Kolana i ręce - ogólny ból

03 kwietnia 2014 21:49
A może to jest" zwykłe" zakwszenie organizmu i wystarczy kilkanaście dni konkretnej diety?
03 kwietnia 2014 21:50
wisienka

Bolą, a właściwie pięką , palą stopy od spodu. Poza tym bolą kolana i kostki.    

Mi tutaj też kolana dają do wiwatu:((
03 kwietnia 2014 21:52
akana

A może to jest" zwykłe" zakwszenie organizmu i wystarczy kilkanaście dni konkretnej diety?

nie mam pojęcia. Pracuje dopiero od tygodnia. na pewno nie jest przyzwyczajony do długiego stania.
do tej pory pracował jako kierowca. Na pewno do tego przyczyniła sie też nadwaga , którą ma.
Zalęzy mu bardzo na tej pracy.
 
03 kwietnia 2014 21:58
wisienka

Bolą, a właściwie pięką , palą stopy od spodu. Poza tym bolą kolana i kostki.    

myślę ze powinien pójść do lekarza jeśli pracuje to niech idzie popołudniu na pogotowie,puki co niech przykłada zinme okłady na stopy nie wolno ich rozgrzewać i musi sprawdzić czy zimno choc na trochę mu pomaga może moczyć nogi w zimnej wodzie.Podejrzewam że może to być zapalenie pochewek ściegnistych a na to lekarz zapisze sterydy typu Enkorton.WIOSENKA a jak jego cukier bo może skoro jest otyły to może cukrzyca
03 kwietnia 2014 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
jowitaliber

myślę ze powinien pójść do lekarza jeśli pracuje to niech idzie popołudniu na pogotowie,puki co niech przykłada zinme okłady na stopy nie wolno ich rozgrzewać i musi sprawdzić czy zimno choc na trochę mu pomaga może moczyć nogi w zimnej wodzie.Podejrzewam że może to być zapalenie pochewek ściegnistych a na to lekarz zapisze sterydy typu Enkorton.WIOSENKA a jak jego cukier bo może skoro jest otyły to może cukrzyca

Dzięki za porady, on tez czyta w tej chwili nasze forum i będzie robił wg twojej rady. Jutro ma na popołudniu. Jak dostanie sie do lekarza to pójdzie.sobota, niedziela wolne .
03 kwietnia 2014 22:05
Tuleczka

Dzwonie ciagle i nic niby oni czekaja na odpowiedz z ZUS,niestety nazwa firmy nie wywiazuje siez tego

To świetnie, ale możesz się pochwalić swoją opinią w miejscu przeznaczonym do tego. Moderator

03 kwietnia 2014 22:07
wisienka

nie mam pojęcia. Pracuje dopiero od tygodnia. na pewno nie jest przyzwyczajony do długiego stania.
do tej pory pracował jako kierowca. Na pewno do tego przyczyniła sie też nadwaga , którą ma.
Zalęzy mu bardzo na tej pracy.
 

tu jest jeszcze fajny link a dziś żeby mu ulżyło okład zimny na stopy napewno na trochę pomoże http://www.boskiestopy.pl/pieczenie-stop
03 kwietnia 2014 22:07
wisienka

nie mam pojęcia. Pracuje dopiero od tygodnia. na pewno nie jest przyzwyczajony do długiego stania.
do tej pory pracował jako kierowca. Na pewno do tego przyczyniła sie też nadwaga , którą ma.
Zalęzy mu bardzo na tej pracy.
 

tu jest jeszcze fajny link a dziś żeby mu ulżyło okład zimny na stopy napewno na trochę pomoże http://www.boskiestopy.pl/pieczenie-stop
03 kwietnia 2014 22:10
jowitaliber

myślę ze powinien pójść do lekarza jeśli pracuje to niech idzie popołudniu na pogotowie,puki co niech przykłada zinme okłady na stopy nie wolno ich rozgrzewać i musi sprawdzić czy zimno choc na trochę mu pomaga może moczyć nogi w zimnej wodzie.Podejrzewam że może to być zapalenie pochewek ściegnistych a na to lekarz zapisze sterydy typu Enkorton.WIOSENKA a jak jego cukier bo może skoro jest otyły to może cukrzyca

