Stopień znajomości języka przed pierwszym wyjazdem

12 grudnia 2013 22:10
bogusia717

Dobry wieczor,no i stalo sie ,wyjezzdam juz w poniedzialek,jednak pzred swietami to jest dobry sposob na ten pierwszy raz.Jezyk kulawy ale pani z agencji powiedziala,ze nie jest najgorszy(ja wiem swoje)czeka mnie gleboka woda ale raz kozie smierc.To byl zupelny spontan z mojej strony,jutro umowa ,nie wiem tylko czy jest tam internet w tym domu,hm.Acha rodzina podopiecznego mnie zaakceptowala(wizualnie)mam nadzieje ze nie beda dzwonic.Pozdrawiam serdecznie forum

Do odwaznych swiat nalezy:)
Udalo sie i uda:)Pozdrawiam:)
12 grudnia 2013 22:11
bogusia717

Dobry wieczor,no i stalo sie ,wyjezzdam juz w poniedzialek,jednak pzred swietami to jest dobry sposob na ten pierwszy raz.Jezyk kulawy ale pani z agencji powiedziala,ze nie jest najgorszy(ja wiem swoje)czeka mnie gleboka woda ale raz kozie smierc.To byl zupelny spontan z mojej strony,jutro umowa ,nie wiem tylko czy jest tam internet w tym domu,hm.Acha rodzina podopiecznego mnie zaakceptowala(wizualnie)mam nadzieje ze nie beda dzwonic.Pozdrawiam serdecznie forum

I bardzo dobrze,że skoczyłaś na głęboką wodę.Jesteś odważną babeczką i tak trzymaj. Powodzenia :)
12 grudnia 2013 22:13
Powodzenia Bogusia:)I tak najlepiej,spontanicznie i nie ma czasu bac sie.Dasz rade:)))
12 grudnia 2013 22:15
bogusia717

Dobry wieczor,no i stalo sie ,wyjezzdam juz w poniedzialek,jednak pzred swietami to jest dobry sposob na ten pierwszy raz.Jezyk kulawy ale pani z agencji powiedziala,ze nie jest najgorszy(ja wiem swoje)czeka mnie gleboka woda ale raz kozie smierc.To byl zupelny spontan z mojej strony,jutro umowa ,nie wiem tylko czy jest tam internet w tym domu,hm.Acha rodzina podopiecznego mnie zaakceptowala(wizualnie)mam nadzieje ze nie beda dzwonic.Pozdrawiam serdecznie forum

Będzie dobrze. Porozmawiaj z rodziną może ci założą internet, a jak nie to kup stika w Aldi. wiele z nas z niego korzysta.
Z internetem łatwiej i raźniej. W razie problemów zawsze możesz tu napisac. Dziewczyny zawsze chętnie służą pomoca.
Powodzenia !!!
12 grudnia 2013 22:47
dziekuje wisienka zobacze na miejscu co i jak
12 grudnia 2013 22:49 / 1 osobie podoba się ten post
dziekuje Wam wszystkim za mile slowa otuchy(jak bym byla facetem to bym sie w was wszystkie zakochala)hehehe
12 grudnia 2013 22:51
bogusia to ty z kuj. pom jestes.
tak jak ja.
12 grudnia 2013 22:51
do jakiego miasta jedziesz?
12 grudnia 2013 22:53
wisienka

Będzie dobrze. Porozmawiaj z rodziną może ci założą internet, a jak nie to kup stika w Aldi. wiele z nas z niego korzysta.
Z internetem łatwiej i raźniej. W razie problemów zawsze możesz tu napisac. Dziewczyny zawsze chętnie służą pomoca.
Powodzenia !!!

To racja z internetem i opiekunkowym forum to pobyt tu to bajka . Ja na poprzednich wyjazdach bylam bez neta buuuu....Ale na ostatnim wyjezdzie dorobilam sie lapka (prezent od corki PDP ) stik mam z Polski ,a internet mam wykupiony pakiet z blau.de i dziala
12 grudnia 2013 22:54
tak,kuj_pom a jade do Frankenberg
12 grudnia 2013 23:04
bogusia717

tak,kuj_pom a jade do Frankenberg

Nie mam pojęcia w jakim to rejonie De. A google maps nie chce mi sie otworzyc :((
12 grudnia 2013 23:05
hhe ja nawet widzialam ten dom na gogle eart
12 grudnia 2013 23:06
bogusia717

hhe ja nawet widzialam ten dom na gogle eart

Fajnie wiedziec gdzie sie bedzie :))
12 grudnia 2013 23:07
wisienka to jest gdzies kolo Duseldorfu
(chyba)
12 grudnia 2013 23:08
ooooooo, to nie tak daleko ode mnie. Ja jestem w Gelsenkirchen. Do Dusseldorfu mam ok 50 km.