Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

28 marca 2018 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
Wydaje mi się, że właśnie najwazniejsze jest znalezc odpowiednia firme... bo jak człowie trafi zle, raz dugi to poznije ciezko zaufac. Ja na szczescie miałam szczescie i poza wyjazdem prywatnym, ktory byl straszny.. udalo mi sie trafic na firme, ktora poki co mnie nie zawiodla. Po dwoch miesiacach w domu znow z nimi wyjezdzam i wierze, ze wszystko bedzie okej.
28 marca 2018 16:14
ElkaMizerka

Wydaje mi się, że właśnie najwazniejsze jest znalezc odpowiednia firme... bo jak człowie trafi zle, raz dugi to poznije ciezko zaufac. Ja na szczescie miałam szczescie i poza wyjazdem prywatnym, ktory byl straszny.. udalo mi sie trafic na firme, ktora poki co mnie nie zawiodla. Po dwoch miesiacach w domu znow z nimi wyjezdzam i wierze, ze wszystko bedzie okej.

Dla mnie ważniejsze jest do kogo jadę, i kogo zmieniam. Jak się dogaduję z rodziną i opiekunką, warunki mi pasują, pensja, to nie ważne z której firmy pojadę. Od jakiegoś czasu zmieniam koleżankę, i jest mi tu jak u pana Boga za piecem.
Przeżyłam jadłospis, będę zdrowsza
17 kwietnia 2018 14:11 / 1 osobie podoba się ten post

Jak nie mamy znajomości to pozostaje nam tylko szukanie pracy przez internet w wyszukiwarkach ofert typu (usunięte) lub skorzystać z oferty agencji. Mając na uwadze fakt, że agencje nie zawsze zachowują się fair, można spróbować wyjechać na własną rękę. Takie jest moje zdanie ;)

17 kwietnia 2018 21:20
OpiekunkaAlina

Jak nie mamy znajomości to pozostaje nam tylko szukanie pracy przez internet w wyszukiwarkach ofert typu (usunięte) lub skorzystać z oferty agencji. Mając na uwadze fakt, że agencje nie zawsze zachowują się fair, można spróbować wyjechać na własną rękę. Takie jest moje zdanie ;)

Moje też .
18 kwietnia 2018 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich ! Podjęłam decyzję, dokonałam wyboru - jadę. Swoją przygodę zaczynam w przyszłą środę.Rozmawiałam już z obecną opiekunką, pocieszyła mnie i uspokoiła, że na pewno dam sobie radę. Fizycznie to na pewno, ale mentalnie...?Będę Was molestowała zadając pytania o WSZYSTKO - mam nadzieję, że mi wybaczycie :).Pozdrawiam
 
18 kwietnia 2018 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
martynadln

Witam wszystkich ! Podjęłam decyzję, dokonałam wyboru - jadę. Swoją przygodę zaczynam w przyszłą środę.Rozmawiałam już z obecną opiekunką, pocieszyła mnie i uspokoiła, że na pewno dam sobie radę. Fizycznie to na pewno, ale mentalnie...?Będę Was molestowała zadając pytania o WSZYSTKO - mam nadzieję, że mi wybaczycie :).Pozdrawiam
 

Aaa ty na pierwszym wyjezdzie,ze sie strachasz??? Na opiekunkowie masz duzo roznych tematow,wertuj,czytaj,pytaj. W kupie razniej
18 kwietnia 2018 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Aaa ty na pierwszym wyjezdzie,ze sie strachasz??? Na opiekunkowie masz duzo roznych tematow,wertuj,czytaj,pytaj. W kupie razniej :niech zyje:

Tak, jadę po raz pierwszy.Boję się, ale to przerabiali prawie wszyscy. Człowiek zawsze boi się nieznanego,nowego...Mam głęboką wiarę, że sie tam odnajdę, że dam radę :). Tak, to racja: w kupie siła :)
19 kwietnia 2018 07:26
martynadln

Witam wszystkich ! Podjęłam decyzję, dokonałam wyboru - jadę. Swoją przygodę zaczynam w przyszłą środę.Rozmawiałam już z obecną opiekunką, pocieszyła mnie i uspokoiła, że na pewno dam sobie radę. Fizycznie to na pewno, ale mentalnie...?Będę Was molestowała zadając pytania o WSZYSTKO - mam nadzieję, że mi wybaczycie :).Pozdrawiam
 

