę na wszystko , nie mam doktoratu i nie znam również przysłowia o którym wspominasz .Nie wiem również dlaczego mi te powiedzenia cytujesz skoro jako jedyna ujęłam się za tak potraktowaną koleżanką której zarzucono że ,,wyraża się jak po SP ''.Więc proszę nie sugeruj mi czegoś czego nie tylko nie powiedziałam ale nawet nie pomyślałam.Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek oceniała kogoś na podstawie jego wykształcenia i współczułam Aniuli że tak to się skończyło-jej odejściem z forum . Cóż może to ja powinnam dziś być tą trzecią z forum skoro nie można nawet wziąć w obronę koleżanki nie narażając siE na jakieś dziwne uwagi .
30 grudnia 2012 17:12
Jeśli jest tak jak mówisz to oczywiście sprawy nie ma i cieszę się że nie tylko ja mam takie zdanie .
30 grudnia 2012 17:17
mozah,przepraszam moze sie zle wyrazilam,a napewno nie mam nic do tego i chwala za to ze, jestes wrazliwa.Jeszcz raz przepraszam.Nawiazalam do przyslowia .:) :(

30 grudnia 2012 17:29
JUŻ!!!!!!SPOKÓJ MOJE PANIE!!!!!Kiece prasowac sylwestrowe i maseczkę na dziób coby błyszczeć jak diament w sylwestrowym towarzystwie!:):):):)
Koniec tematu - dyskusja byla ale juz czas zakonczyc,wyrazilysmy wszystkie swoje zdanie i ok,a panie obrazalskie albo wroca albo nie -pożywiom,uwidim:):):):)

Poszły ale na pewno nas czytaja....................
30 grudnia 2012 17:41
Masz rację,był temat i poszedł,ja już gotowa do oblania Nowego!!! Sekcik sie chłodzi,wdzieję jutro jakąś wyjściową pidżamkę i ......
30 grudnia 2012 17:45
U mnie i Sylwester i urodziny pana męża,50tka!!!!!Prezent juz w lecie dostał:)Rejs na ryby ,na morze.
30 grudnia 2012 17:48
To dobry pomysł na prezent dla meza,muszę i ja pomyślec nad czyms podobnym,jak wróce do chatki.