Przeszkoda w postaci braku doświadczenia

05 listopada 2017 09:56 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Znaczy czytać trzeba " Ludzie, nie siedźcie na kasach w marketach, lepiej zajmijcie się opieką nad starszymi w De."

tak ,tak.....praktyka swoją drogą ale znajomość języka  ,trafia się na różne stele ,gdzie wypowiesz  słowa do PDP ,ale pozostaje rodzinka i co w tedy jak trzeba się "wystrzekać?"..a miałem takie sytuacje,rodzinka mądrzejsza od opiekuna.(nie piszę tutaj o każdej sytuacji) bo nieraz może być mądrzejsza.Znajomość jezyka i doświadczenie ,napewno to atutu ,które sprawiają ,że czujemy się dobrze w pracy,bo jesteśmy w tedy sobą a nie "miotłą do zamiatania"
05 listopada 2017 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

tak ,tak.....praktyka swoją drogą ale znajomość języka  ,trafia się na różne stele ,gdzie wypowiesz  słowa do PDP ,ale pozostaje rodzinka i co w tedy jak trzeba się "wystrzekać?"..a miałem takie sytuacje,rodzinka mądrzejsza od opiekuna.(nie piszę tutaj o każdej sytuacji) bo nieraz może być mądrzejsza.Znajomość jezyka i doświadczenie ,napewno to atutu ,które sprawiają ,że czujemy się dobrze w pracy,bo jesteśmy w tedy sobą a nie "miotłą do zamiatania"

No tak.
05 listopada 2017 11:48 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

No tak.

widzę ,że się doczytałeś a są błędy ,ale to klawiatura ,nieraz nie spojrzę tylko wyślę i leci w eter  hihi-pozdrawiam.
05 listopada 2017 12:39
Jaka przeszkoda? Kiedyś przecież trzeba zdobyć doświadczenie. No, cóż praca nie dla mnie. Ot, taka prawda.
05 listopada 2017 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
wrzos

Jaka przeszkoda? Kiedyś przecież trzeba zdobyć doświadczenie. No, cóż praca nie dla mnie. Ot, taka prawda. :pisanie na forum::kapiel:

 Twój czas na wyjazdy już minął?
05 listopada 2017 15:09 / 7 osobom podoba się ten post
adamos60

widzę ,że się doczytałeś a są błędy ,ale to klawiatura ,nieraz nie spojrzę tylko wyślę i leci w eter  hihi-pozdrawiam.

Jak robisz błedy, to rób i się głupio nie tłumacz, bo "w tedy" i "urzytkownik", to nie wina klawiatury, niestety. Hihi-pozdrawiam.
07 listopada 2017 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Jak robisz błedy, to rób i się głupio nie tłumacz, bo "w tedy" i "urzytkownik", to nie wina klawiatury, niestety. Hihi-pozdrawiam.

moja droga nie tłumaczę się bo taka jest prawda  a czytaj lepiej moje odpowiedzi .Pozdrawiam też.
07 listopada 2017 14:02 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

 Twój czas na wyjazdy już minął?

A wrzos nam zniknął gdzieś......rozpłynął się
07 listopada 2017 15:47
MeryKy

A wrzos nam zniknął gdzieś......rozpłynął się :bezradny:

Na zimę. Wiosną powróci. 
15 listopada 2017 13:27 / 1 osobie podoba się ten post
Warto mieć przedd wyjazdem chociaż trochę doświadczenia żeby mieć ogólne pojęcie jak taka praca wygląda i z czym to się je, tak żeby po pierwszym tygodniu nie przerazić się i nie uciec do Pl Poza tym większość firm tego doświadczenia jednak wymaga... Jak nie ma innego wyjścia to sposobem na zdobycie go może być pójście np. na wolontariat do hospicjum na trochę...
15 listopada 2017 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

moja droga nie tłumaczę się bo taka jest prawda  a czytaj lepiej moje odpowiedzi .Pozdrawiam też.

Czytalam Twoje tlumaczenie. Bledy ortograficzne to nie wina klawiatury. To kolezanka miala na mysli.
I ma racje, nikt nie powinien sie tlumaczyc. Dlaczego? Zagadka, moze ktos podpowie.
15 listopada 2017 13:56
hawana

Czytalam Twoje tlumaczenie. Bledy ortograficzne to nie wina klawiatury. To kolezanka miala na mysli.
I ma racje, nikt nie powinien sie tlumaczyc. Dlaczego? Zagadka, moze ktos podpowie.

już zapomniałem a Ty jeszcze drążysz ten temat.
15 listopada 2017 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
krystyna67

Warto mieć przedd wyjazdem chociaż trochę doświadczenia żeby mieć ogólne pojęcie jak taka praca wygląda i z czym to się je, tak żeby po pierwszym tygodniu nie przerazić się i nie uciec do Pl :wystawia jezyk2: Poza tym większość firm tego doświadczenia jednak wymaga... Jak nie ma innego wyjścia to sposobem na zdobycie go może być pójście np. na wolontariat do hospicjum na trochę...

Mysle, ze bez wiedzy i umiejetnosci nie powinno sie wyjezdzac.Mozna przyniesc wstyd pracodawcy i zrobic krzywde podopiecznemu.
Wielu z nas ma jednak doswiadczenie zdobyte we wlasnej rodzinie, z seniorami i wlasnymi dziecmi(mam na mysli pielegnacje niemowlat i pieluszki). To sie przydaje. Inne czynnosci mozna zobaczyc w internecie i przecwiczyc na pierwszym lepszym zywym "manekinie". Powodzenia
15 listopada 2017 14:03 / 3 osobom podoba się ten post
adamos60

już zapomniałem a Ty jeszcze drążysz ten temat.

Nie tylko ja tak mam.Ty przynajmniej mi odpowiedziales. Widzialam tu "wykopki" sprzed paru lat i posty do usunietego albo dawno nieaktywnego konta. 
Wiec sie nie dziw, cytowac moze kazdy i kazdego.
Czytaja wszyscy i maja cwiczenie zapobiegajace demencji.
15 listopada 2017 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Nie tylko ja tak mam.Ty przynajmniej mi odpowiedziales. Widzialam tu "wykopki" sprzed paru lat i posty do usunietego albo dawno nieaktywnego konta. 
Wiec sie nie dziw, cytowac moze kazdy i kazdego.
Czytaja wszyscy i maja cwiczenie zapobiegajace demencji.

pozdrawiam ,miłego wieczoru.