Obyś tylko dobrze trafił. Ja trafiłam do dobrej i sympatycznej rodziny. I co z   tego.? Jak po wyliczeniu calej pensji za 6 tygodni wyszło mi ok 1300 euro za cały pobyt wraz z "bonusem świątecznym". Śmieszne pieniądze za opieke nad  dwójką dziadków. Więcej już się nie wkopie i dlatego szukam lepszych zarobków. Z językiem radze sobie ok. 
19 kwietnia 2018 07:53 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Obyś tylko dobrze trafił. Ja trafiłam do dobrej i sympatycznej rodziny. I co z   tego.? Jak po wyliczeniu calej pensji za 6 tygodni wyszło mi ok 1300 euro za cały pobyt wraz z "bonusem świątecznym". Śmieszne pieniądze za opieke nad  dwójką dziadków. Więcej już się nie wkopie i dlatego szukam lepszych zarobków. Z językiem radze sobie ok. 

to ja sie nie dziwie ze chcesz z innej firmy jechac
19 kwietnia 2018 08:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Obyś tylko dobrze trafił. Ja trafiłam do dobrej i sympatycznej rodziny. I co z   tego.? Jak po wyliczeniu calej pensji za 6 tygodni wyszło mi ok 1300 euro za cały pobyt wraz z "bonusem świątecznym". Śmieszne pieniądze za opieke nad  dwójką dziadków. Więcej już się nie wkopie i dlatego szukam lepszych zarobków. Z językiem radze sobie ok. 

Dusiu wiem, że wyjechałaś niedawno na swój "pierwszy raz".Ty już kończysz, wracasz i będziesz się rozglądać za czymś nowym.Szukaj firm,które niczego nie zatajają i negocjuj stawki.Jeśli same nie zawalczymy o siebie, nikt tego za nas nie zrobi.Pozdrawiam :)
 
19 kwietnia 2018 09:25 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też pojechałam z jednej firmy pierwszy raz- za mniejsze pieniądze, ale chciałam wyjechać i oni dali mi ofertę. Teraz pojechałam z innej, dostałam wyższą stawkę i znów od nich jadę. W inne miejsce, to znów mnie językowo sprawdzali. Kiepsko wyszłam przez telefon. Z babcią sobie radzę, dogadujemy się, poszłam do przodu, ale w firmie stwierdzili, że ten sam poziom. W sumie to mam chyba o 200 mniej niż zmienniczka. Między nami jest duża różnica, ale ona pracuje 4 lata. Tyle, że w tym nowym miejscu pani nie jest gadatliwa- odwrotnie niż ta, u której jestem i język nie jest aż tak ważny. Na razie jest ok., ale też nie przywiązuję się do firmy na zawsze. Skoro i rodziny i agencje robią tak, żeby im było wygodnie, to dlaczego mam być inna?
19 kwietnia 2018 10:46
martynadln

Dusiu wiem, że wyjechałaś niedawno na swój "pierwszy raz".Ty już kończysz, wracasz i będziesz się rozglądać za czymś nowym.Szukaj firm,które niczego nie zatajają i negocjuj stawki.Jeśli same nie zawalczymy o siebie, nikt tego za nas nie zrobi.Pozdrawiam :)
 

Wróciłam tydzień temu i więcej z tą firmą nie wyjadę. Stawki glodowe. Szkoda gadać. 
19 kwietnia 2018 19:39
Dusia1978

Obyś tylko dobrze trafił. Ja trafiłam do dobrej i sympatycznej rodziny. I co z   tego.? Jak po wyliczeniu calej pensji za 6 tygodni wyszło mi ok 1300 euro za cały pobyt wraz z "bonusem świątecznym". Śmieszne pieniądze za opieke nad  dwójką dziadków. Więcej już się nie wkopie i dlatego szukam lepszych zarobków. Z językiem radze sobie ok. 

1300 e to dobra kasa. W innej agenturce dostaniesz więcej?
19 kwietnia 2018 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

1300 e to dobra kasa. W innej agenturce dostaniesz więcej?

Ae to mi wyszlo za 6 tygodni czyli za miesiac niewiele ponad 800 euro. Czy to tak duzo??
I dwoje do opieki. 
19 kwietnia 2018 20:43
Dusia dałaś się wrobić ale pr24 tak płaci oni maja bardzo niskie stawki szukaj agencji lepszej a jest ich do zaj,,,,,,,,,