Nie wiem jak teraz jego cukier, Nadwage ma od dziecinstwa (moje geny i tendencje do tycia). 2-3 lata temu miał robione badania - były w normie. Jak pójdzie do lekarza to poprosi o skierowanie na wszystkie badania
 
03 kwietnia 2014 22:11
tina 100%

Mnie to ten masaż w pralce Frani to ktos doradził jak sobie ścięgno Achillesa naderwałam.Tak sobie myślę,że mógłby być skuteczny.Ale niestety,wtedy juz nie miałam Frani tylko automat,nie da rady tam nogi wsadzić:)

lekarze z ortopedii z którymi pracowalam często sugerowali pacjentom ten masaż ja mam na strychu Franię bo mój mąż jest po operacji endo kolan i korzystał z tej formy rehabilitacji maprawdę działało,tak samo jak mrożony groszek na obrzęki:)
03 kwietnia 2014 22:15
wisienka

Nie wiem jak teraz jego cukier, Nadwage ma od dziecinstwa (moje geny i tendencje do tycia). 2-3 lata temu miał robione badania - były w normie. Jak pójdzie do lekarza to poprosi o skierowanie na wszystkie badania
 

tak łącznie z badaniem na RZS /reumatyzm/niekoniecznie musi to być coś strasznego ale wiem ze długo się to leczy .Nieraz jest tak u ludzi którzy maja płaskostopie. Mam nadzieję że mogłam ci trochę pomóc dziś zimny okład tak conajmniej przez 20 min .Daj znać co mu lekarz powie.
03 kwietnia 2014 22:17
jowitaliber

lekarze z ortopedii z którymi pracowalam często sugerowali pacjentom ten masaż ja mam na strychu Franię bo mój mąż jest po operacji endo kolan i korzystał z tej formy rehabilitacji maprawdę działało,tak samo jak mrożony groszek na obrzęki:)

A dlaczego akurat groszek? Ja się dziś walnęłam łokciem o rurę pod prysznicem, boli do teraz, w dodatku kilka miesięcy temu miałam w tej ręce łokieć tenisisty, a właśnie przed chwilą okładałam mrożonym łososiem z warzywami:)))
A Franię polecam też, też niedawno to pisałam, że córka łokieć po złamaniu do Frani wkładała i miała masaż.
03 kwietnia 2014 22:19
jowitaliber

tak łącznie z badaniem na RZS /reumatyzm/niekoniecznie musi to być coś strasznego ale wiem ze długo się to leczy .Nieraz jest tak u ludzi którzy maja płaskostopie. Mam nadzieję że mogłam ci trochę pomóc dziś zimny okład tak conajmniej przez 20 min .Daj znać co mu lekarz powie.

ok, na razie dziękuję za wszystkie porady. Wiedziałam , ze znajdę tu pomoc i nie pomyliłam się , DZIĘKUJĘ
03 kwietnia 2014 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
wisienka

ok, na razie dziękuję za wszystkie porady. Wiedziałam , ze znajdę tu pomoc i nie pomyliłam się , DZIĘKUJĘ

oby mu trochę ulżyło bo napewno jest to nie przyjemne .Bedzie wszystko ok 
03 kwietnia 2014 22:27
wisienka

Może piszę nie w tym temacie , ale nie chcę zakładać nowego. Mój syn poszedł do pracy w hurtowni. Praca ok. Po tygodniu pracy ma straszne prblemy z bólem stóp. Nie może ustać, tak go bolą. Moczy nogi w wodzie z solą. Ma wygodne buty, wkładki żelowe kupił. Na pracy bardzo mu zależy, bo ma rodzinę na utrzymaniu.
Poradźcie coś. Proszę.

Kilka pytań na początek:
1. Ile syn ma lat?
2. Czy miał jakieś urazy kończyn wcześniej?
3. Czego to jest hurtownia? (azbest?)
4. Co dokładnie robi w tej hurtowni?